povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 17 Jul, 2004 13:03     Naslov sporočila:  Pivo&Cvetje 2004-petek Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

V petek je bil v Laškem precej zanimiv spektakel.
Ker sem vsakoletni obiskovalec te prireditve, sem se tudi letos odločil, da grem pogledat, kaj se dogaja. Glede na program sem se odločil za petek.
Najprej seveda malo naokrog, ljudi kar nekaj man kot ponavadi v soboto, ampak kljub temu zavidljiva gužva.

Najprej sem se okrepčal z porcijo pečenega in moram rečt, da glede na pretanke slovenske denarnice, da so bile letos cene kar zmerne, ponavadi je bilo v laškem precej drago vse skupaj od pijače, predvse pa hrana, ampak letos pa niti ne. Ne vem ali je temu pripomogla konkurenca ali pa so sponzorji poskrbeli za to.

No po okrepčanju sem se odpravil do odra, kjer naj bi nastopali Šank rock in prišel ravno na skupino Dry Fish. Njihovo ime ni obetalo ravno nekega koncerta, ampak kljub temu, sem poslušal nekaj komadov in bil precej pozitivno presenečen. Fantej igrajo res odlično, pesmi so super v glavnem res so dobri in veliko obetajo, mogoče celo druga Siddharta.
No sem si rekel, začetek je dober.
Kasneje po tej skupini je prišel na oder 6 pack čukur, someščan, ki je pred leti kot predskupina Šank rocka naredil totalen disaster, nastop je bil katastrofa, posnemanja črnskega je¤¤¤ ma....... je bilo...čakanje, da se čimprej spravijo dol.

Ampak tokrat moram rečt, da je precej pozitivno presenetil, nastop je bil odličen, predvsem zaradi sproščenega vodenja in pa obilice humorja med in v nastopu.
Harmonikaš je dokazal, da smo slovenci, SLOVENCI in da od vsega še vedno najbolj zažge Harmonika in pa "na golici".

No 6 pack je v svojih pesmih povedal, kar nekaj krepkih, tudi to, kam pelje "mesto priložnosti".
Po zaključku njegovega nastopa so se pojavili vrli fantje, ki so razgreli "pohotne ženske", ki so si lahko napasle oči, nekatere celo otipale čvrsto nabildano meso. Moram priznat, da imajo fantje smisel in pa dober program, edino kar je bilo narobe, da so ga za to priložnost malo preveč razvlekli, prej bi morali končati, ker je bil folk že nestrpen, saj smo pričakovali Šank rock.
Ampak dobra prihodnost jim je zagotovljena.

No ob 1h zjutraj so se končno pojavili Šankrockovci.
Matjaž je očitno za turneje poskrbel ne samo z bildanjem glasil, ampak tudi z bildanjem ostalih delov telesa, saj vsi vemo, da skakanje po odru zahteva precej kondicije.

Začeli so odlično in folk se je hitro zagrel.
Odigrali so en star komad potem enega z nove plošče in tako naprej.
Moram rečt, da stari koamdi še vedno zažgejo in to do konca, ker so narejeni res dobro in predvsem, ker so besedila odlična.

Z komade z nove plošče moram rečt, da so precej ponesrečeni, sama muska je dobra, ampak besedila so porazna, mislim, da se s to zadnjo ploščo ne bojo ravno proslavili in da bi bilo dobro čimprej narediti novo ploščo, z res dobrimi komadi in ne izdati nekaj na hitro, ker trg to zahteva.
No vsekakor moram rečt, da 3 komadi so tudi z nove plošče dokaj vredu.

Konca sicer nisem dočakal, ker me je utrujenost že precej dajala in pa potem še vožnja domov, ampak moram rečt, da kljub vsemu je bil koncert zelo uspešen, čeprav nisem slišal nekaterih res dobri starih uspešnic.

dodal bi pa še grajo organizatorjem, ki so postavili Šank rock na spored ob 1h zjutraj, kajti veliko ljudi je obupalo in že šlo domov in postaviti na oder skupino, ki terja precej energije za "žuranje" tako pozno ni ravno pametno.
če bi začeli ob 12h, bi bilo idealno, kajti po koncertu se lahko kdor hoče ustavi še pri drugih nastopajočih, ostali pa gredo domov.

Spektakel, ki pa so ga predstavili, mislim da Demolition skupina, pa je vse pohvale vreden spektakel, res odličen na stolpu v Laškem.
Vsa video animacija svetlobni efekti, pirotehnični efekti in pa močan ritem, ki so ga oddajali njihovi igralni inštrumenti (v večini sodi), je naredil prav posebno vzdušje. Spektakel res vreden "denarja" in vreden ogleda, kajti tukaj delujejo vsa vaša čutila.

Pa še povzetek!
Prireditev je jasno vsako leto velik uspeh in privablja množice ljudi.
Nekateri pravijo, da je to skupek pijancev in kjer lahko vidiš vse najslabše, kar povzroči alkohol pri ljudeh. Jaz pravim samo da je to prireditev vredna ogleda, da je to odlična prireditev in da komur ni všeč pač naj bo doma. Ostali pa se lahko zabavajo z zvrstjo glasbe, ki jim je všeč.

avtor: Blisk




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98666 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.7123s ][ Queries: 36 (0.2549s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.