povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 oposum
Neznanec
Neznanec


Starost: 40
Pridružen/-a: 9:22, 23-Nov-2004
objave: 21
Teme: 3
Kraj: Grosuplje
217.1 kinta/e
0.0 šold/e
60.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 13 Okt, 2005 15:05     Naslov sporočila:  miza, ki odgovarja ? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

a je kdo ze slisal za kmetijo Kogelnik pri Ravnah - na Navrškem vrhu ?
neka gospa mi je govorila, da imajo na teji kmetijo tako mizico, na katero polozis roke in jo vprasas karkoli v zvezi s prihodnostjo in ti odgovori z da/ne, in sicer tako da se na eni strani dvigne in potem spet spusti.
Gospa je rekla, da tja hodi mnogo ljudi, da so tudi po tv ze porocali in se zmeraj spada pod nerazumljivosti ?!
prisegla mi je da me ne vlece za nos, tako da grem jutri gor pogledat pa kaj vprašat! vam sporocim v bliznji prihodnosti




 Tehtnica Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od oposumPošlji zasebno sporočilo
 lisa
Gost







1.0 flika/e

objavaObjavljeno: čet 13 Okt, 2005 21:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jaz ti lahk povem, da obstaja in je še kako resnična, sem že bila gor
tak nor občutek sem imela, radovednost pač
za preteklost ti bo itak vse prav povedala, za prihodnost pa 99%, moraš pa imet pozitivno energijo in vsaj trije morte gor it, sam ne boš kaj naredil
js sem spraševala za daljno prihodnost, zato še ne vem ali je ugotovila kaj, mojim kolegicam je pa kar dost prav povedala
o smrti in denarju ne kaj spraševat, ti ne bo kaj povedala. pa tut denarja ne nosit, lahk pa neseš kakšno kavo in čokolado
mizica je cela lesena in zelo stara,
js sem šla gor zarad firbca, ampak me je resnično fasciniralo, ker v sobi ni nič kaj sumljivega
itak ti bodo rekli, da se bo mizica dvignila pa kakšnih 15 min, ampak verjem, da bo trajalo dlje




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 14 Okt, 2005 14:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

In kak glas ma mizica? Tak piskajoč,kot kaka ženica,al bl globok,kot kak Brutus? Firbc...




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lisa
Gost







1.0 flika/e

objavaObjavljeno: Ned 16 Okt, 2005 08:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nima glasu, ko se dvigne je ja, ko se pa ne dvigne je pa ne




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 16 Okt, 2005 13:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

KAj pa če to deluje na principu kakšnega magneta?




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 lisa
Gost







1.0 flika/e

objavaObjavljeno: Ned 16 Okt, 2005 18:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

tega ne verjamem, ker mizica za preteklost vse trofi, pove ti koliko si stara, teb bi se dvignila tut 29 krat, če bi ti vprašala
sicer pa deluje na podlagi pozitivne energije, če je nimaš, ti ne bo odgovarjala
vem, da ne vrjameš, saj js tut nisem, pa vendar sem se šla prpričat na lastne oči
sicer pa lahk zdaj vprašaš tut oposuma
na magnet ne deluje, ker je cela lesena, ni opazit kakšnega kosa železa, še žebljev ne
hiša je sicer stara, ampak obnovljena, na tleh so ploščice, miza ima noge na lesenem podstavku, strop pa ni sumljiv
lahk kar vrjameš




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

99120 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2612s ][ Queries: 40 (0.0647s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.