Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 12 Mar, 2004 19:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim, da je najbolje se prepust vsemu lepemu, kar ti je tisti trenutek dano in vse skupaj prepustit toku dogajanja, pol se pa že pokaže vse ob svojem času. Nesmiselno je vlagat preveč energije v to a si za skup a nisi, k pol jo drugje zmanjka.




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Mar, 2004 22:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To je zih važno ja jagoda...sej to je itaq zravn in (meni) samoumevno.Sej pravm...prepusti se lepim trenutkom,imej se lepo,samo ne pusti si preveč navezat na deklco prehitro.

Vse naj bo ql,lepi trenutki vse,samo čustev za neki časa še ne vpletaj v to! Pol počasi začni vpletati čustva,če misliš,da je vredno in vedno več in več...po določenem času,pa popusti zavore in dajaj vsa čustva v to. (to jz zdj kao seb govorim)

No,pri zadnji je ta potek trajal leto dni in je bilo ŠE prehitro!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 13 Mar, 2004 10:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To je tok relativno. Lohk se prepustiš po enem letu, tko k ti pravš, pa, če ni to to, pol je tko namenjen. Lohk se pa prepustiš po enem tednu, pa doživiš najlepše trenutke v svojem življenju.




   
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 14 Mar, 2004 16:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Da se prepustiš šele po enem letu??? Kako pa to izgleda???




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 alina
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 47
Pridružen/-a: 15:30, 05-Feb-2004
objave: 98
Teme: 2
Kraj: domžale
392.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 14 Mar, 2004 20:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Par let nazaj bi rekla-prepusti se feelingom in uživaj,ter daj vse od sebe.V vsakem primeru lahko zgubiš oz. pridobiš vse ali nič. Le lepše ti bo.
Danes pa ne. Ker če po določenem času zgubiš človeka,ki si mu dal vse in človeka,ki si mu odprl srce..........zato ker sta ugotovila,da nista za skupaj.........preveč boli!
Vem,da se čustva da kontrolirat in jaz vem ,da jih bom. Enostavno je prehudo. In enostavno je pri meni tako.




 Dvojček Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od alinaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 00:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

alina Napisal/a:
Par let nazaj bi rekla-prepusti se feelingom in uživaj,ter daj vse od sebe.V vsakem primeru lahko zgubiš oz. pridobiš vse ali nič. Le lepše ti bo.
Danes pa ne. Ker če po določenem času zgubiš človeka,ki si mu dal vse in človeka,ki si mu odprl srce..........zato ker sta ugotovila,da nista za skupaj.........preveč boli!
Vem,da se čustva da kontrolirat in jaz vem ,da jih bom. Enostavno je prehudo. In enostavno je pri meni tako.


Motiš se!
Tko kot pravijo, da na začetku zveze ne vidiš napak partnerja zaradi zaljubljenosti, tako ti sedaj ne vidiš, da si kljub temu da si izgubila njega vseeno veliko dobila.
Edino kar se ti lahko zgodi je, da ko boš spoznala nekoga novega, s katerim bi lahko doživela še lepše trenutke, ga boš zgrešila, oz. bo sam šel mimo, ker bo začutil da ne daješ v celoti.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 00:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

OK. Vsak ima svoje izkušnje in iz njih se vsak po svoje uči.
A jaz še vseeno mislim, da moramo živet za prihodnost, ne pa s preteklostjo. Jaz sebi že ne bom dovolila, da bi bla prikrašana za najlepše trenutke zaradi enga bebca, ki ga mama ni naučila, kaj pomeni ljubiti, spoštovati, biti zvest in še bi se kaj našlo. Verjemi, da sem se tudi jaz opekla veliko, pa vseeno je zame to preteklost.




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 11:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jagoda...sej to nima veze s tem,da ne zna ljubiti,spoštovati,biti zvest.Mogoče je pa tak,ker to še predobro ve in tega še nikoli ni dobival,ampak samo dajal in sedaj noče več bit tisti,ki samo daje in nič ne prejema?!
Kaj praviš na to?

Kako zgleda,če se po 1 letu šele prepustiš?
Hmmmmm... NE VEM!
Zdj sm se čIST prepustil po približno 4 mescih in nič prej,samo nisem ta takrat bil še zaljubljen,to je prilo pa po približno 1 leti in nič prej...ŠE PREHITRO!

alina...you and me both!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 20:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ANKHI... sj mas prav... ko pride boljsi, bom pozabila na bivse... al morm pa se ugotovit, da je trenutni boljsi... sam prepoznala se nism... zato bom pa tko k je JAGODA napisala le uzivala v trenutku... k je tko momentalno najbolje in najlepse men nasmeh potem bomo pa se vidl, kaj bo... sm se naucila dati casu cas...

NAYA... pozabim sele, ko pride "boljsi", k mi pomaga pozabljat pomežik... ne pomeni pa da primerjam sedanjega z bivsim... to pa ne... k jst se dobr zavedam, da je vsak clovek zase unikat in ni nihce enak drugemu... in tako je vsakega treba posebej gledat... zato pa tud nerada posplosujem!!!!! bljak!

drgac pa... ANKHI pa NAYA... zakaj mata pa nemsko zastavo hehehe... sta moja suseda postala aa aaa aaaaa pomežik




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 20:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jest imam SLO zastavo pomežik

Drugače pa, ja... lahko prej pozabiš če pride nekdo v tvoje življenje, ampak če pride prehitro v tvoje življenje ga najbrž začneš primerjat... in lahko tudi v roku parih mesecev, ko zaljubljenost popusti- ugotoviš da v bistvu še nisi prebolel bivšega...
Posledice... vsi vemo kakšne so... trpi naš novi partner. In zakaj bi to komu delali?

No ja... vsak rabi določen čas da preboli in vsak sam zase bi moral vedeti kdaj se to zgodi - torej, da lahko gre naprej. pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 21:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Jest imam SLO zastavo pomežik



pr men kaze na forumu nemsko zastavo... k grem pa na profil mas pa res slovensko... to pa cudn Rolling Eyes




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 22:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja,sam pr men tud zdj kaže -Nayi- nemško zastavo ja...weird!

Drugač pa...
če zelo hitro vstopiš v novo vezo je primerjanje neizogibno.Lahko primerjaš tako in takrat,ko se tega sploh ne zavedaš,čist podzavestno.Enostavno sploh ne veš,ampak kr primerjaš..to v bistvu full ni v redu,sploh če si v bistvu še zaljubljen v prejšno in pol vse kar dela nova,je delala prejšna bolš,ker si pač rahlo zaslepljen...

Spet samo teoretično razmišlam...to se mi še ni zgodil,sam mislim,da je neki tazga no...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 23:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
jagoda...sej to nima veze s tem,da ne zna ljubiti,spoštovati,biti zvest.Mogoče je pa tak,ker to še predobro ve in tega še nikoli ni dobival,ampak samo dajal in sedaj noče več bit tisti,ki samo daje in nič ne prejema?!
Kaj praviš na to?


Kaj pravim na to????
Še preveč je dobival od mene, pa ni znal cenit, verjemi!!!!
Skupaj sva bla skoraj 4 leta, od tega sva 1 leto živela v najemniškem stanovanju, pa potem sva si opremla stanovanje v hiši mojih staršev, kar je bil namen za dom na skupni življenski poti. Pa saj nisem mezohist, da bi vse to nardila brez kakršnih koli čustev do njega!!!
Zato sem prekleto dobra razmislila, da sem pršla do tega, da jaz ne dobim dovolj. Pa ko bi vsaj veliko zahtevala, pa nisem. Pa na konc še ferpleja nisem zaslužla za vse kar sem mu dala.
Sicer pa sam tega ne bo nikol šteku in se mu zna to v življenju še krepko maščevat. Za vsako rit se palca najde.




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Mar, 2004 12:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja to ne vem,kako je blo pr vama...sam če seje tko iztekl,že neki ni blo v redu a ne in v takem primeru je res najbolš,da sta šla narazn.

Kar sm pa tm gor napisu,sm pa v bistvu napisu v mojem imenu.Vedno sm samo dajal in bore malo prejemal.No,kle ne govorim v materialnem smislu,ker v tem sem pa res zlo malo dajal,ker pač nimam.Ko sem imel ni bil problem in sem dajal VSE,tudi materialno.





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Mar, 2004 13:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kot že vsi vemo - človeka nikoli ne poznaš toliko koliko si misliš. Preobrat se lahko zgodi v momentu. Zej je ena stvar; lahko se obvladuješ, se prepustiš občutkom pa vseeno poskušaš ohraniti trezno glavo in nogo na realnih tleh. Težko je.
Lahko pa greš čisto with the flow, vendar ti naj na koncu ne bo žal, če bo šla stvar po gobe. Za svoje predajanje si sam kriv in sprejmi to ter ne obžaluj. človek potemtakem ni zate.

Vendar vem...prov boli, kadar trga in razžira.....ampak, za vsakim dežjem posije sonce Laughing




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 1.0154s ][ Queries: 40 (0.3671s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.