povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 10 Mar, 2006 18:18     Naslov sporočila: Idea GESLO za vstop na forum! Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zadnje čase se pojavljajo problemi z geslom.
Prosim vas, da preberete sporočila, ki vam jih forum javlja, zakaj se ne morete logirati. V večini primerov, vam že ta sporočila povejo kako rešiti problem.

1) v primeru, da 3x napačno vnesete geslo, vas forum zaklene za 15 minut
2) v primeru, da vam geslo poteče, vam prikaže okno, kamor v prvo polje vnesete STARO geslo in v druga dva polja NOVO geslo, ki mora biti enako!
3) v primeru, da ste vse poizkusili, pa se ne morete prijaviti na forum, ali da ste POZABILI geslo, imate za to na vojo poseben link v prijavi, kamor kliknete in po mailu dobite NOVO geslo.
Link je obkrožen na sliki spodaj.
4) v primeru, da ste se na NOVO registrirali na forum in niste dobili POTRDITVENEGA maila ali pa da potrditev NI delovala, lahko še 1x prejmete potrditev, z klikom na link, v meniju prijava, ki je na sliki spodaj obkrožen z rdečo.
5) v primeru, da ste vse že poizkusili in resnično nič ne deluje, lahko zaprosite kakšnega od moderatorjev, da vam pomaga rešiti zadevo.
6) v primeru, da moderatorji ne morejo rešiti zadevo, bodo o tem obvestili mene in bom sam rešil zadevo, vendar vas kljub temu prosim, da mi pošljete mail, in opišete problem, ali pa to napišete na forum!

Hvala za razumevanje
Administrator





Nazadnje urejal/a Bassman Sre 22 Mar, 2006 09:17; skupaj popravljeno 1 krat

 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 22 Mar, 2006 09:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

glede na to, da so imeli nekateri še probleme pri poteku gesla, sem zadevo sedaj izključil.
če bo kdo še imel probleme naj mi sporoči po mailu.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 22 Mar, 2006 13:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

men je danes kao poteklo, sam sm ze postimala...




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 22 Mar, 2006 14:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislm zlo lepo Bass da skrbis za naso varnost in tko naprej...sam jaz bom znorela..dons mi je ze dvakrat geslo poteklo?!!!?
Zjutr se vpisem ok kao poteklo postimam vse grem pol dol, pridem zdj nazaj s5 napise da je geslo poteklo..Mislm ce ne bi bla stalna tle bi zivcnga fasala pa poslala vse skp nekam..in mislm da tko res ne bomo nobenga novga uporabnika prvabl smeh




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 22 Mar, 2006 14:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

In zdj se odjavim in s5 prjavim in s5 geslo je poteklo..ma ne mors verjet!!! tup zid




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 22 Mar, 2006 14:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma tudi jst imam tega poln kufer. če ne bi bila tukaj moderator in bi bil tole eden izmed mnogih ostalih forumov ki jih prebiram, bi vse skupaj nekam poslala in ne pršla več sem. Ker tole je pa že vse skupaj od sile. Še bolj me pa zjezi to, da to lahko Bass izklopi in da tega ni že prej naredil, zaradi česar je imelo kar nekaj uporabnikov nemalo težav.
Ma to se res ne dogaja na nobenem drugem forumu no. Dej Bass malo manj paranoje nasmeh
Poleg tega meni ogromnokrat napiše da sem utipkala nepravilno geslo in me flikne na ono kodo , kjer pa res lahko zgubiš živce. Počasi bom začela razmišljat da nisem računalniško pismena tup




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 22 Mar, 2006 15:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ZDEJ IMAM PA JST TEGA RESNIčNO ZADOSTI!
Med tem ko pišem post in ko hočem kliknat povej, mi vrže ven da mi je geslo poteklo?
Pa registrirana gor? KAko mi lahko sredi posta geslo poteče?
Jebemomilomater da ne bom več pršla semle gor dokler se tole ne porihta. Škoda mojih živcev za tole sranje!!! :besen




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 22 Mar, 2006 15:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

očitno ima ta program napako, te napake se ne da kr tko odpravit, ampak se pokaže šele čez čas, ta modul bom izbrisal ven iz programa, tako da tega ne bo več javljalo!
IN tega se NE da kar tako izklopit, da se izklopit na način, da se nastavi maximum dni to je 1000 za potek gesla.
In prosim malo več potrpežljivosti, ker zadeva zahtzeva ogromno dela sem pa sam za vse to!

varnost pa mora bit, si predstavljate, kako je bilo na nekaterih forumih, kjer niso poskrbeli za varnost.
čakala jih je slika čez cel ekran in vse teme in vse objave so bile izbrisane, ničesar ni bilo več!
In začeli so spet znova!

Koliko je tega pri nas lahko vidite na dnu foruma
196 Attacks blocked




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 opel



Starost: 52
Pridružen/-a: 11:15, 30-Avg-2004
objave: 66
Teme: 3

1210.0 kinta/e
0.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Apr, 2006 14:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

MA MENE TUDI KAR NAPREJ zaj¤¤¤¤¤¤ TO GESLO TKO DA BI KAR NE VEM KAJ NAREDIL




 Vodnar  Prašič NI na linijiOsebna Galerija od opelPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Apr, 2006 14:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

opel Napisal/a:
MA MENE TUDI KAR NAPREJ zaj¤¤¤¤¤¤ TO GESLO TKO DA BI KAR NE VEM KAJ NAREDIL

sedaj bi to moralo delovati brez problema.
če kaj ne deluje, potem prosim točen opis napake.

Pa prosil bi, uporabo malih črk, to je zapisano tudi v pravilniku!




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Lahko Objaviš nove Teme na tem forumu
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98673 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5715s ][ Queries: 40 (0.2422s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.