povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 01 Okt, 2004 08:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Eno hudo mesanco vsega od severa do juga. pomežik
Vcas sedejo oldies goldies...vcas metal...vcas jugo..vcas latino..vcas orientalska muska. Sirok spekter no pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 01 Okt, 2004 10:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

obožujem glasbo starih horror filmov in fantazijskih spektaklov. nadalje imam rad progresivni metal, jazz in klasiko (predvsem barok). sedeta mi tudi house ter trance. od etno glasbe najraje poslušam severno indijansko in staro egipčansko ter tudi slovensko ljudsko glasbo.

preziram pa pop in rock glasbo ter glasbo, ki izhaja iz bivše jugoslavije.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 CHEETAH
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 17:15, 25-Sep-2004
objave: 139
Teme: 2

2123.8 kinta/e
8.8 šold/e
66.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 07 Okt, 2004 18:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Meni je pa rock najboljši. Ne razumem kako ga lahko preziraš!!!!




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od CHEETAHPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 07 Okt, 2004 19:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ko sem bil toliko star kot ti, mi je bil tudi rock najboljši. europe, bon jovi, guns'n'roses in podobni bendi so bili takrat zelo in. zadnja leta pa mi komercializacija in imidž na eni ter vedno slabše znanje glasbe na drugi strani povzročajo vedno večje prebavne motnje.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 CHEETAH
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 17:15, 25-Sep-2004
objave: 139
Teme: 2

2123.8 kinta/e
8.8 šold/e
66.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 07 Okt, 2004 20:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

V redu. Samo zanimalo me je zakaj ti določena glasba ni všeč, okus je pa čisto tvoj in ne bom rekla, da si bedak, če ti rock ni všeč. Pač tvoje mnenje.




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od CHEETAHPošlji zasebno sporočilo
 TYGER
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 21:22, 06-Okt-2004
objave: 140
Teme: 14
Kraj: Maribor
3281.0 kinta/e
114.5 šold/e
185.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 09 Okt, 2004 12:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Oh, ja. Europe so dobri!!!!!!!!!!!! širok smeh
Najboljše pesmi so: The final countdown, Rock the night, Heart of stone, On broken wings, Cherokee (še gre), Open your hart..
Jaz sovražim pop. Mislim Britnej Spears, Christina Aguilera, Justin Timberlake, Beyonce...Ženske se samo vlačijo po dedih, so napol gole, v pesmih vzdihujejo, Videi so neokusni, prav tako koreografija...Pa še veliko stvari (ne zamerit tisti, ki jih poslušate). Pa seveda rep. V repu ne vidim neke glasbe. Zdi se mi kar nekaj ''povedano''. Repa ne bi mogla uvrstit h glasbi.




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od TYGERPošlji zasebno sporočilo
 quentin
Amater
Amater


Starost: 65
Pridružen/-a: 20:25, 26-Sep-2004
objave: 172
Teme: 0

1967.0 kinta/e
10022.9 šold/e
80.7 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 09 Okt, 2004 18:14     Naslov sporočila:  Danes je bilo na programu...tole Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Danes je bilo na programu "tole":

Peligro

Cuidao en el barrio
Cuidao en la acera
Cuidao donde sea
Que te andan buscando
Los de la Seguridad
Cuidao en la frontera
Cuidao donde sea
Que van complotando
Los de la CIA
Peligroso esta el barrio
De Guatemala
Peligroso esta el barrio
De Nicaragua
Peligro!!
Peligro!!
Peligro!!
(No es una casualidad
No es una fatalidad
El gringo manda
Lo hay que echar...)




 Rak Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od quentinPošlji zasebno sporočilo
 Zlobko
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 09 Okt, 2004 19:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kr doskrat se vrti Mägo De Oz
in tole je eden od bolših komadov

Gaia

Hay veces que no sé, si exprimir el sol
Para sentir calor
Y dudo que al nacer, llegará a creer
Que hoy fuera a morir

Intento comprender,
Él porque de esta decisión
Si yo jamás odie
Me intento aferrar al valor,
Pero no sé fingir
Solo quiero vivir.

Dónde se vende algo de compasión?
Para saciar mi soledad
Dónde trafican con sueños de amor?
Pues quiero esta angustia dormir

Recuerdo el día en que mi libertad
No-tenia precio ni fin
En cambio hoy daba hasta la eternidad
Por ver mañana el sol salir

Me vengare y todo el mal que me hagas
Yo te lo devolveré
El hombre nunca fue dueño de Gaia
Es justamente al revés

Oigo unos pasos, se quiebra mi voz
Sé que vienen a por mí
Y un sacerdote en nombre de dios
Pregunta: ¿quieres confesión?

Confieso que amé y creí en Dios
De los pobres, justo y moral
Confieso que en la silla
En la que he de morir
Mi alma renacerá

Toda mi vida desfila ante mí,
Tantos sueños por cumplir
No tengas miedo, no llores por mí,
Siempre estaré junto a ti.

Oigo los rezos, intento gritar,
Me cubren para no mirar
A los ojos de una cruel humanidad,
La muerte se excita, es el fin.




   
 CHEETAH
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 17:15, 25-Sep-2004
objave: 139
Teme: 2

2123.8 kinta/e
8.8 šold/e
66.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 09 Okt, 2004 20:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Rap je neka glasba...Sam repanje je pa samo pričanje. Pa tut ni tak lahko repat. Morš znat. Drugače pa rap ni nič kaj posebnega. Rolling Eyes




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od CHEETAHPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 09 Okt, 2004 21:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

/me se samo nasmehne VSEM in si misli.... (ne ve čist točno kaj)




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 volkulja
Neznanka
Neznanka


Starost: 36
Pridružen/-a: 21:40, 20-Apr-2005
objave: 54
Teme: 1

1474.2 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 25 Apr, 2005 13:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

elektronska muska, pop(odvisno od izvajalca)




Srce je bogastvo, ki se ne prodaja, ne kupuje,marvec daruje!


 Strelec Spol:ženska Mačka NI na linijiOsebna Galerija od volkuljaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 23 Feb, 2006 19:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Men je pa trenutno zlo všeč komad od
Robbija - Advertising




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 23 Feb, 2006 20:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

js pa poslusam ogromno arabske glasbe, k mi kr dvigne pete in zaokrozi boke pomežik
ne prenasam pa dobr elektronske glasbe k mi kravzlja zivce... drgac mam pa najraj rock pop, rnb, kak ok rap, pa tisto cemur js pravim american rock pomežik

bass - advertising space je od robbieja pomežik




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 24 Feb, 2006 10:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sapra a mas naslove od teh arabskih komadov? K ce mas bi ti bla ful hvalezna za spisek..




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 24 Feb, 2006 11:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jst pa poslušam vse, ker je kakovostno, ne maram pa juge in harmonike, sicer sem pa po duši rokerka




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.8815s ][ Queries: 36 (0.3862s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.