povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 01 Feb, 2006 23:52     Naslov sporočila:  Horoskop za februar ! Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Image

KLIKNI NA SLIKO !

OVEN ! Za ovne bo ta mesec poudarek na družabnem živlenju, v družbi prijateljev, kjer se boste dobro počutili. Lahko je to tudi igra : čLOVEK NE JEZI SE ! Ljubezen in mogoče celo seks se vam obeta na delovnem mestu. Zato bodite skrajno previdni, da vas kdo ne zaloti, razen če to ne počnete s šefom...

BIK ! V tem mesecu bo v ospredju kariera, ki je lahko povezana s seksom s tujcem. Ha, ta je pa dobra, a domači pa niso dobri...?
Lahko jih srečata na kakšnih tečajih, ali počitnicah v tujini. To bo še zanimivo, pa znate kakšen tuj jezik, razen hrvaščine...?

DVOJčEK ! Povsem se boste poglobili v študij, tako, da boste na seks enostavno pozabili, če pa že, bo sigurno kakšna knjiga našla mesto pod ritko... Skratka dilama : ali seks, ali knjiga.....oboje bo pri roki ( riti !)

RAK ! Raki pa bodo zaljubljeni, pa erotični, da o čustvih sploh ne govorim. Seks v tem mesecu je prav priporočljiv, na recept bi lahko rekel. Opa, pa tudi kakšna avantura se lahko zgodi. No, nič hudega, to vse je človeško na nek način....

LEV! Ja, kaj takega, levi vi bi se pa kar v sodelavca zaljubili.Ampak veliko časa boste preživeli pred ogledalom, se lišpali, urejevali toliko časa, da ga bo zmanjkalo za seks... Mislim...!

DEVICA ! V februarju boste nagnjeni k avanturami in raznim dogodivščinami.Partnerja se lahko nadejate v kakšnem baru, nočnem klubu, ali na zabavi. Saj ni važno kje, ampak kdo in kakšen, ane ?

TEHTNICA ! Zabavati se boste začeli šele po 18. februarju. Zakaj pa ne prej, to že zvezde vedo. Sploh pa boste zelo privlačni, erotični in seks vas čaka na vsakem koraku. Korakajte počasi !

ŠKORPIJON ! Ljubezen imate takorekoč pred nosom. Lahko se v vašo bližino naseli kakšen znanec, pa se vanj celo zaljubite. Na vsak način vas bo fasciniral in bo pritegnil vašo pozornost. Hahaha... škorpijoni, ne vem če boste sploh reagirali...??

STRELEC ! V tem mesecu lahko partnerja srečate kjerkoli, n. pr. v banki ko čakate na svoj denar, pa še malo poškilite, koliko on dviga iz svojega računa. Tudi na fitnesu lahko prežijo na vas....nikjer niste varni....

KOZOROG ! To je za vas najsrečnejši mesec v letu, kjerkoli se boste pojavili, boste deležni uspeha. Zelo dobre možnosti se vam odpirajo za ljubezen in seks...torej, kaj čakate....AKCIJA....!!!

VODNAR ! Ljubezen vam pa tale mesec ni namenjena. Bolj žalostno bo vse skupaj. Ampak vodnarji se ne sekirate preveč, ker ste ravno prav odpiljeni, da se vas kaj takega preveč ne dotakne. Ja, ampak ta mesec praznujete rojstni dan zato : VSE NAJBOLJŠE !!!

RIBI ! Ribice bodo v tem mesecu plavale bolj v majhnih zaklučnih družbah. Vse bo bolj intimne narave.Bo pa veliko komunikacije, pa malo seksa....kot jaz to razumem...veliko grmenja, pa malo dežja...

Ker nimam vsega v glavi sem napisal samo najvažnejše. če bi radi izvedeli več, si preberite
TUKAJ !




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Feb, 2006 08:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja jaz sem oven...sex na delovnem mestu a? Zelo neizvedljivo..mamo 90% zensk v kolektivu..moski so pa taki da tud ce bi bli se oni zenske. Mogoce pa dobimo novga sodelavca? fredi:




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Feb, 2006 09:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A žensk pa ne maraš...??




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Feb, 2006 09:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ne da jih ne maram..sam tud takih postavnih tle bl ni no..mislm pa mal so povecini stare zame Razz




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 02 Feb, 2006 09:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mene pa zanima v kakšnem smislu je to mišljeno "lahko se v vašo bližino naseli kakšen znanec". A me bo kdo začel zalezovat al kaj? nasmeh




   
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Feb, 2006 10:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Shajtana Napisal/a:
No ja jaz sem oven...sex na delovnem mestu a?


Ja ne...jaz pa nikjer ne delam, kaj je sedaj to Senior? No...naslednji teden grem za 2 dni nadomeščat nekaj, samo tam ni nix pametnega za ponucat.




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Feb, 2006 10:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja moj horoskop za ovna tud ne štima...Tam ko jst delam so samo otroci tam nekje 19-20 let. Pedofilije se pa ne grem. Tale horoskop nekej ne štima. Napačne zvezde...to bo krivo ker sem se 1 teden prepozno rodila Sad




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Feb, 2006 10:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No mogoce se bomo pa vse tri znasle na nekem novem delovnem mestu pa bo akcija..al pa bomo sle obiskat kksnga greha vrednga kolega/znanca na njegovo delovno mesto..nikol se ne ve pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Feb, 2006 10:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Shajtana Napisal/a:
.al pa bomo sle obiskat kksnga greha vrednga kolega/znanca na njegovo delovno mesto..nikol se ne ve pomežik


Ok mal sem potolažena. Ampak a si zamisliš za cel mesec "zanič" horoskop??? :crying1: Še dober da je Februar kratek.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Feb, 2006 11:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No, drage dame, kar nekaj pritožb se je nabralo, kot vidim. Všeč mi je to, da se komentira. Da ni dober horoskop, pravite..? Sem stopil do Perota, ga trdo prijel in pokazal vse te reklamacije. In veste kaj mi je odgovoril : "Jaz sem v zvezdah tako videl, pa ne vem kaj naj bi bilo narobe. Lahko sem jim pa na rep stopil, pa so se oglasile. Vsaka zase ve, kako in kaj, a ni res...?"

Vam povem, tale Pero je mal provokator, zato ne nasedajte preveč.
Sicer se pa ne bojim za vas, ker ste pametne ženske, ki si boste življenje uredile po svoji podobi, dobili pravega, seksali ko boste ve tako hotele, ne obratno.....ma nič se ni za bat...!

Naj se Pero malo zamisli....!




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Feb, 2006 12:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pr meni bi bil seks na delovnem mestu sicer mozen (je kr neki bralcev precej postavnih ), sa m ne delam nc popoldne pa skoz je kdo tle... mogoce bo pa orgija? pomežik
al bo pa kak fejst pobic v moji drugi sluzbi Laughing ceprov uni so tud mal mladi...




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 02 Feb, 2006 14:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jej same knjige, pa mal sexa, ja men že nekak drži, mam 2 izpita ta mesec, bo že držalo




   
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Feb, 2006 17:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Huh Senior, ti si car. Jaz sem bik in upam da si to trofil za mene. Grem namreč naslednji vikend na tečaj v Italijo. Sex s tujcem plus služba? Kaj si nor, tud službo iščem novo, pa sexa s tujcem se tud ne branim.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 02 Feb, 2006 19:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Moja mat pa fotr sta oba bika. Upam, da nisi trofil. nasmeh




   
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Feb, 2006 21:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ce sestejem horoskope za vsa moja znamenja (soncno, lunino in ascendent) sm zlo zadovolna Laughing




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98680 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2418s ][ Queries: 36 (0.0615s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.