povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 29 Jun, 2004 10:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Amores Perros...nč posebnga v bistvu.Ja,sej je zanimiv film in prepletanje dogodkov,sam ni pa glih wow.
No ja,če ste boljše filme že vse vidl,pol si morte pa tud tega ogledat,to je pa res ja.

Pa če govorimo o južno ameriški produkciji ne smemo pozabt City Of Gods oz. Cidade de Deus...tudi mehiški film.




Who? ... Me? ... OK!



Nazadnje urejal/a Poklièunga Tor 29 Jun, 2004 10:43; skupaj popravljeno 1 krat


 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 29 Jun, 2004 10:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tega sm pa jaz hotla it gledat sam mi ni znesl..si ga pa nameravam 1x ogledat ja. pomežik

Ma ne wem men je pasja ljubezen hud film pa tko k je iz treh strani pa to prepletanje pa to..pac kako lohk dogodki vplivajo.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Zlobko
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 29 Jun, 2004 12:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:

Pa če govorimo o južno ameriški produkciji ne smemo pozabt City Of Gods oz. Cidade de Deus...tudi mehiški film.


Emmmm....tole pa ne bo držal...film je Brazilski.




   
 Zlobko
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 29 Jun, 2004 12:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zarad takih, k ne ločjo španskega jezika od portugalskega, bojo spet uvedel tako Španci kot Portugalci, INKVIZICIJO. :bic




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 29 Jun, 2004 12:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Em Poklicunga sorry ampak ne mors napisat vatevr ce te nekdo opozori da si naredu napako. Pac napis ja bom vedu za drugic pa je to to.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gašileæ Šamo
Neznanec
Neznanec



Pridružen/-a: 15:43, 02-Avg-2004
objave: 26
Teme: 0

63.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Avg, 2004 02:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Abre Los Ojos (po njem bi naj bil posnet Vanilla Sky, tega sicer nisem gledal tko da nebi vedel)




  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od Gašileæ ŠamoPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Avg, 2004 08:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Shajtana Napisal/a:
Em Poklicunga sorry ampak ne mors napisat vatevr ce te nekdo opozori da si naredu napako. Pac napis ja bom vedu za drugic pa je to to.


vatevr!

Drugač je pa tak luškan film recimo še Ella Enchanted,pol mate francosko kriminalko Crimson Rivers,Remember the Titans (film o srednješolski ekipi ameriškega nogometa,ko se ekipi pridružijo črnci v 60' in so pač razne štale),fajn risanka Titan A.E. pa še marsikaj bi se našlo no.

Se mogoče še kj oglasim,če se kj res finga še spomnim.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 06 Avg, 2004 10:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ogleda je vreden film Jaz pa tebi mamo- ni tolk nov, pa vendar je marsikaj zanimivega v njem

Sicer pa Zlobna dekleta je potrebno pogledat tistim, ki so preveč zaljubljeni sami vase!!

fajn pa je gledat psihološke filme!




   
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Avg, 2004 13:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zlobna dekleta??? dej no... men je bil pa dolgcajt.
Holivudska produkcija filmov ki so luštni za pogledat Bourne suprimacy, Van Helsing, Girl next door, čakam Village in sma to je to bolj k videospot- kej velik ne potegneš ven. Nad Garfildom sem razočarana, za pogledat Za vedno Lilija sam meni preveč depresiven, Scorcheed nč posebnega kot tudi Spiderman 2-le da ma res dobre efekte, Za bruhat Catwoman (če odštejemo H. Berry v usnju) itd...

Še vedno pa so mi pri srcu:
Kung Pow in Kung Faux in Fat Pizza ter Na Kitajskem jedo pse- k so za znoret blesavi - res za tiste k mamo mau bolan humor Gospodar prstanov deli so mi kul Matrica tut
resni filmi hm.... Veter nas bo odnesel s seboj, Mali čung, Pomlad, poletje, jesen, zima, ... in pomlad enega boljših -naslova pa se ne morem spomnit je pa tematika Pakistanci in Židje- življenje na meji (par različne vere se zaljubi)
grozljivke- recimo Ring mi je bil kul, pa Mistic river k ni grozljivka ajde...
filmi nad katerim sem bila presenečena- Butterfly effect, Memento, Requiem for a dream, Dracula (od Coppole- old time favourite), potem pa dva filma oba SF katerih imen se ne morem spomniti - En je project neki (kaj bi bilo, če bi se račnalniški virusi lahko prenašali med ljudmi in drugi - egipčanski bog pride na zemljo kjer išče mutatna posebne raseda bi zaplodil potomca- scenarij nč posebnega ampak zlo dobr narjen).

recimo
pa veliko sem pozabla - k filme mam rada




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Gašileæ Šamo
Neznanec
Neznanec



Pridružen/-a: 15:43, 02-Avg-2004
objave: 26
Teme: 0

63.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Avg, 2004 15:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah meni se pa ne zdijo dobri efekti v Spidermanu. Ne vem no verjetno se bodo temu filmu za 10 let vsi smejali ker ima tako slabe efekte ...




  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od Gašileæ ŠamoPošlji zasebno sporočilo
 primoza
Neznanec
Neznanec



Pridružen/-a: 8:27, 28-Maj-2004
objave: 42
Teme: 1
Kraj: Kamnik
28.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Avg, 2004 16:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jakobova lestev groze, žanr vojni filmi.




  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od primozaPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Avg, 2004 08:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jacqueline se strinjam s tem da je treba videt Jaz pa tebi mamo.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Avg, 2004 14:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

big european natural tits, žanr www.povej.net filmi.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Avg, 2004 14:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sicer pa vidim, da ste pri tej temi hudo resni. ankhu najboljši žanr filmov je zgodovinska fantastika. pri tem je na prvem mestu prvi film o barbaru konanu zaradi izredne zgodbe. gre za nekakšen v film ujet ep. kaj in koliko kdo verjame, je pa njegov problem. nadalje bi rad izpostavil bratovščino prstana, torej prvi del gospodarja prstanov. scenarij, napisan po tolkienovih romanih, temelji na nordijskih legendah in božanstvih. ko smo ravno pri teh, bi izpostavil še film trinajsti bojevnik. od spektaklov, ko smo že pri antičnih legendah, bi omenil še trojo, ki pa je nekoliko preveč posladkana in kičasta. ahil je bil namreč biseksualec.

taki filmi so mi zelo všeč, našlo pa bi se lahko tudi kaj iz drugih žanrov. omenil bi še 'the good, the bad and the ugly' kot najboljšo in najbolj zabavno kavbojko vseh časov. sicer pa berem, da ima mijau dober okus. tudi sam imam zelo rad nenavadne komedije, sam pa tudi oboževalec angleškega in srbskega humorja.

sicer pa sem se že dokaj kmalu srečal z divisionx filmi in si uredil tudi manjšo zbirko le-teh. neglede na čas, ki ga nimam na pretek, sem si v svojem življenju ogledal že na tisoče filmov. in ker pri ogledu filma ne prisegam na podnapise, saj motijo, sem omejen na ameriške, kanadske, avstralske, angleške, avstrijske in nemške filme.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Avg, 2004 15:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Conan-barbar k arni igra?

BTW. Vidla The Prophecy -vse tri dele, priporočam tistim ki jim je tak žanr všeč, če jih še niste vidli in gledat je treba po vrsti. Priporočam pa zato ,ker se mi zdi, da je zasedba fenomenalna. Christopher Walker (Walken?) igra Gabriela -nadangela pa tudi nad Hudičem boste presenečeni.
sicer filmi niso masterpeace- jim neki manjka ampak so kr lušztno razvedrilo.
Raising Hellen sploh ni slab.

Spiderman II- jah no men so bli edin efekti všeč.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.6004s ][ Queries: 36 (0.2084s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.