povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Tor 04 Maj, 2004 17:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

izcrpalo zato k sem to ze stokrat prezvecla ze... s prijatelji... z znanci... ze dostikrat dala cez svoje mozgancke... tko da nic se bati, da to v sebi drzim, hehehe... to pa sploh ne morem... kadar imam problem grem ne samo k eni ampak k vecimi ljudmi iz se razgovorim... da mi je potem lazje pri srcu...



poklick... k ne stekas, kako je to mozno... morda ti bom jaz znala malo razloziti:

kot sem ze povedala, sem v taksnem stanju... moski, ki mi je kot prijatelj zelo prirasel k srcu... in na nek nacin sva tudi pristala v postelji... jaz se pa z NOBENEMU ne dajem dol, ki mu ne zaupam... in itak: je bil sele drugi v mojem zivljenju s kateremu sem delila te intimnosti... tko... torej, zame je telesna ljubezen zelo povezana z dusevno ljubezen...

torej v tej situaciji sem se mu predala... v tem trenutku sem cutila tako... sem hrepenela po dotikih, toplini... po sexu... in ko je bilo konec tega... hm, kaj pa zdaj... razmisljala sem: ali razmislja tudi on, da sva zdaj par (saj je vedel za mojo maloizkusenost)... ali zeli zdaj vec od mene? kaj jaz sploh cutim do njega... bi bil pravi za poskus v dvoje?

sama nisem vedela, kaj storiti... po eni strani sem se pocutila tako varna, ljubljena... spostovana... in VEM... zelo, zelo rad me ima in si zeli kaj resnega, a tako odkrita kot sem pac, sem mu takoj po najini prvi sexualni akciji povedala moje stanje: takrat se bivsega tudi nisem cisto prebolela in pri sebi nekaj stvari nisem imela poslihtanih...

vse je sprejel, vse poskusal razumeti... torej, res res cudovit fant... sprejel me je taksno z vsemi odlocitvami in to mi je dalo samo se hujsi obcutek... me je ozalilo... rajse bi videla, da bi me brcnil v rit pa rekel: baba blesava, k ne ves, kaj bi rada... ne, pripravljen je bil, mi dati cas...

AMPAK... to je to, kar ne razumes: saj poznas obcutek, ko punca enkrat res res prevzame tvoje srce... ma, vroce ti postaja, ko jo zagledas... pricara ti nasmesek do uses... srcek priskakuje... dobis pudig kolena... to vse je obcutek zaljubljenosti... hormoni, roza oblaki... cel svet je lep... komaj cakas, da te spet poklice... zelis biti sam z njo... sam nekje na nekem romanticnem kraju...

to je falilo... in sem se sprasevala: a je to sploh potrebno... ni dovolj, da me le ljubi in bi vse zame dal? ali ni to to, kar si zelim... da bi mene in samo mene zelel imeti? zakaj bi mi moral srcek poskakovati... saj je dovolj da me vzame v objem, kadar mi gre vse narobe... saj je dovolj da je pripravljen mi poslusati, me sprejeti... vse vse vse to... je treba, da bi mi metuljcki po trebuhu letali, kadar ga zagledam? saj pravijo, da zaljubljenost itak mine s casom... ni morda dovolj, ce bi zacela brez zaljubljenosti ze na zacetku pravo, zrelo ljubezen gojiti?

teli in se mnogo vec vprasanji se danes po enem letu rojevajo po moji glavi...

in hudo mi je, ker si ta fant zasluzi res naj naj boljse v zivljenju in prav jaz, ki si jo edino zeli, mu tega ne morem dati... kako fatalno... kruto...




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 04 Maj, 2004 20:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah izkoristla si ga kot REBOUND fanta! To je čist tko enostavno razloženo...rebound boy.

Sam to je čist druga situacija kot je bila pri meni.
No,skp sva bla let pa pol (skor no) in jz sm se glih zalubu vanjo (je trajal približno 1 let,da je pršlo do tega).
Po kakem mescu pa še mal počasneg odtujevanja od mene mi deklca pol,ko sva se že "zmenila",da pač ne bova več skp pove,da sm jz res love of her life,samo da si ona želi otroka in družine še pred svojim 30 letom in KAO me je zato pustila...aja,pa še zato,ker nimam gnara.

Mah,res se mi en da o tem zdj full razpisat se,ker sm dal dost čez zarad tega,še potrebn nism bil nč ene 3 tedne.Sm se razpisaru o tej temi tok,k še nikol o ničemer. čist me je zadel to preveč,ko se je zgodil,zdj je "že" skor pol leta od tega...če sm natančn je minil 5 mescov in 4 dni (če smo danes 4.5.04) in zame ona ne obstaja več.Ne zato,ker me je skenslala,ampak ker mi je tko grdo lagala. No ja,obstaja,dokler mi en vrne 40k k mi jih je dolžna,pol ap samo adijo...ŽAL!

Jz nism hotu,da bi blo tko in bi bil z njo ql,če mi nebi tko grdo lagala.

V glavnem...kako je lahko nekdo love of your life,če si ga ne želiš več? Men to pač ni jasno. Vsem je govorila,da bo najbrž nardila res največjo napako,sam da jo enostavno more narest. Vsem pomeni...svoji najboljši prjatlci,moji sestri,svoji sestri...z vsemi sm se o tem pogovarju in vse so mi isto povedale,vse so mi to povedale. Nč JASN!
Al je pa enostavno tok dobra spletkarka in je vse to tko načrtovala,kot je hotla. Sam mi je kolegica povedala,da je še neki cajta vsakič začela jokat,ko ji je mene omenila. Nč JASN!

Zakaj že pol to narest?

No,ko je bilo to aktualno sm jz pisu kao pismo njej namenjeno,ki ga nism mislu nikol poslat in ga tud nism...no v glavnem,pismo je bilo dolgo mislim da 9 A4 strani.Pa jz dost na majhno pišem. Papir vse prenese in men je tud prov sedl,da sm to pisu.Pa še ena kolegica mi je takrat full pomagala oz. takrat sva ratala kolega.Mi je stala ob strani,me poslušala,me poklicala,ko je vidla,da sm bedn in tko naprej.To ji nikoli ne pozabim.

cherry Napisal/a:
je treba, da bi mi metuljcki po trebuhu letali, kadar ga zagledam?


JA je potrebno...VSAJ ŠE neki let po poroki bi blo fajn,če bi se to dogajal.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Maj, 2004 07:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Znanstveno nej bi blo dokazan da metuljcki in taka huda zaljubljenost traja max 1,5 leta do 2 leti...
Tko da se je pol treba hitr porocit. pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 mity
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 53
Pridružen/-a: 17:31, 26-Feb-2004
objave: 877
Teme: 26
Kraj: Ljubljana
13807.0 kinta/e
102.0 šold/e
63.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Maj, 2004 08:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jest full stekam Nyo in kaj je s tem mislila.....
To je obcutek,ko nekoga nosis na vesti,ko ves,da je clovek dosti boljsi clovek kot si ti,ker je iskren do tebe medtem,ko ti kolebas med svojimi custvi in fantazijami oz divjostjo...ko nisi dovolj zrel da bi znal hipoma polno sprejeti ali polno zavrniti tisto,kar ta oseba ponuja...
Ja,sem dozivel to..in ko se spomnim imam se vedno grenak priokus v ustih...




Èe zliješ žlico gnojnice v sod vina - dobiš gnojnico!
Èe zliješ žlico vina v sod gnojnice - dobiš gnojnico!


 Ribi Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mityPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Maj, 2004 13:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

TO govorim Mity, ti si car pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 nobody




Pridružen/-a: 18:25, 11-Mar-2004
objave: 112
Teme: 3

112.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Maj, 2004 14:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

OK ampak če ni filinga ga preprosti ni,
Lahko smo čudoviti smo enkratni in neponovljivi , ampak če to nekomu ni mar ga ne zadane ali pa kaj takega niti ne potrebuje, je stvar zaman.
Sicer pa ponujene in samoumevne zadeve, za katere se še trudit ni treba tko niso kaj dost vredne.Jaz sem dolgolasec, lepih las divje sanje vsake ki gre na chipendense recimo, ona želi obritoglavca,,,,, torej totalni zamik. Pa mam lahklo še tko lepe lase, ampak ona ima rajši golopizdice-pardon obritoglavce. Torej pač ni kompatibilnosti!!
In tukaj ni kaj za objokovat.




    NI na linijiOsebna Galerija od nobodyPošlji zasebno sporočilo
 kleopatra
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 47
Pridružen/-a: 11:55, 29-Feb-2004
objave: 362
Teme: 19
Kraj: ljubljana
1865.7 kinta/e
2.0 šold/e
8.7 flika/e

barbados.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Maj, 2004 14:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Saj tipi pa imate radi prsate babe- da ima joške do koroške.

Vsak ima svoj stereotip v glavi. Pač jaz imam rajši kratkolasce. Matic s tem te nočem nič užalit. Tudi tvoji lasje so zelo sexy.

Meni je tip po petih letih rekel da mu karakterno ne odgovarjam.?????? Ej, kje je bil ta tip pet let. Jaz sem že začela razmišljat o "najini" prihodnosti, ampak se je tip enostavno usral.




 Ribi Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od kleopatraPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Maj, 2004 14:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, ja ...dost žalostno je da se z videzom tok obremenjujeta .....da mu tako velik pomen dajeta ...sploh vidita vidva v globino nekoga ????

Ja, sej smo v eni temi to že obdelal a ne .....eni vidjo lupino, eni pa tist kr je not ....

Men na kraj pameti ne pade, da se obremenjujem, al mam velike al male joške, al ma on kratke al dolge lase ....men je nekdo všeč kot persona...kot celota ....z vsemi slabimi in dobrimi lastnostmi ....


Citat:
Meni je tip po petih letih rekel da mu karakterno ne odgovarjam.?????? Ej, kje je bil ta tip pet let. Jaz sem že začela razmišljat o "najini" prihodnosti, ampak se je tip enostavno usral.


če nisi dojela....to mu je bil samo razlog, vzrok ...da prekine s tabo....




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 nobody




Pridružen/-a: 18:25, 11-Mar-2004
objave: 112
Teme: 3

112.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Maj, 2004 14:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sorči palčica, če sem govoril samo o izgledu, vsekakor sem mislil na kakeršnekoli lastnosti ne na videz in če je pač nekdo še tko notranje lep-če hočeš dobesedno da napišem , tudi tukaj če ni kompatibilnosti je pač zamik.
T&ko pač je. Jaz se prav nič ne obremenjujem z izgledom govoril sem kot ponavadi v sličicah, da mogoče bolj ponazorim. čeprav pišem plitko, mogoče mislim globje.




    NI na linijiOsebna Galerija od nobodyPošlji zasebno sporočilo
 kleopatra
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 47
Pridružen/-a: 11:55, 29-Feb-2004
objave: 362
Teme: 19
Kraj: ljubljana
1865.7 kinta/e
2.0 šold/e
8.7 flika/e

barbados.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Maj, 2004 14:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

meni pač pomeni zunanja podoba, tudi notranjost mi je prav tako pomembna.
Samo ko tipa srečaš se zapališ na njegovo zunanjost. Potem ko hočeš nekaj več, začneš raziskovati njegovo notranjost, kakšen sploh je, kakšen karatkter ima, kakšne ima navade.... Potem ti zunanjost tok ne pomeni več.




 Ribi Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od kleopatraPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Maj, 2004 14:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja al mas na vesti to osebo kt se je mity izrazu al pa mas na vesti se sebe, ker nisi fer ne do sebe ne do te osebe in na koncu mas na vesti sebe in to osebo , ker jo tko al pa tko onesrecis ker jim ne mors dat vsega , ona pa tud ni to kr isces..se prav si se sam seb tud izneveru.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Maj, 2004 14:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Aha...pol jest mal čudak, ker raziskujem najprej od znotraj ...sem vedla da neki ne kapiram ....
100 ljudi 100 čudi ...ampak še vedno rečem ....zunanja lepota je minljiva...notranja pa ne odcveti kar tako .....notranjo lahko celo življenje bogatimo, zunanjo pa le umetno ( pa še to ne za vedno)




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Maj, 2004 15:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no, poklick... ta odgovor so mi dali vs... je teba doziveti tudi zaljubljenost, vsaj na zacetku...

mas prav... tudi jaz sem imela obcutek, da ga "izkoriscam" in sem mu prec povedala... sem ga vprasala, ce se ne pocuti izkorscanega... je rekel, da o tem sploh ne razmislja... srecen je samo, da mu SPLOH dovolim biti z njim...

hja... tko da... lutava se danes sm pa tja... ceprav ga veckrat spomnim, da morda to ni to... da bova sele videla, kam naju bo to vse skup se pripeljalo.

oh ja... ce bi vsaj kaj imela za kritizirat okoli izgleda... no, ne glede na to, da sem itak vedno izbrala samo tipe, ki niso glih bli po mojem okusu, sem prepricana, da moj problem okoli njega se ne vrti okoli videza... mislim, da sem prisla na point, kaj pri mi manjka... ampak mu ne bom povedala, bo moral sam ugotoviti... vem, da bi mi to lahko "dajal", ampak... to mora priti od samega sebe... vsaj mislim tako... in skoraj me res res preobrnil... enkrat je skoraj res zadel moje srce rajt in de midl rajt dip daun to de botm, hehe...

hm... sj ne vem, al prav razmisljam...




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Maj, 2004 22:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Palči, nisi čudna če najprej gledaš na notranjost pomežik
Vsak ima svoj način in svoje prioritete v spoznavanju bodočega partnerja - kakršenkoli že je, tebi osebno paše, to si ti pomežik
In gledanje najprej na notranjost je kvečjemu vrlina pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 mity
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 53
Pridružen/-a: 17:31, 26-Feb-2004
objave: 877
Teme: 26
Kraj: Ljubljana
13807.0 kinta/e
102.0 šold/e
63.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 06 Maj, 2004 08:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja shajtana imas prav....a vseeno obstaja se bolj fer resitev,ki se glasi, da v case,ki je cimblizje stevilki 0 pogruntas, kaj in kako je s tabo in odnosomdo te osebe in to se pred vsemi zapleti...samo redki ljudje so res tako mocni..redki,redki...




Èe zliješ žlico gnojnice v sod vina - dobiš gnojnico!
Èe zliješ žlico vina v sod gnojnice - dobiš gnojnico!


 Ribi Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mityPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4035s ][ Queries: 34 (0.1853s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.