povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 09 Dec, 2007 15:22     Naslov sporočila:  Zemljani... Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Živali

Za vse tiste ki si upate resnici pogledati v oči in mogoče kej narest za boljši jutri..


Seveda To si nej se posebno pogleda MAJCHA ki meni da so živali za hrano ubite na human način...




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 mmaycha
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 17:31, 29-Dec-2006
objave: 56
Teme: 0
Kraj: Maribor
1548.0 kinta/e
0.0 šold/e
115.1 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 10 Dec, 2007 11:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kot sem že nekje dejala, da nasilje je in bo, tega na tem planetu ni moč izkoreniniti. Sama najraje preskakujem takšne video posnetke, ker mi samo obrnejo želodec in me naredijo malce nejevoljno, ampak itak nimam kaj narest kontra temu.




I believe in the feeling,
all the pain that you left to die.
Believe in believing,
in the life that you give to try.

The world is mine.


 Oven Spol:ženska Pes SkritOsebna Galerija od mmaychaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 10 Dec, 2007 11:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mmaycha @ Pon 10 Dec, 2007 10:23 am Napisal/a:
Kot sem že nekje dejala, da nasilje je in bo, tega na tem planetu ni moč izkoreniniti. Sama najraje preskakujem takšne video posnetke, ker mi samo obrnejo želodec in me naredijo malce nejevoljno, ampak itak nimam kaj narest kontra temu.


Maš nardit kaj proti temu, ampak fora je, da večina ne nardi nič, ker vedno ubere pot najmanjšega odpora.

če pa bi vsak vsaj malo naredil, bi globalno to izgledalo, kot premik najvišje gore na svetu.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 10 Dec, 2007 13:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mmaycha @ Mon 10 Dec, 2007 10:23 Napisal/a:
Kot sem že nekje dejala, da nasilje je in bo, tega na tem planetu ni moč izkoreniniti. Sama najraje preskakujem takšne video posnetke, ker mi samo obrnejo želodec in me naredijo malce nejevoljno, ampak itak nimam kaj narest kontra temu.


Ja dej no kaj ti zelodec okol obrača rajš reč da dobiš slabo ves in nimaš niti tolk jajc da bi si priznala.

Zarad takih k si ti je svet tak kakršen je in vse to kar ti pišeš so navadni izgovori zato ker je lažje delat nič in se praskat po svoji leni riti kot pa naredit nekaj.. Ma sej bz. maš jajca reč si : ja nč nism drugačna od ostalih, boli me kurac kaj se dogaja v klavnicah, jst jem ker je pač dobro in dokler bo bom tut to počela., Zakaj bi sami seb odžirala uzitek... JA amapak zalostno niti tollk odkritosrčnosti ne premoreš- pred sama sabo ne pred mano... In se izgovarjaš na 1001 način kako so hivali ubite humano in kako to ni nič narobe če smo jih zato vzredili.. Dej no flanci ti to sami seb, ne men.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 10 Dec, 2007 13:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa prosim ne se kregat, dajta upoštevat mnenje drugih!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 badabum
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 52
Pridružen/-a: 15:59, 24-Okt-2006
objave: 286
Teme: 3

5456.2 kinta/e
0.0 šold/e
170.9 flika/e

trinidadandtobago.gif
objavaObjavljeno: Pon 10 Dec, 2007 14:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

http://www.sciencedaily.com/releases/2007/12/071205122539.htm they're starting to fight back.

kul.




 Ribi Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od badabumPošlji zasebno sporočiloSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 10 Dec, 2007 14:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No z včlanitviju tukajle in s prispevki se da marsikaj narediti, samo, če je volja!

http://www.hsus.org/




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 mmaycha
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 17:31, 29-Dec-2006
objave: 56
Teme: 0
Kraj: Maribor
1548.0 kinta/e
0.0 šold/e
115.1 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 10 Dec, 2007 15:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

chukerchek @ Pon 10 Dec, 2007 12:00 Napisal/a:
mmaycha @ Mon 10 Dec, 2007 10:23 Napisal/a:
Kot sem že nekje dejala, da nasilje je in bo, tega na tem planetu ni moč izkoreniniti. Sama najraje preskakujem takšne video posnetke, ker mi samo obrnejo želodec in me naredijo malce nejevoljno, ampak itak nimam kaj narest kontra temu.


Ja dej no kaj ti zelodec okol obrača rajš reč da dobiš slabo ves in nimaš niti tolk jajc da bi si priznala.

Zarad takih k si ti je svet tak kakršen je in vse to kar ti pišeš so navadni izgovori zato ker je lažje delat nič in se praskat po svoji leni riti kot pa naredit nekaj.. Ma sej bz. maš jajca reč si : ja nč nism drugačna od ostalih, boli me k¤¤¤¤¤ kaj se dogaja v klavnicah, jst jem ker je pač dobro in dokler bo bom tut to počela., Zakaj bi sami seb odžirala uzitek... JA amapak zalostno niti tollk odkritosrčnosti ne premoreš- pred sama sabo ne pred mano... In se izgovarjaš na 1001 način kako so hivali ubite humano in kako to ni nič narobe če smo jih zato vzredili.. Dej no flanci ti to sami seb, ne men.


štrukla, nimam slabe vesti, povedano že 1000000 krat ---> jem meso in ga bom jedla!!!

ja boli me kurac kaj počne en kitajc tam, da vbije 1000 mačk letno, ter jih proda in se tako preživi, ja boli me in me bo. Zakaj? Ker ne morem nič narest, da bi ga ustavila!
A ti lahko? A delaš kaj na tem? Ali samo predvajaš te video posnetke, ter se jočeš ob njih? No, da vidim kako si se ti lotila tega, pa ne mi začeti s tem, da ne ješ mesa, ker tole je en bullshit.




I believe in the feeling,
all the pain that you left to die.
Believe in believing,
in the life that you give to try.

The world is mine.


 Oven Spol:ženska Pes SkritOsebna Galerija od mmaychaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 10 Dec, 2007 15:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bassman @ Pon 10 Dec, 2007 12:18 pm Napisal/a:
Pa prosim ne se kregat, dajta upoštevat mnenje drugih!


Še 1x




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 mmaycha
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 17:31, 29-Dec-2006
objave: 56
Teme: 0
Kraj: Maribor
1548.0 kinta/e
0.0 šold/e
115.1 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 10 Dec, 2007 16:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bassman @ Pon 10 Dec, 2007 14:59 Napisal/a:
Bassman @ Pon 10 Dec, 2007 12:18 pm Napisal/a:
Pa prosim ne se kregat, dajta upoštevat mnenje drugih!


Še 1x


Saj se ne kregava, samo malo bolj pikantno piševa. smeh Razz




I believe in the feeling,
all the pain that you left to die.
Believe in believing,
in the life that you give to try.

The world is mine.


 Oven Spol:ženska Pes SkritOsebna Galerija od mmaychaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 badabum
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 52
Pridružen/-a: 15:59, 24-Okt-2006
objave: 286
Teme: 3

5456.2 kinta/e
0.0 šold/e
170.9 flika/e

trinidadandtobago.gif
objavaObjavljeno: Pon 10 Dec, 2007 16:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

s polno ritjo je komot srat, mar ne, draga plitvina mmaycha?

3,5 milijarde let evolucije in ti si vse, kar sta tvoja starša uspela sproducirat? waste of time. bi ti napisal še par drugih reči, a žal nima smisla, pri tebi je razlika med vedeti in dojemati prevelika.

@štrukla: s pozornostjo obsedene v mladosti čustveno zanemarjene piæke nimajo vesti, pusti jo pri miru. in hej, ne sekiraj se, za vsako rit se palca/copata od tipa najde, kaj boljšega tovrstna bitja itak ne dobijo. you win, una bo pa do konc lajfa razvajenobutasta daddy's girl.

or so she... erm... "thinks"




 Ribi Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od badabumPošlji zasebno sporočiloSkype Ime
Moved: Pon 10 Dec, 2007 16:42 by Bassman
From Razmišljanja to Bla Bla Bla
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 10 Dec, 2007 19:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

evo še nekaj za tiste, ki bi radi kaj naredili.
http://www.humanegifts.org/




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 mmaycha
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 17:31, 29-Dec-2006
objave: 56
Teme: 0
Kraj: Maribor
1548.0 kinta/e
0.0 šold/e
115.1 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Ned 23 Dec, 2007 23:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

badabum @ Pon 10 Dec, 2007 15:27 Napisal/a:
s polno ritjo je komot srat, mar ne, draga plitvina mmaycha?

3,5 milijarde let evolucije in ti si vse, kar sta tvoja starša uspela sproducirat? waste of time. bi ti napisal še par drugih reči, a žal nima smisla, pri tebi je razlika med vedeti in dojemati prevelika.

@štrukla: s pozornostjo obsedene v mladosti čustveno zanemarjene pi¤¤¤¤¤ke nimajo vesti, pusti jo pri miru. in hej, ne sekiraj se, za vsako rit se palca/copata od tipa najde, kaj boljšega tovrstna bitja itak ne dobijo. you win, una bo pa do konc lajfa razvajenobutasta daddy's girl.

or so she... erm... "thinks"


Badabum, kaj si naredil letos za živali? Kaj si naredil v takšnem merilo, da je vredno besed?
In če misliš, da si dal kak argument s tem, da meniš, da sem razvajena očetova deklica in zagovarjaš vegeterijansko, potem je tvoj argument malce preveč puhast in tega od tebe res ne bi pričakovala. Razočal si na celi črti. Tukaj bi naj govorili o tematiki živali, vegeterijansko itd., ne o odnosih ljudi ali se pa slučajno kaj spregledala?




I believe in the feeling,
all the pain that you left to die.
Believe in believing,
in the life that you give to try.

The world is mine.


 Oven Spol:ženska Pes SkritOsebna Galerija od mmaychaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Dec, 2007 15:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Peesda ste eni bolani. DEJTE SE MAL SKULIRAT! in ne žalite ostalih ki so samo izrazili svoje mnenje. in tukaj je še moje:

Tistle dokumentarc na začetu ni čist nč grozen in med tem ko sem ga gledal sem z užitkom zravem jedel zajeten sočen kos telečje pečenke. So pač živali ki so namensko gojene, rejene in vzrejene za hrano ljudem. Smo pač mesojede zveri. Kdor ima rad meso ga bo jedel, kdor pa ne, pa naj se pase na travniku vrtu ali v sadovnjaku. Vsak se odloči sam kaj bo jedel, torej??

Cukrček, potemtakem lahko sklepam da uporabljaš samo sintetična, lanena, bombažna, konopljina in jutina oblačila, ter uporabljaš kozmetiko na kateri piše "This Product Is Not Tested On Animals", a?




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98675 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.6592s ][ Queries: 38 (0.3276s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.