Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Apr, 2005 17:36     Naslov sporočila:  Savna moj dom ( ali kako se je kalilo jeklo ) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

....juhu! spet je tisti dan, ko sem jo ves navdušen s strumnim korakom odmaširal v savno...

najprej tušek in obvezno umivanje curaka ter vseh njegovih priteklin...

potem pa finska savna...hop in že sem pred vrati...

na brzino odprem vrata samo zato, da tisti, ki sedijo na spodnji stopnici ne bi staknili pljučnice ali bog ne daj kašne gnojne angine...

Damit...spet je prazna, no ja lahko vsaj zbiram kje bom švical...

Po 15 minutah jo podurham pod tuš in nato hladen bazen hir aj kom...

kljub prepovedi skakanja v vodo se brez razmišljanja odrinem od roba bazena, a glej ga zlomka ravno ko se hočem odriniti mi spodrsne in ...PLJUSK, ŠTRRRRRBUNK, izvedem en akrobatski ploh.

No ja lahko bi bilo hujše...

Po temeljitem ohlajevanju se odločim da bom ponovno skočil v finsko savno na švic-švic....

Z brisačo v roki sem se napotil proti vratom finske savne, si požvigoval nek narodnozabavni napev, curak pa je veselo plesal po taktu levo-desno, levo-desno hop,hop,hop...

Vstopil sem, si na drugi stopnici razgrnil brisačo se vsedel in takrat sem jo zagledal...

Vso brhko mlado cvetico, s čvrstimi pokončnimi jozeljni...

Gledal sem jo ko tele nova vrata, gledal in gledal ona pa je začela počasi razmikati noge in si brisati švic z notranje strani stegen...

z vsakim njenim razmikom so bili pri meni premiki....

do konca je razmaknila noge in takrat sem postal neznansko lačen, njena pobrita pi.čkica je bila podobna hamburgerju....

skočil sem pod tuš, se otrl z otiračo in jo mahnil na junk food u Rio-ta...




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98662 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4231s ][ Queries: 36 (0.2074s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.