povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Sre 26 Maj, 2004 14:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hehe , Mistress...je dobr če si razgledana na vseh področjih...




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 kleopatra
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 47
Pridružen/-a: 11:55, 29-Feb-2004
objave: 362
Teme: 19
Kraj: ljubljana
1865.7 kinta/e
2.0 šold/e
8.7 flika/e

barbados.gif
objavaObjavljeno: Sre 26 Maj, 2004 14:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

par let nazaj sem delala na radiu Veseljak in moram priznat da sem imela po štirih urah goveje muske že čez glavo. Nekateri komadi so bili pa kr OK.




 Ribi Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od kleopatraPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 EAGLE-1
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:15, 20-Dec-2003
objave: 443
Teme: 17
Kraj: Mojstrana
7811.0 kinta/e
2.0 šold/e
64.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 01 Jun, 2004 18:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mistress Napisal/a:
K sm vidla ta post, sam najprej pomislila, da se zaj¤¤¤¤¤¤...
Kaki slovenski ansambli, k ¾e petdeset let dr¤¤¤¤ eno in isto....

Verjetno si skrajno nerazgledana, ali pa so ti ekstaziji že scvrli levo hemisfero možgana. Morda skušaš biti samo ''in ter moderna'', pa pač zavračaš vse kar je povezano z našimi koreninami?

mistress Napisal/a:

Sej podpiram slovensko sceno, sam tolk pa spet ne.

Kje jo podpiraš? V gavioliju? z dudo v ustih in trzajoča? Morda kako XX v žili? Verjetno se ti ne sanja, da je narodno zabavna glasba VELIKO težja za delat kot sodobna komercijala, kjer rabiš samo računalnik? Kuc kuc..je kdo doma?

ah Twisted Evil




 Rak Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od EAGLE-1Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 mistress
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 40
Pridružen/-a: 16:32, 06-Jan-2004
objave: 176
Teme: 5

108.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

jamaica.gif
objavaObjavljeno: Sre 02 Jun, 2004 14:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

EAGLE-1 Napisal/a:
mistress Napisal/a:
K sm vidla ta post, sam najprej pomislila, da se zaj¤¤¤¤¤¤...<BR>Kaki slovenski ansambli, k ¾e petdeset let dr¤¤¤¤ eno in isto....
<BR>Verjetno si skrajno nerazgledana, ali pa so ti ekstaziji ¾e scvrli levo hemisfero mo¾gana. Morda sku¹a¹ biti samo ''in ter moderna'', pa pač zavrača¹ vse kar je povezano z na¹imi koreninami?
mistress Napisal/a:
<BR>Sej podpiram slovensko sceno, sam tolk pa spet ne.
<BR>Kje jo podpira¹? V gavioliju? z dudo v ustih in trzajoča? Morda kako XX v ¾ili? Verjetno se ti ne sanja, da je narodno zabavna glasba VELIKO te¾ja za delat kot sodobna komerciAla, kjer rabi¹ samo računalnik? Kuc kuc..je kdo doma?
ah Twisted Evil
<BR>
Pa dobro, pa kaj je to s tabo? A če pa nekdo nečesa ne mara pa to tudi pove brez namena, da bi potem eni bli mal Twisted Evil , a potem pa mora obvezno trzat pa bit skurjen pa ne vem kaj? Sva¹ta...
Ej, sori, sam kdo pa si ti? Kdaj si pa ti mene videl v Gavioliju? Mislim, da si me z nekom zamenjal, ker v Gavioliju ¹e v lifeu nism bla, če mi je pa Kanzyani ql, pa ¹e ne pomeni, da sem fle¹erka (halo.. Od kod...?) Pa trzajoča pa dudica? Kako bi pa ti vedel,kaj se dogaja s fle¹erji, če nisi sam nek ekstremist, ker govori¹ kot nekdo, k je imel iz prve roke izku¹nje... Tud take poznam, kar pa ¹e ne pomeni da sem jaz tak¹na. A pol so vsi ljudje, k poslu¹ajo Ansambel Lojzeta Slaka, identične kopije tega prelestega mo¾aka?
Aja, res je, da je narodno zabavno glasbo FIZIčNO tud nardit te¾je - a ve¹, na mestu se zibat pa ful hitr tipke prtiskat al pa pihat v tubo - sam če ma nekdo psiho malo slab¹e podprto, bo glasbo tud psihično te¾ko nardit.
Sam kaj pa je takega pr elektroniki? Par plat skupaj zme¹a¹, pa je. Aha seveda. To je standardno mi¹ljenje tistih, k se matrajo z analogijo, plate pa v rokah ¹e nikol niso mel...
Elektronika je pa itak zgodba zase,sam se mi glih E-film končuje pa grem raje pristajat kt pa se ¹e naprej s tem zaj¤¤¤¤¤¤.
Sam to ti bom rekla, da ni vse v računalnikih pa tipkah pa parih plo¹čah. Vpra¹aj kakega profesionalaca (ne tiste,k ji je to hobi), kolk energije porab za en set.
Za nesporazum glede podpiranja... Sori, k sm to uporabla v slengovski konotaciji in ne popolnoma knji¾no pogovorno. Hotla sm rečt, da proti narodno zabavni glasbi nimam nič, zarad mene naj bo, pa naj jo moralno in/ali finančno podpirajo kdorkoli, k jim je v¹eč. Meni ni, to povem, ker je tema o ansamblih.
Res se mi zdi, da se teme v teh pesmih čist mal spreminjajo in da me vse skupaj spominja na kak¹ne ¾ajfnice, k pogleda¹ eno pa pozna¹ vse. Enim se taka zdi elektronika. Meni se ne.
Mislim, saj je vseen...

PS: Da ne bo¹ zdaj jemal vse resno, sam glede na to, da si me tako lepo nagovoril, sem se pa odločila, da ti bom odgovorila z enakim tonom.
Kt bi Admin reku: What gives around, comes around.
Drugič, ko bo¹ mel men direkt tko cel post za prbijat, pa prosim uporabi PM. Edino, če si s tak¹nimi stvarmi gradi¹ ego. Aja, sej res... Kuc, kuc, je kdo doma? NE, postre¹je pospravljamo.




 Tehtnica Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mistressPošlji zasebno sporočilo
 hipi
Uporabnik
Uporabnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 16:37, 20-Mar-2004
objave: 79
Teme: 0
Kraj: lj
159.1 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 02 Jun, 2004 15:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

eagle:

pravila v narodno zabavni glasbi so zelo enostavna in to verjetno ves, da se akordi, ki jih prestejes na eno roko prakticno ponavljajo skoz vse komade ??? toliko o kompleksnosti narodno-zabavne glasbe, kjer vzames komad,...spremenis 2 akorda, das eno drugo harmonko, se zmisls en kmecki besedil in to je to... no saj je pri sodobni komerciali je nekako podobno, ampak komerciale se ne gre mesat z ostalo sodobno elektronsko glasbo kot je recimo house, dnb, psytrance, techno...

Kot zanimivost ti lahko povem, da je elektronska glasba narejena na konstanten ritem ne zato, ker ustvarjalci nimajo domislije z ritmom al pa da bi hitrej nardil komade, pac pa da ta 'tuc tuc' preprica mozgane naj preklopijo v trance stanje, saj ojacajo alpha in theta mozganske valove, pri cemer do izraza pridejo vsi ostali zvoki. Tako ne pleses ti na muzko, ampak muzka plese s tabo in to je glavna razlika. Prav vse ucinke, ki jih ponuja ecstasy se da dosezt brez te droge, saj je ta droga le nekaksen ojacevalec tega, kar je ze v muzki...sam pri nekaterih je dost da probajo sam enkrat, da uvidijo da ne gre samo za 'tuc tuc', pac pa da se za temi vrati skriva nekaj, s cimer smo ljudje dolgo nazaj izgubili povezavo...

Ta glasba in vsa subkultura, ki je z njo povezana izhaja predvsem iz cloveske daljno izgubljene povezave s tribalisticnimi in samanskimi koreninami, ki so na prvem mestu locevale cloveka od zivali...

In se nekaj...elektronska glasba ni glasba naroda, ni glasba etnicne pripadnosti, pac pa je prva globalna glasba, ki zdruzuje ljudi vsega sveta...se vesoljci bi jo lahko poslusal pomežik




 Oven Spol:Moški Petelin NI na linijiOsebna Galerija od hipiPošlji zasebno sporočiloICQ številka
 mistress
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 40
Pridružen/-a: 16:32, 06-Jan-2004
objave: 176
Teme: 5

108.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

jamaica.gif
objavaObjavljeno: Sre 02 Jun, 2004 16:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

:plosk :piir

OK, to pa je post, ob katerem ti gredo kr dlake pokonci....
Svaka čast...

Well, Eagle, saj ti je Hipi povedu, kar se men ni dal razlagat. Pa modela poznam in ni noben skurjenec, ne trga ga po Gavioliju pa tud igle in ikse nima po žilah.




 Tehtnica Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mistressPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.7915s ][ Queries: 36 (0.3933s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.