povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Dec, 2008 14:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Pet 12 Dec, 2008 11:01 am Napisal/a:
Jaz teh stvari ne delam na takšen način. Ampak če ti je to res zanimiva tema, jo odpri kot posebno temo, pa ti bom, ko bom utegnila, napisala podrobno analizo filma, z vsemi navedbami, datumi in argumenti. Ne kr neki rekla kazala. Seveda pričakujem podobni pristop k zadevi tudi od drugih. Je tudi že precej časa odkar sem gledala film, tako da ga je treba ponovno analizirat. Vem pa da so me v njem še posebej nasmejale navedbe o Horusu in boginji Izis.
Je pa pri tej zadevi še en problem,ki se meni zdi največji razlog, zakaj se o tem filmu v bistvu niti ne splača debatirat. In sicer zato, ker poskuša neke mite, stvari iz kaj pa vem egipčanske mitologije ali Biblije, razbijati na ta način, da jih prek astrologije (mislim ej, astrologije?!) povezuje z nekimi preverljivimi fakti iz sedanjosti, ampak kako? Z ustvarjanjem še enega mita, ki resnično, ob do sedaj znanih dejstvih in podatkih, ne zdrži. Ampak vedno se najde en pameten, ki reče "no, pa dokaži obstoj tega in tega oz. da ta in ta ni bil to in to". Tako pa se ne da prit daleč in je, po moji oceni debata že vnaprej brezvezna, ker toliko empirika pa je kljub vsemu v meni, da se v kreganje in dokazovanje mitov le ne želim spuščati.
Sicer pa osebno mislim, da point omenjnega filma niti ni toliko v tem, da dokaže, da so vse navedbe v njem točne (ker je jasno, da niso in tisti, ki verjame, da so ima resne probleme), ampak da spodbudi dvom v določene stvari, razmišljanje v drugi smeri, drugačen pogled na stvari, svet. Kar je po mojem ok. Žal pa pri nekaterih doseže kontra učinek in preidejo na isto stopnjo razmišljanja kot jo film v bistvu zavrača, le da ob tem verjamejo v druge stvari.


Sej to je že tukaj
http://www.povej.net/forum/viewtopic.php?t=9357

Tako da lahko kar začnemo.
smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Dec, 2008 14:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se sekiraš draga moja, ker točno veš, da si ga posrala in si se napihnila malo. Dvomim, da si tudi ti psihič. Ni pa izključeno,hihi.
Zabaven forum tale forum. Napeto je,hihi.
Še posebej, če pride inteligentna iskrena oseba in začne odkrito govoriti.

Naj vas ne bo strah. Vedenjske napake niso napake intelekta, kot to mislijo primitivneži. Vedenjske napake ima lahko vsakdo, ne glede na njegovo inteligenco in se dajo popraviti, če ni človek popolnoma zadrti in egomanični psihopat.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Dec, 2008 19:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma tebi mora bit pa ful dolgčas, Arbi. nasmeh
Trenutno imam veliko bolj pomembnih stvari za se sekirat kot je pa ta forum, vseeno ap stojim za vsem, kar sem napisala in se ne strinjam, da sem ga kje posrala. Imam pač svoj pogled na stvari. Aja, psihič pa priznam, da sem, sicer ne bi šla zdaj ob tej s šihta domov. Sicer pa je to že enkrat razglasil en še večji psihiæ od mene. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Dec, 2008 19:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah, draga moja, odvadi se banalizirati forum, ker NI banalen. če ne veš kaj tu počneš, potem imaš problem. če misliš, da je nepomembno, potem vse lepo pakiraš v nezavedno in ne predelaš, kar pa je izjemno slabo zate.
Tukaj si, ker imaš razlog za to in pišeš kot pišeš zato, ker takšna si, kot pišeš. Ne piše tukaj en Franc Kekec namesto Terminatorke, ki bi zasedel tvojo dušico,hihi.
Oholost, ki je privrela iz tebe je očitna in nobena laž ti ne bo pomagala, da bi pobegnila od tega dejstva. če pa boš pobegnila pa boš trpela. če ne danes pa jutri, če ne jutri pa čez 5 let.
Zakaj pa misliš, da si psihič?

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Dec, 2008 20:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz vem, kaj tu počnem. Pa ti, veš? V glavnem, nisem zato tukaj, da bi se sekirala. Zbežala ne bom, kvečjemu bom bannana ali pa niti to ne, ker, priznam, da mi basko včasih precej tolerira. nasmeh
Zakaj mislim, da sem psihič niti ni tako zelo poemmbno. Ampak jaz itak mislim, da so vsi ljudje psihiči. Vsaj občasno. nasmeh
Dej, a greva kam drugam ircat? Zdaj mam glih cajt. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Dec, 2008 20:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vem zakaj sem tukaj in če je potrebno se tudi močno zasekiram in nisem super kul psiho mega Arbiter, ki bi vse delal mimogrede, medtem, ko bi si trebil anus z zobotrebcem in bral Zagora ali pa Alan Forda, hkrati pa še počekiral zadnje novosti okoli Higgsovega polja v Scientific Americanu, medtem, ko bi bral poglobljeno analizo Boeingove nove tehnološke izvedbe magnetnih zavor iz Evropskega Physical journala in podobne banalitete. Seveda ne smem pozabiti obveznega hamburgerja in Coca cole, ki seveda predstavljata kult vsakega genialnega hekerja,ipd...trivialnosti, ki mi predstvaljajo lahkotno vsakdanje življenje.
Jezus, eni bebčki res preveč ameriške filme gledajo in potem že mislijo,da so geniji, če pijejo coca-colo in nosijo urbane cote, poslušajo metal, medtem, ko si ga na roko mečejo ob fantaziranju kako bi bilo če bi bilo, če bi bil iq 186.
Ah

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.6053s ][ Queries: 40 (0.2528s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.