povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 14 Avg, 2004 10:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No jz sm pa glih pogledu vse dele SMALLVILLE.

Sej na Slo TVjih tega sploh niso vrtel,samo so pa baje na HRT vrtel,al clo še vrtijo,sej ne vem.

Gledal kdo?

Ima kdo kako idejo,kaj bi se splačal gledat?
Kako sci-fi nanizanko,ki je ni po nam dostopnih TV postajah,tko da si jo zdownam?

No,sej zdj downam VSE sezone StarGate SG-1 (8 sezon = 57gb) in pa sproti downam StarGate Atlantis,samo to bom oboje gledal šele čez kak mesc,mogoče 2,ko se bo zdownal,ker res full počasi vleče.
No,zdj sm si zdownu 1. sezono serije Mutant X kar mal spominja na film X-Man... Bom še vidu kaka je,k sm do zdj pogledu samo 1. del in me ni čist totalno navdušu,samo bom pogledu vsaj še par delov,da vidm,če je kasnje kj bolš...upam da je.

Ma še kdo kak predlog?




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 primoza
Neznanec
Neznanec



Pridružen/-a: 8:27, 28-Maj-2004
objave: 42
Teme: 1
Kraj: Kamnik
28.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 14 Avg, 2004 12:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne.




  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od primozaPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 prue
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 14 Avg, 2004 23:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
Ma še kdo kak predlog?

sicer ne vem, če ti je/bo všeč, ampak jaz predlagam Alias. nasmeh

Kaj gledam? Trenutno samo Midve z mamo, pa še to si ponavad moram posneti, ker me takrat ni doma. nasmeh Ne gledam dost tv-ja.




   
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Avg, 2004 09:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kljub temu, da imam novo televizijo, le-te ne gledam veliko. si pa rad ogledam kakšno epizodo 'only fools & horses'.

včasih pa sem zelo rad gledal 'northern exposures'.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 EAGLE-1
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:15, 20-Dec-2003
objave: 443
Teme: 17
Kraj: Mojstrana
7811.0 kinta/e
2.0 šold/e
64.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Avg, 2004 23:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh Napisal/a:

včasih pa sem zelo rad gledal 'northern exposures'.

SImpatičen okus. Pogrešam ''zono somraka'', pogrešam ''sokole'', pa še kaj...aja, imam pa čisto novega filipsa z flat ekranom in 82 diagonalo...je užitek gledat. Ni ga čez kak KVALITETEN film tkole zvečer.

Aja, ne morem si kaj...od nekdaj sem si želel spolno uporabiti tisto blondinko SHelly al kaj je že bila...žena od ostarelega barmana...Angh the mighty se je gotovo spominja Twisted Evil




 Rak Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od EAGLE-1Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 17 Avg, 2004 07:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Severna obzorja so bla kul ja..tko prikupna nadaljevanka. pomežik Una Shelly je bla pa tud tko prikupno ne prov brihtna. pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 17 Avg, 2004 08:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

yeah. meni je bil sicer najbolj všeč chris, ki je bil nekakšna moja neizživeta prihodnost. po eni strani bi rad pustil službo, kupil bivalno prikolico, se odpeljal nekam na sever, kjer ne bi bilo toliko tega prekletega sonca, avto zamenjal za hoga in delal kot nekakšen špiker na lokalni radijski postaji, kjer bi moje filozofske izpade lahko prenašalo zgolj manjše število tamkajšnjega življa.

tudi walt je bil zanimiv. starec, ki je surfal po internetu in nosil walkman. pa večni najstnik in filmski navdušenec ed chigliac. pa lokalni magnat maurice hollyfield. in seveda joel fleischmann, žid, nezadovoljni zdravnik, ter pilotka maggie, s katero se živa nista mogla videti kljub močni spolni privlačnosti med njima. seveda pa tudi krčmar holling in njegova blondinka shelly, ki dajeta upanje vsem parom, katerih razlika v starosti je več kod 20 let...

če bi bili bolj ali manj vsi američani tako razgledani kot prebivalci cicelyja, potem si za kretenske predsednike podobne trenutnemu ne bi nikoli bali.

eagle, meni bi bila sicer bolj všeč maggie, ker je temnolaska, če bi si le pustila daljše lase... mmm...




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 17 Avg, 2004 08:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nism zih,ampak sej je to tista nadaljevanka,ko je blo full Idijancev not?
Mislm,da pravo mislim ja.

No ja,to sta tud moja sestra in mat full gledale skoz. Men je bla pa bl dolgočasna.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 17 Avg, 2004 09:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
No,sej zdj downam VSE sezone StarGate SG-1 (8 sezon = 57gb) in pa sproti downam StarGate Atlantis,samo to bom oboje gledal šele čez kak mesc,mogoče 2,ko se bo zdownal,ker res full počasi vleče.


u pi¤¤¤¤¤. to pa moram pa tud jzst vidt, ker sem ful rad gledal. iz kje pa to dol tankaš? bit-torrent? kazaa? soulseek? magarci?

en kolega bo dobu pa vse od star trek. vse sezone in vse generacije.

ankhiæ luv'z sci-fi moviez.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 20 Avg, 2004 11:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa CSI mi je tut ok.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 20 Avg, 2004 11:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

moške zadeve (queer as folk) mi je tudi všeč. za tiste, ki ne veste, to je tista nadaljevanka o fegetih vsak četrtek na kanalu a po samo bedakih in konjih.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 20 Avg, 2004 11:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mene pa mau moti, da kažejo geje kot folk ki sam f¤¤¤¤¤ vsepovsod. Sam klinc, to ji zvišuje gledanost. Sicer pa ja - je zlo gledljiva.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 20 Avg, 2004 13:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Em ja prvi deli..najbrz prve sezone so mi bli bl vsec k zdj ze pretiravajo s sexom..mislm sj mene ne mot pomežik sam ni to deklariran kt www.povej.net nadaljevanka a ne pomežik
Un Brian je pa itaq mnjac.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Avg, 2004 12:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

CSI sm si zdownu prvo sezono,jo pogledu in me ni navdušla,tako da sem s tem zakluču,Queer as Folk sm gledu ene 3 dele...bljak...kot ste rekl,tist fegi sex...bljak.K je kazal,kako ga v rito šopa tm na pisalni mizi v pisarni.

ankh....suprnova.org je stran iz katere to downam.Sam MEN res full počas vleče to.če mi 15kb/sec vleče sm že kr vesel.Sej pravm...že ene 2 mesca downam,pa sm mal čez 40%...grrrrrrrrr...

Drugač bi blo pa najbrž marsikomu zanimivo pogledat www.sharetv.net

Sam smo mal v ilegalne vode zdj zaplaval.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 28 Avg, 2004 13:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Gledam Star Trek smeh

Sicer pa če slučajno kej ujamem, pol si ogledam nasmeh Škoda ker so Seinfelda nehal snemat Sad




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4517s ][ Queries: 34 (0.1982s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.