povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 08 Jul, 2004 12:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

shy, povej mi na zs s kom greš. mogoče pa rakuna poznam.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 08 Jul, 2004 14:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah,če pa se bojiš,da te ne bo poklicu in si to želiš,pa uberi drugo taktiko!

Ko ti reče,če mu daš cifro,mu reci,naj jo da raj on teb in tako se ti odločaš a boš poklicala al ne,če ti je pa ne da,pol pa itaq veš,da te ni mel namena poklicat. čist simpl!

No,jz sm do zdj še vsako poklicu,ki sem ji reku za cifro,ker če nebi mel namena,pol sploh nebi reku za cifro...kaj mam od tega,da mam njeno cifro,pa je ne pokličem? NIč!

Sej veste...kdor jezika špara,f¤¤¤¤¤ strada!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Sneaky Bear
Amater
Amater


Starost: 41
Pridružen/-a: 0:07, 25-Jul-2004
objave: 156
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
22.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 25 Jul, 2004 12:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Definicija sodobnega zmenka:

- prihod na dogovorjeno mesto
- buljenje enega v drugega kot da sta Nezemljana
- neumno bluzenje in nakladanje
- pr bl konkretnih na koncu kiss

smeh




Jutri bo vèerajšnji pojutrišnjem.


 Devica Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od Sneaky BearPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslovICQ številka
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 10:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sneaky medo, tole je klasični zmenek, kar si ti napisal. definicija sodobnega zmenka je:
1. prihod na nedogovorjeno mesto
2. buljenje enega v drugega kot da sta nezemljana
3. nič neumnega bluzenja in nakladanja
4. fu¤¤¤¤¤
5. pri bolj konkretnih na koncu: "kako ti je ime?"




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Sneaky Bear
Amater
Amater


Starost: 41
Pridružen/-a: 0:07, 25-Jul-2004
objave: 156
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
22.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 13:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tkoj ti bo dala samo ku¤¤¤¤. če hočš met kurbo za punco, prav... pomežik




Jutri bo vèerajšnji pojutrišnjem.


 Devica Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od Sneaky BearPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslovICQ številka
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 15:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mislil sem, da je ku¤¤¤¤ tista, kateri moraš plačati, da ti da. hvala, da si me poučil o tem. se bom nehal družiti s kurbami.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 15:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No če smo iskreni fanta, sta oba opisala zadevo zelo hladno in nedoživeto.
Takrat mora vse brenčat u teb. Poln si pričakovan,pa firbec te matra, kaj hudiča je to zaen člouk. A je simpatičen, zanimiv se zna dobro poljubljat???????
Sori ankh, ampak meni osebno fu¤¤¤¤¤ ne paše na prvo mesto, če se razume, kaj je fu¤¤¤¤¤.




   
 Sneaky Bear
Amater
Amater


Starost: 41
Pridružen/-a: 0:07, 25-Jul-2004
objave: 156
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
22.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 15:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Prosim. Laughing




Jutri bo vèerajšnji pojutrišnjem.


 Devica Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od Sneaky BearPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslovICQ številka
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 15:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tale proim mi pa ni čist jasn. A lohk definiraš prosim?




   
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 15:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ok jagoda, definicija sodobnega zmenka samo zate:
1. prihod na nedogovorjeno mesto
2. buljenje enega v drugega kot da sta nezemljana
3. nič neumnega bluzenja in nakladanja
4. fu¤¤¤¤¤
5. pri bolj konkretnih na koncu: poljub


jagoda, pa medo se je samo meni odzahvalil s prosim.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 15:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ankh, hvala za popravek, ampak zame je tak zmenek nesprejemljiv.
In hudo mi je za tiste, ki take zmenke doživljajo.




   
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 15:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jagoda, to je bil samo bolj hec, no. malo besedne igre in šaljenja iz sodobnega zmenka, ki ga je opisal medek.

da ne boste mislili kakšen prašiæ sem.

v bistvu sem še hujši.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Sneaky Bear
Amater
Amater


Starost: 41
Pridružen/-a: 0:07, 25-Jul-2004
objave: 156
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
22.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 15:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jagoda Napisal/a:
Tale proim mi pa ni čist jasn. A lohk definiraš prosim?

Namenjeno ankhu. pomežik




Jutri bo vèerajšnji pojutrišnjem.


 Devica Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od Sneaky BearPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslovICQ številka
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 23:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh... se dobiva? mam pac osebno nagnjenje do prasicev širok smeh




 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jul, 2004 00:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ne dobivam se z deklièi iz interneta. se jih preveč bojim. v resnici sem 170cm visok velikan, suh kot prekla in imam 90kg, nisem to, kar se predstavljam, da sem. imam na prečko počesane kratke lase, zlikano srajčko in naočalnike. najraje se pogovarjamo kvantni fiziki in relativnostni teoriji. prijatelji fiziki me kličejo piglet. oprosti, toda res ne hodim na zmenke, ker se tako bojim žensk kot komarjev, ki imajo aids.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5846s ][ Queries: 36 (0.2308s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.