Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 14:32     Naslov sporočila:  when a man loves a woman Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

takrat mu ni vseeno s kom se ženska, ki jo ljubi, f¤¤¤¤¤. ne potrebuje izgovorov za svoje kurbanje, čeprav jih niti ne potrebuje, ker se ne kurbá. je ljubosumen in posesiven. ni mu vseeno.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



Nazadnje urejal/a ankh Pon 05 Jul, 2004 14:33; skupaj popravljeno 1 krat


 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 14:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

V zreli vezi ni prostora za ljubosumje in posesivnost. Obe zadevi sčasoma ljubezen ubijeta in ostane samo še sovraštvo.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 14:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

res je, palčica. ampak ljubezen sčasoma vedno umre. ljubosumje in posesivnost jo najbolj od vsega ohranjata. kaj pa druga skrajnost? če moški ne ljubi ženske, mu je popolnoma vseeno kaj ona počne. še zadovoljen je, če se tudi ona ku¤¤¤¤, da ima on potem seveda izgovor za kurbanje po mili volji.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 14:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zame pa posesivnost se ni ljubezen...lohk da en tip noce da se zenska ku¤¤¤¤ ceprov nima nc z njo..ker jo ma vseen za svojo pa mogoce jo ma v rezervi da bi jo pa kdaj mel al pa kej..drgac si jaz dolocene posesivnosti ne znam razlagat.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 14:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh Napisal/a:
res je, palčica. ampak ljubezen sčasoma vedno umre. ljubosumje in posesivnost jo najbolj od vsega ohranjata. kaj pa druga skrajnost? če moški ne ljubi ženske, mu je popolnoma vseeno kaj ona počne. še zadovoljen je, če se tudi ona ku¤¤¤¤, da ima on potem seveda izgovor za kurbanje po mili volji.


Dej ti men razloži, kaj naj sploh še delata potem skupaj?

Prava, zrela ljubezen je odnos. Ki ga gradiš. Ko ne popustiš na vsakem koraku, ko naletiš na kamen.
Gre za delno prilagajanje. Bistvo vsega pa je, da sta vsak po svoje samostojna osebnost in uživata v temu, da sta skupaj celota. če tega ni, potem je bolje, da greta vsak svojo pot.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 14:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

in koliko % razmerij poznata (ampak res poznata), da bi lahko za njih trdili, da niso ne v eni, ne v drugi skrajnosti? koliko je torej zdravih razmerij?

sam poznam na eni strani ljudi, ki so skupaj le zaradi navade, nato le zaradi globljih prijateljstev in f¤¤¤¤¤. seveda mi ni potrebno povdarjati, da so taki ljudje vsi skurbani. na drugi strani pa poznam en dokaj zadržan par, ki je neskurban že šest let, vsaj kolikor sam vem, posesivnost pa obstaja z ženske strani, ker je moški veliko v službi. morda pa se ku¤¤¤¤? kdo ve.

kar želim povedati je to, da boste ženske sčasoma še vesele vsaj malo ljubosumnih in posesivnih moških. vsaj vedele boste, da jih imate, in da jim ni vseeno za vas. zaupanje, laži, prikrivanje, to je pa itak vse pogruntavščina za krinko kurbirjev.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



Nazadnje urejal/a ankh Pon 05 Jul, 2004 14:52; skupaj popravljeno 1 krat


 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 14:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica Napisal/a:
Dej ti men razloži, kaj naj sploh še delata potem skupaj?

Prava, zrela ljubezen je odnos. Ki ga gradiš. Ko ne popustiš na vsakem koraku, ko naletiš na kamen.
Gre za delno prilagajanje. Bistvo vsega pa je, da sta vsak po svoje samostojna osebnost in uživata v temu, da sta skupaj celota. če tega ni, potem je bolje, da greta vsak svojo pot.



kaj naj delata še skupaj? ne vem. zato pa sem sam rad z žensko nekaj mesecev. ne maram, da bi se zaljubljale vame in na meni gradile prihodnost. ljubezen boli, in s svojo skurbanostjo bi jih lahko prizadel. zato grem raje naprej. ena ima velike joške, druga dolge lase, tretja dolge noge, dokler ne pridem do take, ki bo imela vse troje. potem pa bom ugotovil, da je plehka in neumna. in bom šel spet naprej. takih ljudi pa je malo. raje so pač v razmerju iz navade, zaradi protokolarnih dejavnosti v parih, poznanstev s starši in družino, zaradi poslovnosti, zaradi skupnega premoženja... vse to si delijo med sabo, svoje telo pa ne le med seboj...

palči, povej mi koliko pravih zrelih ljubezni poznaš?

misliš, da moški ne bo popustil, ko bo tisti kamen dolgonoga dolgolasa joškarica, ki bo hotela, da jo po¤¤¤¤¤?

palčica, kaj ni prilagajanje posesivnost?




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Tor 06 Jul, 2004 08:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Poznam samo en par, za katerega rečem, da imata tisto, kar si želim sama nekoč najti. Ki živita življenje, ki je zaenkrat samo teoretično napisano v moji glavi.

Lej, če mata dva pravi odnos, potem verjamem, da se lahko dolgonoga svetlolasa lepotička sprehaja gor in dol pred njim, pa ga ne bo premamila. Gre za to, da dva rešujeta probleme skupaj. A misliš, da mene pa ne more zainteresirati nekdo, ki ga srečam na ulici? Seveda me lahko, a take probleme bova s partnerjem reševala takoj. Na podlagi iskrenosti.
Morda bova tretjo osebo skupaj povabila v posteljo, a vsekakor se bova o tem pogovarjala. Prej, preden ne dobim iskrenosti, pač ne grem v neko novo vezo.

Po mojem mnenju, sta dva vsak za sebe celota. In dokler me partner jemlje tako, posesivnosti ni. Je ne sme biti.
In prilagajanje za katerega se odločim sama, definitivno ni posesivnost.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 06 Jul, 2004 08:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ankh ti mal sam seb nasprotujes..tm si napisal da moski ne ljubijo naslov te teme je pa when a man loves a woman. Kaj zdj ljubijo al ne ljubijo?




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 06 Jul, 2004 10:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Shajtana Napisal/a:
Ankh ti mal sam seb nasprotujes..tm si napisal da moski ne ljubijo naslov te teme je pa when a man loves a woman. Kaj zdj ljubijo al ne ljubijo?


shajti, nekoliko si je potrebno bolj podrobno prebrati moja razmišljanja. moški lahko ljubi žensko, vendar to ni prava ljubezen. ljubi jo na začetku, v povprečju ne več kot kak teden ali dva. seveda pa so tudi izjeme: tisti, ki ljubijo dlje - recimo nekaj mesecev, celo let. taki so res pravi zakladi, in takim ni vseeno s katerimi moškimi vse njihova ljubezen konfrontira.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 06 Jul, 2004 21:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh Napisal/a:
in koliko % razmerij poznata (ampak res poznata), da bi lahko za njih trdili, da niso ne v eni, ne v drugi skrajnosti? koliko je torej zdravih razmerij?


Premalo! Sicer pa me niti najmanj ne zanima kako je pri sosedu, zanima me edino to kaj JAZ hočem od partnerstva in kaj JAZ rabim od partnerja in ne kaj govori statistika pomežik

Prilagajanje pa res ni posesivnost. Očitno ne veš kaj pomeni in ena in druga beseda, ker nikakor ne pašeta v isti koš!!!

Ankh če mene kdo vpraša se ti prekleto bojiš ljubiti in biti ljubljen, ker vse kar pišeš tu je eno samo bluzenje. To da iščeš popolno žensko je pa itak bedno, pri svojih letih bi to lahko že vedel pomežik

In to da moški ljubijo žensko samo prva dva tedna, morda dva meseca - kakorkoli že: pišeš kot najstnik Laughing V tem času je tip še začne ne ljubiti (kaj šele da bi jo že nehal) tako kot je treba!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 06 Jul, 2004 21:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ljubiti žensko naya, je ljubiti njeno telo, njene joške, ki so drugačne od drugih, njeno pi¤¤¤¤¤, ki je drugače pobrita in drugače diši. saj moški ne ljubi ničesar drugega. to mi je jasno. preveč moških poznam, pa mi še nihče ni potrdil: "oh, kako jo imam rad, ker je tako dobra do svojih staršev, oh, kako jo ljubim, ko tako dobro kuha." dekleta premalo poznate moški nagon in to vas jebe. že vso zgodovino, pa naj so ga cerkev, država in druge čistunske inštitucije še tako tlačile.

pa mi naj kdo pove zakaj me na vseh forumih ob širjenju resnice o moških, popljuvajo le ženske? zakaj ni odraslega moškega, ki bi me demantiral, ampak vsake toliko dvigne glas sveži dvajsetletnik? zato, ker ženske in otroci sanjarite o ljubezni. zato, ker niste odrasli, in ker potrebujete nekoga, da vas ljubi, da je tam. zato, ker je bila ločitev od maternice in prsi preveč boleča in še nosite posledice v traumah.

najlažje je človeku, ki se mu ne da razmišljati, napisati, da tisti, katerega bere piše kot najstnik, hkrati pa ne postreže z nekimi trdnimi dokazi za drugačno trditev.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 06 Jul, 2004 22:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Potem pač poznaš napačne moške, kajti vsi ne razmišljajo tako kot ti in tisti s katerimi se družiš. Marsikomu je kaj drugega bolj pomembno od videza in sexa!

In itak že od nekdaj preveč posplošuješ zadeve.
Mogoče tudi premalo gledaš okoli sebe, preveč bereš forume in preveč živiš v nekem svojem svetu, namesto v resničnosti.

Ni point v tem kaj je meni lažje narest: rečt da pišeš kot najstnik- karkoli napišem je moja resnica - je moje mnenje:
človek ne začne ljubiti po enem mesecu, po dveh mesecih - to je čas ko dodobra začne spoznavat partnerja in nihče mi ne bo rekel da v tem času že ljubi in je nehal ljubiti (ti pa celo govoriš o tednu ali dveh, lepo te prosim).
Moje mnenje je da nikoli nisi ljubil. Ker če misliš da si ljubil v dveh mesecih, potem nimaš pojma kaj ta beseda pomeni. In ja: potem resnično lahko rečeš da ljubezen ne obstaja - ker tega pač ne poznaš.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 06 Jul, 2004 22:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ljubezen si tokrat posplošila na človeka in jo mimo tega, kar sem še enkrat napisal v prejšnjem profilu, pogojila s spoznavanjem. naj ponovno povdarim, da moški ne ljubi na ženski nič drugega kot njeno fiziologijo. tu spoznavanje nima nobene vloge. nekateri moški tako ljubijo dan, dva, drugi tedne, tretji mesece ali celo leta. po vseh teh časovnih obdobjih gremo moški naprej k drugim ženskam. koliko ljudi poznate, ki so si zvesti več let? ste prepričani, da jih poznate toliko, pa da se niso skrivoma kurbali? zakaj? zaradi nas moških. ne moremo celo življenje živeti ob eni in isti ženski in jo opazovati kako se stara.

zvestoba je pomanjkanje priložnosti. to pomeni, da so zvesti moški nesposobni, grdi, nesamozavestni, neumni, mladi, naivni, psihopati, mamini sinčki, itn.

naya pa si na oči daje plašice, namesto konju, ki ga jaha.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 07 Jul, 2004 08:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Eh nej bo to resnica kr je napisu ankh..al pa tud ne...ce je bom jaz vseen pol rajs zvela v iluziji da moski tud ljubijo. pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3272s ][ Queries: 35 (0.1260s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.