Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 21 Dec, 2003 22:19     Naslov sporočila:  Komedija Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Katera vam je najbolj svetovna Komedija.
Men je najboljša še vedno Inšpektor Cluseau, najboljša komedija vseh časov, niti Kakšen Jim Carry se ne more kosati s to komedijo.
Potem pa Počitnice pri Harryu, to je tist komedija, ko 2 tipa gresta na počitnice k enmu, ki je povezan z mafijo, ki ga ubije.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Dec, 2003 10:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nisem gledala nobenega od teh dveh...
Všeč mi je Jim Carry sploh tisti film ko je igral tipa ki je napeljeval kabelsko ali kaj že in Butec in butec... i.t.d...
Nasploh so pa zelo redke komedije, ki so mi všeč.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 EAGLE-1
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:15, 20-Dec-2003
objave: 443
Teme: 17
Kraj: Mojstrana
7811.0 kinta/e
2.0 šold/e
64.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Dec, 2003 12:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nekaj naj komedij po mojem okusu:

-Nory na Mary
-Road Trip
-Hot Shots 1
-Ameriška pita
-pa še kaj bi se našlo

G




 Rak Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od EAGLE-1Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 23 Dec, 2003 15:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Emmm...Bruce allmighty, Johny English, Nori na Mary, Scary movie, Ameriška pita...pa...Cosí é la vita - bolj črni humor.
Pa kaj vem...še tu in tam katera.




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 10 Jan, 2004 16:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sam nekaj rečem...

TO SO GADJE!!!

he he he he




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 15 Jan, 2004 10:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bruce Almighty
School of Rock




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 CHEETAH
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 17:15, 25-Sep-2004
objave: 139
Teme: 2

2123.8 kinta/e
8.8 šold/e
66.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 01 Okt, 2004 20:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja! Šola rocka, ali pač...School of rock je dobra komedija. Jack Black je ful dober igralec.
Pa Jim Carry je tut ful faca.
Komedije so skoraj vse dobre (razen izjem).




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od CHEETAHPošlji zasebno sporočilo
 tiger
Neznanka
Neznanka


Starost: 32
Pridružen/-a: 17:02, 25-Sep-2004
objave: 25
Teme: 1
Kraj: Maribor
330.0 kinta/e
0.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 02 Okt, 2004 11:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Oh ja.
Johny English
Tuxsedo (če sem prav napisala)-Jckie Chan
School of roch
Aice Ventura
Grinch-če odštejemo, da je malo otročji
Cats and dogs muc kuža

Ne spomnim se trenutno
.
.
.
.




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od tigerPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 02 Okt, 2004 12:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

najboljše komedije so tiste, ki jih je posnel team monty python: eric the viking, quest for the holy grail, a fish called wanda, fawlty towers,...

izvrstne so tudi druge komedije: serije black adder, only fools & horses, on the buses,... medtem, ko so mi mr. bean, alo-alo in njim podobne že nekoliko preveč pocukrane in žaljive za inteligenco gledalca.

ugotavljam, da imajo angleži in srbi similaren smisel za humor, zato rad gledam tudi srbske komedije, katerim kraljujeta 'maratonci trče počasni krug' in 'ko to tamo peva'.

ob ameriških čustvenih komedijah, ki ste jih navedli ostali, mi gre na bruhanje in me sili v diareo, wc papirju pa ni videti konca ne kraja.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 02 Okt, 2004 13:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj pa Mel Brooks stil? Men so všeč njegove komedije...Spaceballs,Naked Gun...

Drugač pa kake fajn komične nanizanke pa tko.

Pa da še napišem par komedij,ki so mi rek ql - Dumb & Dumber , Scary Movie 1 (ostali so bl bedni) , Ice Cold ... pa še kj bi se našlo. Bodi dovolj za sedaj!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 02 Okt, 2004 15:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ko je Ankh ravno omenil angleški humor sem se spomnila na izvrstno angl. komedijo z naslovom Reševanje udove Greace. Polulaš se od smeha zato priporočam.




   
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 02 Okt, 2004 17:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

saving grace ravno ne sodi v tisti pravi žanr angleškega humorja, ki ga zagovarjam, je pa vseeno zelo zabavna.

pravkar sem se spomnil še na tri izvrstne komedije iz serije lock stock. tipičen angleški buržoazni humor.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 03 Okt, 2004 13:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Lock,Stock and Two Smoking Barrels....smeha totalno...res lepa komedija.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 1.0853s ][ Queries: 34 (0.5603s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.