Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 13 Dec, 2005 15:34     Naslov sporočila:  TOR in TORcp Bottom of PageNazaj na vrh

Razvjialci progtramske opreme so naredili programa, ki omogočata anonimno brskanje, čvekanje in prenašanje datotek.
Najprej namestite TOR
nato pa namestite TORcp

Vse kar morate nastaviti je potem, program, s katerim hočete biti anonimni na internetu.
Najprej odprete nastavitve programa, naprimer mozilla MIRC, nastavite proxy (proxy4a) ter vnesete IP naslov 127.0.0.1
ter port 9050.
nakar ste brez skrbi, da bi kdo spremljal, kaj vi počnete na internetu.
Pa še navodila za nastavitev različnih programov TOR nastavitve




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 13 Dec, 2005 19:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Bottom of PageNazaj na vrh

In zakaj bi to počeli? nasmeh
Sej ta tor ni čist nova zadeva. Meni so to že nekaj časa nazaj naštimali, ker sem imela skoz probleme z računalnikom (več uporabnikov na istem ip) in zablokiranimi stranmi, sam se mi ni dalo uporabljat. Tudi zdaj imam tak specialen internet, da je žal več uporabnikov, pa me vseeno ne mika, da bi se skrivala na netu. če komu kaj koristijo podatki, kaj počnem, go ahead, make my day!




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 13 Dec, 2005 22:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Bottom of PageNazaj na vrh

No to je za tiste, ki jim pa to koristi, kakorkoli.
čeprav nimam kaj skrivat, ampak všeč mi je če je¤¤¤¤¤¤ mal velikega brata!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 13 Dec, 2005 23:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Bottom of PageNazaj na vrh

Sumljiv si ti meni Bass. Da nimaš ti kakšno dvojno življenje,a? nasmeh
Drugače pa mene bolj zanima, če obstaja kak normalen program za zaščito e-maila pred "velikim bratom".




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 14 Dec, 2005 00:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Bottom of PageNazaj na vrh

he he he, sumljiv, ker skrbim za vas.
ja tud za maile je ta program, zdej če nočeš, da kdo ve, komu pošiljaš maile, če pa bi rada zaščitila vsebino, ga moraš pa zakodirat.
sicer pa moraš točno povedat, kaj želiš.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 14 Dec, 2005 09:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Bottom of PageNazaj na vrh

No tole si bom jaz doma nastimala..kaj pa koga briga kaj jaz na netu delam oz. kere strani obiskujem...




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 14 Dec, 2005 09:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Bottom of PageNazaj na vrh

Bassman Napisal/a:
he he he, sumljiv, ker skrbim za vas.
ja tud za maile je ta program, zdej če nočeš, da kdo ve, komu pošiljaš maile, če pa bi rada zaščitila vsebino, ga moraš pa zakodirat.
sicer pa moraš točno povedat, kaj želiš.


Kaj želim? Hehe, trenutno nimam dovolj časa za prosti spis. nasmeh
Kar pa zadeva razno maskiranje na internetu, pa mene zanima samo zaščita vsebine, pa še to sam ene par službenih mejlov.




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 14 Dec, 2005 09:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Bottom of PageNazaj na vrh

nastaviš si geslo za vstop v outlook.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 14 Dec, 2005 09:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Bottom of PageNazaj na vrh

čak no mal, pa sej nisem blond. nasmeh Geslo imam naštimano. Mene zanimajo drugačne zadeve, recimo, če kakšne državne varnostne službe čekirajo mejle denimo siolovim uporabnikom ipd. Ne pa če mi moj tip mejle bere ( to itak vem, da mi nasmeh ).




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 14 Dec, 2005 09:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Bottom of PageNazaj na vrh

KillerCat Napisal/a:
čak no mal, pa sej nisem blond. nasmeh Geslo imam naštimano. Mene zanimajo drugačne zadeve, recimo, če kakšne državne varnostne službe čekirajo mejle denimo siolovim uporabnikom ipd. Ne pa če mi moj tip mejle bere ( to itak vem, da mi nasmeh ).


ja za to, pa uporabiš TOR.
Ali pa ko pošiljaš mail, ga pošlješ kriptirano.
V ZDA je prepovedano pošiljat kriptirane maile.




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 14 Dec, 2005 09:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Bottom of PageNazaj na vrh

A tako je to. Muchos gracias. Torej bomo uporabljali TOR.




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
NE moreš poslati replike na lastno objavo. Lahko pa Urediš Svojo zadnjo Objavo in dodaš besedilo
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98674 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3753s ][ Queries: 37 (0.1047s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.