povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Poll :: kako bi ocenili dnevnik Rožnate breskvice?

5
45%
 45%  [ 5 ]
4
18%
 18%  [ 2 ]
3
9%
 9%  [ 1 ]
2
18%
 18%  [ 2 ]
1
9%
 9%  [ 1 ]
Skupaj glasov : 11


Avtor Objave
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 11 Maj, 2005 11:44     Naslov sporočila:  Dnevnik Rožnate breskvice Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zanima me, kako se vam zdi, da se razvija dnevnik naše Rožnate breskvice...

Meni osebno se zdi, da je iz dneva v dan boljši




   
 Rok-11
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 57
Pridružen/-a: 14:03, 11-Apr-2005
objave: 259
Teme: 2
Kraj: Ljubljana
7048.0 kinta/e
0.0 šold/e
198.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Maj, 2005 12:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Meni se pa ne zdi nič posebnega – oz. zdaj me spominja na sanjarije nezadovoljene dame…

Tisti bolj ne-seksualni deli so se mi zdeli zanimivejši...




 Strelec Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Rok-11Pošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 11 Maj, 2005 12:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sanjarjenje je blo pa meni všeč, ker tako se mi zdi da je fajn včasih prebrat, kako si drugi ustvarjajo fantazije v glavi in jih potem lahko malo primerjš s svojimi smeh




   
 Rok-11
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 57
Pridružen/-a: 14:03, 11-Apr-2005
objave: 259
Teme: 2
Kraj: Ljubljana
7048.0 kinta/e
0.0 šold/e
198.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Maj, 2005 13:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No, ta poanta vsekakor drži.
Le, da sem jih sam že toliko prebral in slišal, de se mi zdi, da se vse ponavljajo...




 Strelec Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Rok-11Pošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Maj, 2005 13:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ni mi nc posebnga...pa po mojem mnenju so prekratki zapisi...




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 11 Maj, 2005 13:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No to bi se pa mogoče strinjala, da nebi blo slabo, če bi blo mal daljše.




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Maj, 2005 13:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Men se pa ne da brat,ker so predolgi. ;o)




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Maj, 2005 15:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz večjih pripomb nimam, mogoče je na čase malo prveč skrivnostno, sicer pa kar dobro za brat.
Se strinjam, da postaja vse boljši, bolj napet, me zanima, kako bo napisan konec...??

Mislim, da je dobro erotiko težko napisat. Misli in sanje so eno, to spraviti na papir, da bo berljivo, je pa že malo težje. Razlika je tudi, če to piše moški, ali ženska.Moški so bolj "konkretni", ženske pa sanjave....! :rdec: Laughing




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 MeaCulpa
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 44
Pridružen/-a: 17:36, 25-Apr-2005
objave: 128
Teme: 3

3074.8 kinta/e
0.0 šold/e
105.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Maj, 2005 17:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Moja sofuromašica ima za tak tip žensk prav posebno besedno zaporedje besed. če koga zanima lahko napišem, le da je morda preveč vulgarno pomežik




 Kozorog Spol:ženska Koza SkritOsebna Galerija od MeaCulpaPošlji zasebno sporočiloBlog
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Maj, 2005 18:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Meni je pa full všeč!!! Mogoče bi res bilo fajn če bi bilo daljše, daljše je boljše Twisted Evil sploh kar se sexy stvari tiče pomežik
Je pa res da je erotiko pisatblazno težko, no vsaj meni, sem dvakrat probala, pa nisem bila preveč uspešna Embarassed
Skratka: Rožnata Breskvica jaz te podpiram!!! Všeč mi je kar pišeš, ni odvečnih besed, so ravno prave besede... samo malo veeeeč, daaaljšeee bi mi bilo še bolj všeč pomežik

Kar tako naprej, mačka pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Maj, 2005 18:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

vragica Napisal/a:
Moja sofuromašica ima za tak tip žensk prav posebno besedno zaporedje besed. če koga zanima lahko napišem, le da je morda preveč vulgarno pomežik


To se pravi da je bla naša bivša članica Palčica ena izmed takih oseb, ki rabijo prav posebno vulgarno zaporedje besed, ker je ( in verjetno še) pisala zgodbe in jih objavljala na raznih forumih?

Hm le kam gre ta svet. :doh:




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 MeaCulpa
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 44
Pridružen/-a: 17:36, 25-Apr-2005
objave: 128
Teme: 3

3074.8 kinta/e
0.0 šold/e
105.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Maj, 2005 19:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Katere zgodbe ?




 Kozorog Spol:ženska Koza SkritOsebna Galerija od MeaCulpaPošlji zasebno sporočiloBlog
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Maj, 2005 19:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Palči je pisala erotične zgodbice in ih verjetno še vedno piše, sicer jih pa lahko najdeš tudi tule Zgodbice




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Maj, 2005 20:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ocenil sem jo z dve. povprečje mojih ocen je tako. zakaj?

ustvarjalnost 1
avtorica mora živeti dolgočasno življenje, v katerem gotovo večkrat vidi božička kot ku¤¤¤¤¤, poleg tega pa ji kronično primanjkuje domišljije.

dogodki 2
najprej je s tistim supermarketom in savno še nekaj kazalo, zdaj pa je avtorico zaneslo in se ta primitivna fu¤¤¤¤¤ scena vleče iz dneva v dan. nerealno, ceneno, dolgočasno.

kontinuiteta 3
zgodba se redno nadaljuje, čeprav je to lahko zagotoviti, saj je kvantiteta porazna.

ostalih karakteristik nisem ocenjeval in jih niti ne bom opisoval, ker ne želim diskreditirati rožnate breskvice ali kakorkoli zniževati njene volje do pisanja.

kar se tiče erotičnih zgodb nasploh, gre za dolgočasno literaturo. danes se prodaja odkritost, zasebnost, provokativnost, vulgarnost, prebavne motnje. in ne samo to. bolj pomemben je postopek kako je do f¤¤¤¤¤ sploh prišlo in ne sama gimnastika ter izmenjavanje telesnih tekočin. branje pisanja o njegovi moškosti in njeni vlagi uporabljamo povprečni literati namesto uspavalnih tablet, fu¤¤¤¤¤ literatura pa je balzam za dušo zdolgočasenim in umsko nerazvitim posameznikom.

kdor je pisanje rožnate breskvice ocenil z več kot 3, je ocenjeval s pi¤¤¤¤¤ ali s ku¤¤¤¤¤ in ne z razumom.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 11 Maj, 2005 21:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ima pač svoj stil, ki je nekoliko drugačen in an nek način poseben prav zaradi kratkih stavkov in tudi kratkega sestavka nasploh.
Osebno so mi ljubše Ankhove 'odisejade' (upam, da ne bo zameril izrazu, ker ni bil mišljen negativno), v katerih je več razmišljujočih vložkov, njegovi 'junaki' pa so tudi v psihološkem smislu veliko bolje izdelani.
Imajo pa tudi tovrstni kratki sestavki svoj efekt in prav ta 'kratek' način izražanja je ena od ključnih lastnosti, s pomočjo katerih si bralec lahko ustvari 'podobo' junakinje, ki bodisi piše ta dnevnik ali pa je zgolj avtorjeva fiktivna junakinja. Glede na to, da se da dobro razbrati karakter junakinje, sestavek lahko funkcionira kot dnevnik. V redu se mi zdi tudi to, da je začela z opisom banalnosti (recimo z jutranjo kavo) in tako postopoma prešla k bolj delikatnim zadevam, se 'bralcem' postopoma predstavila, kar je pravzaprav zelo težko ob tako skopem tekstu. Mislim pa, da se temu načinu pisanja in izražanja dolgovezenje nikakor ne bi podalo, tako da bo ok, tudi če bo nadaljevala v tem smislu.
Drugače pa jaz cenim vsakršno ustvarjalnost in tudi pri pisanju je tako kot pri drugih stvareh, da vaja dela mojstra. Naj ji torej ne zmanjka poguma, idej in dogodivščin za pisanje ( da ne bomo sanjarjenje o njenem moškem brali tri dni, ker potem to res ni več dnevnik) nasmeh




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98665 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5332s ][ Queries: 38 (0.2537s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.