Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 14:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No,jz sm to doživu 31.12.2003 ,ko sva se s punco razšla.Sva se KAO pogovorila in se razšla.

Mislm...sploh ne morm opisat v bistvu...bilo je full dobr in zravn full bad,full hudo.Mislm...jz sm še vedno full hotu bit z njo pa tko...
Ma ne bom še 1X tega pisu in pogrval.

Loh vam samo povem,da ni fin občutek!!! Verjamte!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 16:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sem vedel, da je zadnji poljub in ga ne bi spreminjal.
Kakšen je bil? Ne znam opisat. Drugačen, definitivno. Manj ljubezenski.

V glavnem, ne bi spreminjal ničesar!
Saj sem pri stvari, ki jo počnem vedno "zraven".
Vem, da dam vedno vse od sebe, zato nimam slabe vesti.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 alina
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 47
Pridružen/-a: 15:30, 05-Feb-2004
objave: 98
Teme: 2
Kraj: domžale
392.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 16:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jaz sem vedela,da je bil tisti večer zadnji in da bo tudi zadnja noč in zadnji sex. Zmenila sva se pač,da greva z naslednjim dnem narazen ,za vedno.
Feeling?
Nikomur ga ne privoščim!
Žal mi pa ni za nič, tisto noč. če bi lahko stvar ponovila, je nebi spreminjala.




 Dvojček Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od alinaPošlji zasebno sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 17:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kot sem že rekel, če bi vedel, da bi naj bilo to zadnji poljub, sploh nebi pustil do njega priti!

končal bi pač brez njega...

...če bi se mi kaj takega zgodilo še enkrat seveda, kajti ko se mi je to res zgodilo, je le bil zadnji poljub.

ampak to je bil drugačen...
...ne vem kak naj rečem...
...na čelo.

mah...




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 17:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Očitno se kr vsi strinjamo da to TOTALNO SUX!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 09:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zakaj.
Saj, če veš kako gre in veš zakaj, ni vedno nujno da se razhajaš na bad način, je to lahko zelo lep obred razhajanja, lahko tudi samo seksualnega.

Je pa res, da v večini primerov to ne gre tako. Pa vseeno, lepo mi je dostojno in častno se posloviti.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 10:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj je hujse zadnji poljub al poljub , ki je obenem prvi, najlepsi in zadnji?




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 10:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hujše?
Prvi, najlepši in zadnji še ni tako s čustvi prepojen in zato, po mojem, ni tako hudo po njem kot za zadnjim, čustvenim, ko veš, da izgubljaš nekoga dragocenega.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 10:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja razen ce so bla ta custva ze prej ful prisotna samo nista skp prsla. Pol pa wes da se ti je uresnicla ena ful zelja...ampak da je konc se preden se je sploh zacel.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 10:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, tudi to poznam, pa moram reči, da me je manj bolelo pri prvem in edinem, čeprav so bila čustva tudi zelo močna.
Veš kaj je pa ironija, da sta obe rojeni isti dan istega leta, se pravi skoraj istočasno. Je pa bil prvi poljub najprej in potem poslovilni. Kot, da bi lahko šlo drugače.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 10:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Uh boljs da jaz dons prov ne razmisljam o teh stvareh..sm ze tko bolj slabe volje...to me bo pa samo se dodatno zbil.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 11:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zakaj sm napisu,da to sux?
No ja...sej če se oba odločta,da enostavno ne gre več in se še enkrat zaližeta,mogoče tud po¤¤¤¤¤ za adijo,pol ok,pol ni kake krize,samo....
Samo če je pa en od dveh ŠE zaljubljen in se pride drug poslovit in tko,pol je pa to mal bad.
Al pa še hujš...če sta OBA še ibr zalublena,samo se en odloči,da to V PRIHODNOSTI ne bo šlo,al pa da ima en prevelike želje,ki mu/ji jih ti ne moreš izpolnit in si zato najde drugega/drugo,katerega/katero v bistvu sploh ne ljubi,ampak upa,da ga/jo bo vzljubil/a s časom...TO PA SUX BIG TIME!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 11:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, se strinjam
Citat:

Al pa še hujš...če sta OBA še ibr zalublena,samo se en odloči,da to V PRIHODNOSTI ne bo šlo,al pa da ima en prevelike želje,ki mu/ji jih ti ne moreš izpolnit in si zato najde drugega/drugo,katerega/katero v bistvu sploh ne ljubi,ampak upa,da ga/jo bo vzljubil/a s časom...TO PA SUX BIG TIME!

TO PA SUX BIG TIME!, tudi meni.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 11:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa si že doživel kaj takega?
No,jz sm in zato lahko to mirne duše in brez obotavljanja napišem in me NOBEN ne more nikakor prepričat v nasprotno.

Sej vem..sej sm že napisu...če se oba strinjata z razhodom in se še 1X za odijo po¤¤¤¤¤ je to ql in je zih prov fajn (tega še nism naredu nikol).Sam čim se pa en ne strinja s tem,pol pa zih sux!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 11:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sem doživel, jap. Zdajle, nazadnje. Okoliščine in argumenti so drugi.
Ampak, isto sranje, drugo pakovanje.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3211s ][ Queries: 36 (0.0882s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.