povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 EAGLE-1
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:15, 20-Dec-2003
objave: 443
Teme: 17
Kraj: Mojstrana
7811.0 kinta/e
2.0 šold/e
64.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 30 Jun, 2004 22:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jagoda Napisal/a:
Poznam pa gospo, ki je stara 80 let in mi vsakič pove , kako dobrega moža je imela. Pokojen je že kar nekaj let, pa še vedno, ko mi začne pripovedovat o njem, imam občutek, kot bi poslušala zaljubljeno najstnico. Predvsem pa spoštujem njeno spoštovanje do pokojnega moža. Pa to, ko nikoli ne reče, da je bila na žalah, ampak reče: "veste sem bila pri možu, je bilo tako vroče".
To je definitivno prava ljubezen.

Evo, tole je pa the big L! Ženska praktično zaključuje življenje in še vedno ljubi moža z vsem srcem, četudi ga ni več med živimi. Palčka ne razumem zakaj si nekoliko negativno odgovorila na ta primer iz prakse? Ne predstavljam si večje ljubezni kot pa takole, celo življenje z srcem in dušo....praviš da je bilo včasih drugače? Nič ni bilo drugače, ljudje smo se vedno ljubili in sovražili...in to bo večno. Edinole družbene norme so bile nekoliko drugačne...veliko boljše če mene vprašaš. Zakon se je jemal kot nekaj ''svetega'',ne pa danes ko je človek moderen šele ko skače čez plot, ne spoštuje soprogo in jemlje poroko kot nek kičasti dodatek. Včasih so vedeli ''zakaj se gre'', danes pa gre vse k hudiču.

Seveda, časi se spreminjajo in mi z njimi, pa vendar bi si upal trditi da TRDNA, CELOSTNA, KOMPAKTNA in predvsem LJUBEčA družina še nikoli ni bila tako nizko cenjena kot danes. In zapomnite si....družina je BISTVENA celica družbe, katera je bistvena za vse elemente, od človeka kot individuma, kot socialno bitje ki sprejema sebe in druge na svoji poti skozi življenje.

Grega

ps. Evo, kaj nam je prinesla divja liberalizacija družbe in turbo kapitalizem. Hvala lepa!




 Rak Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od EAGLE-1Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 01 Jul, 2004 09:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja,sej v nekih točkah se kr strinjam z napisanim,samo to,da družina ni cenjena pa sploh ni res.
Kokr jz poznam ljudi okol 30 leta si skor vsi (če je še nimajo) želijo svojo družino. Sam res.
Kje je problem?
Problem nastane pri finančni oz. materialni preskrbljenosti!
Ko sem se jaz rodil ni bilo problem dobit stanovanja,so jih naši starši komot dobil in plačeval pol tisto simbolično (če se lahko tako izrazim) najemnino državi.Kaj pa sedaj? Zdj rabš pa miljone,da si loh privoščiš stanovanje,potem je priporočljivo seveda imeti še avto...bla bla bla...
Sej veste kako to gre a ne?!

V glavnem,ni problem v tem,da ljudje tega ne cenijo ali da si tega ne želijo,ampak da si enostavno ne morejo privoščiti družine! Še sebe komi preživijo,kako naj potem še otroka?




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 01 Jul, 2004 12:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no sej to je najvecji problem.... kje dobit denar za otroka... to stane ful kesa... pa solidnega partnerja.... mogoce je kje se kdo nepokvarjen... sam kaj vem kaj se bo zdej v tem svetu dogajal




 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 mity
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 53
Pridružen/-a: 17:31, 26-Feb-2004
objave: 877
Teme: 26
Kraj: Ljubljana
13807.0 kinta/e
102.0 šold/e
63.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 01 Jul, 2004 14:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

emmm..Grega,Bravo!.....dodal bi le se, da se nikol ni bilo tako tezk in zahtevno tako druzino ustvarit...zal.....je pa zato toliko vredna, ce ti uspe....




Èe zliješ žlico gnojnice v sod vina - dobiš gnojnico!
Èe zliješ žlico vina v sod gnojnice - dobiš gnojnico!


 Ribi Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mityPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 01 Jul, 2004 23:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja Gega hvala, ker si me vsaj ti dojel, ker sem že skor obupala.
Kar se pa tiče tistega s financami, pa je velikokrat izgovor. če ljubiš partnerja, si skupaj želita ustvariti družino, bosta to tud naredila, ker bosta moč za doseg cilja dosegla z ljubeznijo, ki ju povezuje. Je težje, kot je bilo in to precej, ampak se da če se hoče. Mogoče si res ne moreš privoščit 6 otrok, ampak roko na srce, tok jih tud mela nebi.
Pa še nekaj je; zakaj je ljubezen izgubila tolikšno vrednost? Ker se v celoti preveč ceni skozi sex, kar je premalo za uspešno vezo. Seveda mora štimat, ampak vse preveč pozabljamo na druge vrednote, ki vezo dejansko utrjujejo.
Skakanje čez plod? To je pa res najlažje, kar lahko človek naredi; ni se mu treba ukvarjat z utejeno lokomotivo, ta nova tko ne ve kaj zmoreš in si zanjo itak v vseh pogledih car. Le zakaj bi se človek mal potrudu, če mu tega resnično ni treba.
No to je blo mal cinično, ampak je živa resnica in zaradi tega ljubezen izgublja svojo vrednost in to me marsikdaj žalosti.




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3440s ][ Queries: 33 (0.1017s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.