povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Poll :: Na koliko èasa menjavate svoj GSM

manj kot na 1 mesec
0%
 0%  [ 0 ]
vsake 2-3 mesece
7%
 7%  [ 1 ]
vsake 6 mesecev
0%
 0%  [ 0 ]
vsako leto
14%
 14%  [ 2 ]
vsake 2 leti
0%
 0%  [ 0 ]
ko mi poteèe aneks
7%
 7%  [ 1 ]
ko je v akciji GSM, ki mi je všeè
21%
 21%  [ 3 ]
zelo zelo redko
50%
 50%  [ 7 ]
Skupaj glasov : 14


Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 04 Jul, 2004 17:26     Naslov sporočila:  Mobilci Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Na koliko časa menjate svojga GSM ljubljenčka.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 07:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Glede na to, da nisem obsedena s tem statusnim simbolčkom, mi po domače rečeno "dol visi" za menjavanje.
Imam služben telefonček, oni ga vsake toliko časa zamenjajo in mi seveda krijejo stroške zanj.
Sama potrebujem Gsm za komunikacijo in niti slučajno ne zato, da se z njim kažem okoli. Denar raje porabim za druge stvari.
Pa tudi dovolj mi je , da ima samo funkcije, ki so osnovne, kar pomeni, da ne rabim 1 mio slikic, pa fotoaparat .........




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 09:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm zdj so mi ze 2 ukradl tko da sm mogla novga kupit..drgac bi najbrz sele zdj 1x zamenjala mobilca.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 kozica
Neznanka
Neznanka


Starost: 40
Pridružen/-a: 22:10, 01-Mar-2004
objave: 46
Teme: 0

548.6 kinta/e
10.7 šold/e
15.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Jul, 2004 15:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ko se mi pokvari mobitel, ki ni več v garanciji, takrat si kupim drugega.




bolje nesreèen konec kot nesreèa brez konca ...


 Kozorog Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od kozicaPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 12 Jul, 2004 21:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ko začne kaj sračkat se ga čim prej losam, ker si nekako težko privoščim, da bi bla brez in nedosegljiva zaradi strank, ki si na vrat na nos želijo uredit frizure in pobarvat narastke. Bla bi cela štala, če bi me mogla kjera klicat tri dni skupaj brez uspeha. Zdj sem se odločla za mobi s fotko, ker vem, da si še nekaj časa ne bom privoščila fotoaparata in tko lohk zdej kej na hit šklocnem, pa še fajn je, če mi je dolgčas pol lohk mal slikce pogledam, pa je prec lepši dan.




   
 Dr`Dark



Starost: 35
Pridružen/-a: 13:13, 27-Jul-2004
objave: 4
Teme: 0
Kraj: San Jose
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

costarica.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jul, 2004 10:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mobič menjam vsako leto recimo.




 Ribi Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od Dr`DarkPošlji zasebno sporočiloYahoo Messenger - naslovMSN Messenger - naslov
 Sneaky Bear
Amater
Amater


Starost: 41
Pridružen/-a: 0:07, 25-Jul-2004
objave: 156
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
22.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jul, 2004 14:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

V 4 letih uporabe mobilca je moj sedanji 6. oz. 7. Trenutno uporabljam "prejšnjega" (SonyEricsson T310), ker je moj "sedanji" (Siemens ST60) v garancijskem popravilu. Ko ga bom dubu, se ga mislm čimprej znebit, ker je jajc in kupt kako Nokio, še bl verjetn pa SonyEricsson T610. 310ko bom dou pa mat, k ma zdele Nokio 3310 (moj "predprejšn" mobitel).




Jutri bo vèerajšnji pojutrišnjem.


 Devica Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od Sneaky BearPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslovICQ številka
 Nannna
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 40
Pridružen/-a: 22:49, 29-Mar-2004
objave: 159
Teme: 12
Kraj: Lj.
2815.2 kinta/e
2.0 šold/e
337.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 02 Avg, 2004 14:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

dokler nimam problemov s starim (ponavadi zaradi baterije, saj ne zdrži več dovolj dolgo) v 6 letih uporabe imam sedaj 4 telefon. Ta,ki ga sedaj uporabljam, bo glih star 2 leti.




 Lev Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od NannnaPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 02 Avg, 2004 14:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

dokler ni problemov (baterija al pa kaj podobnega)




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Logi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 63
Pridružen/-a: 21:22, 24-Okt-2004
objave: 247
Teme: 4
Kraj: Dežela cvièka in dobrih ljudi
4921.8 kinta/e
0.0 šold/e
88.7 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 27 Okt, 2004 19:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ponavadi po enem letu, ko se znuca Evil or Very Mad




 Kozorog Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LogiPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 srèica
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 39
Pridružen/-a: 21:01, 17-Dec-2003
objave: 164
Teme: 2

1223.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Nov, 2004 18:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zdaj imam drugi mobitel, prvega sem imela 3 leta, potem pa se je pokvaril in mi je fant kupil novega. zdaj ga imam že 2 leti in ga ne mislim zamenjati, vsaj dokler še dela. ko pa bo nehal delati, pa bom novega kupila.




 Lev Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od srèicaPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98673 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4382s ][ Queries: 38 (0.2543s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.