Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 06 Maj, 2004 08:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja se strinjam k glih zdj gledam eno kolegico k muti pa ne we ne kaj bi sama s sabo ne z unim modelom...k mu pa itaq tok dogaja da je cist zblojen..in pol ona ja , ne , ne wem...men pa kr slabo.MIslm da ze zlo kmal pr seb v srcu ves kaj hoces...sam pol mors to izrazit.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 06 Maj, 2004 10:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kleopatra Napisal/a:
Saj tipi pa imate radi prsate babe- da ima joške do koroške.


Sploh ni res...velke joške = fuj! Najlepš je B in C,samo skor raj B.

kleopatra Napisal/a:
meni pač pomeni zunanja podoba, tudi notranjost mi je prav tako pomembna.
Samo ko tipa srečaš se zapališ na njegovo zunanjost. Potem ko hočeš nekaj več, začneš raziskovati njegovo notranjost, kakšen sploh je, kakšen karatkter ima, kakšne ima navade.... Potem ti zunanjost tok ne pomeni več.


No tako ja...tako tud jz zmer govorim.Prvo ko srečaš osebo ne morš vedt,a je dobr/a po srcu al ne (no,vi uporabljate izraz notranjost),ampak vidiš samo zunanjo podobo,torej izgled in na podlagi tega se sploh odločiš,a sploh želiš spoznat notranjost te osebe.


palčica Napisal/a:
Aha...pol jest mal čudak, ker raziskujem najprej od znotraj ...sem vedla da neki ne kapiram ....
100 ljudi 100 čudi ...ampak še vedno rečem ....zunanja lepota je minljiva...notranja pa ne odcveti kar tako .....notranjo lahko celo življenje bogatimo, zunanjo pa le umetno ( pa še to ne za vedno)


Hmmm...
To je že res,da je lepota minljiva,samo tisti del,da zmeraj prvo raziskuješ notranjost...sploh se ne oziraš na zunanjost? Z moškim bi bla,neglede na njegovo zunanjost,če je po srcu res ibr ql? Se pravi,vsakega probaš raziskat kak je po notranjosti,ne glede na zunanjost in če je ta ql bi bila z njim neglede na zunanjost?


cherry Napisal/a:
no, poklick... ta odgovor so mi dali vs... je teba doziveti tudi zaljubljenost, vsaj na zacetku...

mas prav... tudi jaz sem imela obcutek, da ga "izkoriscam" in sem mu prec povedala... sem ga vprasala, ce se ne pocuti izkorscanega... je rekel, da o tem sploh ne razmislja...


če nikoli nisi čutila zaljubljenosti,pol se ti ni treba sploh kj preveč obremenjevat z njim! Moj predlog in moje mišlenje pač.
Kot ti je rekel,to ni izkoriščanje,ker se on zavestno in po lastni volji prepušča temu,kar pač lahko dobi od tebe in zato ni izkoriščanje.On je vesel,da je lahko vsaj v tvoji družbi al ne vem kako je že to pri vama.
Itaq...sploh ne razmišla o tem,a ga izkoriščaš al ne,on je samo vesel,da je lahko s tabo!

cherry Napisal/a:
mislim, da sem prisla na point, kaj pri mi manjka... ampak mu ne bom povedala, bo moral sam ugotoviti... vem, da bi mi to lahko "dajal", ampak... to mora priti od samega sebe... vsaj mislim tako... in skoraj me res res preobrnil... enkrat je skoraj res zadel moje srce rajt in de midl rajt dip daun to de botm, hehe...

hm... sj ne vem, al prav razmisljam...


No,če si ugotovila,kaj te moti in kaj ti manjka pri njemu,bi bilo po mojem fajn,da mu to poveš,da oba vesta kaj je "narobe"!
No,mal je odvisn to od tega,kaj je s to zadevo,kok velika,kok zahtevna je ta zadeva...odvisno kaj je to.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: čet 06 Maj, 2004 11:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:

palčica Napisal/a:
Aha...pol jest mal čudak, ker raziskujem najprej od znotraj ...sem vedla da neki ne kapiram ....
100 ljudi 100 čudi ...ampak še vedno rečem ....zunanja lepota je minljiva...notranja pa ne odcveti kar tako .....notranjo lahko celo življenje bogatimo, zunanjo pa le umetno ( pa še to ne za vedno)


Hmmm...
To je že res,da je lepota minljiva,samo tisti del,da zmeraj prvo raziskuješ notranjost...sploh se ne oziraš na zunanjost? Z moškim bi bla,neglede na njegovo zunanjost,če je po srcu res ibr ql? Se pravi,vsakega probaš raziskat kak je po notranjosti,ne glede na zunanjost in če je ta ql bi bila z njim neglede na zunanjost?



Lej ne bom rekla, da mi pa zunanjost ni popolnoma nič pomembna....sam kle bi se sam opredelila na kake extreme. Me pa niti slučajno ne gane, če je blond al črn, ma modre oči al pa rjave, ...
Hočem sam poudarit, da mi je videz tko ...ok, rečem nej bo večji od mene, nej zgleda kt dec. Niti slučajno pa mi ni zunanjost tok zelo pomembna. Ker če je človek še tgako lep, mu ne pomaga popolnoma nič, če je na notri prazen. .




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 06 Maj, 2004 13:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja to itaq...sej itaq da ste čist drugač zagrabl to,kot je blo mišljeno.,..sej sm že navajen.

Men je vseen,a ma lase rjave,blong,rdeče,zelene...samo,da ji pašejo.
Ja,rad mam bolj suhe deklce,take s skladno postavo in sam sebe nikakor ne vidim v paru z eno debelo žensko,pa če je še tako dobra in lepa v "notranjosti".
čemu je tako?
Torej...če imam punco seveda z njo sexam in če z deklco sexam to pomen,da mi more bit sexy,kar mi pa debele ženske zih niso.Torej...razmislte mal,pa vam bo mogoče jasn.Ker če je vam vseen a sexate z nekom,ki vam je sexy in všeč al pa z nekom,ki vam niti ni,samo je po srcu dobr,pol ok,sam men pa to ne sede.

če mi je ženska GRDA,je niti ne želim spoznat bolj podrobno oz. na način kot hočem spoznatžensko s kero bi si želel biti.Vam je to očitno vseen,vsaj po pisanju sodeč.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: čet 06 Maj, 2004 18:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

cherry Napisal/a:
mislim, da sem prisla na point, kaj pri mi manjka... ampak mu ne bom povedala, bo moral sam ugotoviti... vem, da bi mi to lahko "dajal", ampak... to mora priti od samega sebe... vsaj mislim tako... in skoraj me res res preobrnil... enkrat je skoraj res zadel moje srce rajt in de midl rajt dip daun to de botm, hehe...

hm... sj ne vem, al prav razmisljam...


poklicunga Napisal/a:
No,če si ugotovila,kaj te moti in kaj ti manjka pri njemu,bi bilo po mojem fajn,da mu to poveš,da oba vesta kaj je "narobe"!
No,mal je odvisn to od tega,kaj je s to zadevo,kok velika,kok zahtevna je ta zadeva...odvisno kaj je to.


ja se men je zdel, da bos tako odpisal... ampak dolocene zadeve morajo priti v vezi od samega sebe... ne da je treba vedno znova in znova povedat... stvari ki me privlacijo, morajo priti avtomaticno, ali?





Nazadnje urejal/a cherry Pet 07 Maj, 2004 09:42; skupaj popravljeno 1 krat

 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 06 Maj, 2004 22:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim, da vsakega človeka najprej pogledaš, kako izgleda, če je simpatičen, prikupen, predvsem pa tebi privlačen, kar že v štartu ni več le lupina. Tu so prisotne že kretnje, način komuniciranja,...

Vendar tu ne govorimo o tem, temveč o nečem mnogo globjem. čustva lupino dajo bolj med zadnje pogoje, če jim pustimo prosto pot. In če do nekoga ne čutiš toliko, kolikor ti partner daje, potem enostavno vezo prekineš, čeprav iz rok izpustiš nekaj bogatega, ki se ne da merit z nobenim zunanjim izgledom, z nobenim denarnim bogastvom, le s tistim, kar čutimo. In to moramo najti tam, kjer nas čaka. Sem pa prepričana, da to vsakega nekje čaka, le oči, predvsem pa srce moramo odpret.




   
 nobody




Pridružen/-a: 18:25, 11-Mar-2004
objave: 112
Teme: 3

112.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Maj, 2004 09:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Verjetno pomenbno poleg izgleda, da te fascinira tud drugače. da je ustvarjalen, da je zanimiv.....
Pa boste rekle ne ne dober mora bit po srčku.....
Ma ja daj, zakaj pa pol nobena nima revnega študenta, ki se vozi s katro, pa ki bo še dolgo na šolo hodu, pa je brez dnarja tud da ti pizzo plača.......
Lahko je prav tisti fant krasen po duši in lep po notranjosti, ampak.... dokler nima, sploh ne glih pr najmlajših 17 letnicah recimo, vam je pa dama ful pomembno tud ostalo.....
No pa da slišim zdej obrambo, ampak zazrite se in po pravic povejte




    NI na linijiOsebna Galerija od nobodyPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Maj, 2004 09:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hja no lej..sj ce tko gledam pol sm jaz tud revna studentka..se katre nimam. nasmeh in tud tko men je kvecjemu bedno ce ma tip ful kesa..zakaj? zato ker jih je dost takih da te hocjo kupit...in tud ce ne in te tm neki skoz hocjo okrog vozit..sorry men to ni..ne pocutim se udobno, mislm si da sm mu kej dolzna in da bo kej hotel v zameno.
V redu grem s kksnim kolegom ven pa casti pjaco..pa jaz castim naslednjic.In to je to.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 nobody




Pridružen/-a: 18:25, 11-Mar-2004
objave: 112
Teme: 3

112.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Maj, 2004 10:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če te hoče skoz kam vozit, te skoz vabi,, mogoče kliče.......ja ha ha seveda bo kej hotu od tebe, seveda te ne obletuje zato da tebi krajša čas, ampak ker bi ......hm hm seveda.NI druge logike!!
Nič ni zastonj, vsako stvar ali naklonjenost s z nečim plača.
Ampak sem mislu rečt, da če je tip še tko dober v notranjosti, pa ne tko po zunanjosti ali celo neperspektiven kot cerkvena miš, vas ne bo zanimal, torej kje je pure love??




    NI na linijiOsebna Galerija od nobodyPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Maj, 2004 10:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Uh,tko kot je matic napisu sm pa že parkrat doživu!

a: Ej,a bi šla na kako pijačo.
b: Ja ni problema,kdaj pa?
a: Jah povej,kdaj maš cajt.
b: OK...dej ob 20h prid pome.
a: Emmmm... sorry,ne morm,nimam avta...
b: Jah kaj pa pol? Kako se bova pa pol loh dobila?
b: Ja sm mislu,da bi se v mestu dobila al kj.
a: ........nekai izgovori,da pol nebi znesl pa ne vem kaj...

MA KO TE JEBE!!!

Ja,to sm točno 2X doživu!

Drugač pa...jz nikol ne povabm za prvič pa pijačo al kj,ampak "samo" na sprehod. No,polet kdaj na sladoled,samo pijačam se pa izogibam.

Pa une scene..."Ker avto pa maš?" in podobne.Mislm,da smo jih kr že vsi kdaj slišal.
Pa loh ženske še tok trdite,da to pa ni tko,ampak vsaka slej kot prej pokaže mal materialistične žilce...VSAKA!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Maj, 2004 10:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa smo s5 pr posplosvanju Poklicunga..sorry..nikol ampak nikol nism nobenga tipa skenslala ker ne bi mel avta al pa ker me ne bi povabu na pjaco.
Tud nikol tipa ne sprasujem kaksn avto ma in en prcakujem da me pride iskat..se rajs se zmenim v centru in sama pridem tja ker lohk pol tud po hitrem postopku sama grem...pa se ful ej teh scen sam sj je brezveze ker poklicunga bo tko al tko trmaru svojo naprej.

Potem neperspektivni tipi...ðizs zalubla sm se v enga tja do uses kksne dve leti nazaj...ful pametn fant ampak len k fux, razvajen itd...ampak men je bil vse kr sm hotla v tistem momentu in se zdj ga mam rada ker je dobra oseba...ampak nekak smo bli prevec razlicni in so se nase poti razsle ker sm jaz sla na fax in se mogla ful tm posvetit in tko..nism mela casa ga pit vsak teden pa travco skoz pa gor dol.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Maj, 2004 11:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Aja...sm prej pozabu dodat,da se mi je to zgodil v zadnjih 4 mescih!

No,jz nimam avta,nimam glih kj preveč gnara in morm rečt,da mi je prov sedl,k sm mel punco,ki je mela avto,gnar pa tko,pa je ona hodila h men,pa k sva šla km ni blo problema s prevozom,je pelala pa tko...čist ql,sam vseen pa ne razumem deklc,ki so tko,da če tip NIMA,pol pač ni primern.

Sej vem...z leti se to rahlo spremeni in ni več tok pomembno samo to,sam vseen.

matic Napisal/a:
Ampak sem mislu rečt, da če je tip še tko dober v notranjosti, pa ne tko po zunanjosti ali celo neperspektiven kot cerkvena miš, vas ne bo zanimal, torej kje je pure love??


Drugač je pa matic kle v bistvu že vse povedu.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 08 Maj, 2004 21:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ful bi se dal diskoterat tlele, pa bom sam to prispevala, da še zdaleč nism na svetu same plehpič... Tiste, k pa so, jih jaz ne razumem in jih nikol ne bom. Po moje nimajo ravno razčiščen v glavi, kaj je love pa vse kar paše zraven.

Drugač sem bla pa s študentom več k štir leta, pa več keša sem mela od njega, pa je blo vse super, dokler ni tud on začel v službo hodt, pa sem še zmer jaz vse plačvala. Kaj so pa pol tipi v takem primeru???




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 10 Maj, 2004 09:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

plehk****? pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 chameleon




Pridružen/-a: 22:35, 27-Apr-2004
objave: 1
Teme: 0

0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 10 Maj, 2004 09:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Naya, definitivno nisi prva s takimi občutki. Verjetno mamo skor vsi strah pred izgubo, še posebi, če gre za nekoga, ki ga mamo radi.

Iz tega kar si napisala si mislim, da ga maš zelo rada, ampak da ni privlačnosti med vama, ni izzivov, dan je enak dnevu... dolgčas?
Po mojem je prav, da mu daš vedt, da rabiš neki več. Lahko mu to poveš, še bolš pa da mu pokažeš. Poklič ga enkrat popoldne pa pejta za dve uri na morje. Kupi za vsazga eno litrco pa pejta na eno klopco ob Lublanci... nared kej zanimivga pa mu pokaž, da tud to rabš in da nej se kdaj sam spomni kaj tazga. Sej hočeš met fanta (moža?) ne pa očeta, k bo skrbel zate??

če ne bo dojel, mu pa povej kaj se (ne) dogaja in zakaj je do tega pršlo, da ne bo še en nice guy, ki hodi okol po svetu in daje ženskam tisto česar ne rabijo.

In če se izkaže, da ti ne zna (več) dat tega kar rabiš... veliko rib je v morju samo oči je treba odpret. Pa ne pol iskat enga k bo tak kt on, sam da bo še...




  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od chameleonPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2876s ][ Queries: 33 (0.0821s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.