Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 volkulja
Neznanka
Neznanka


Starost: 36
Pridružen/-a: 21:40, 20-Apr-2005
objave: 54
Teme: 1

1474.2 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Maj, 2005 20:25     Naslov sporočila:  Resna zveza Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

moji vrstniki so dejali, da do 20 leta je nemozno imeti reso zvezo...jaz se ne bi strinjala s tem...ne mores tukaj posploševat....
vse je kako imas pošlihtano v glavi...eni se zresnijo pri 17 letih, imajo določene cilje, hočejo imeti resnega partnerja, in urediti svoje življenje...
npr. eni pri 30 letih si sploh ne želijo iskati druge polovice...vse je odvisno od osebe...
kaj si pa vi mislite o tem?!




Srce je bogastvo, ki se ne prodaja, ne kupuje,marvec daruje!


 Strelec Spol:ženska Mačka NI na linijiOsebna Galerija od volkuljaPošlji zasebno sporočilo
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Maj, 2005 20:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jah kokr kdo... js sm pr 17h vedla kaj hocem tisto leto pred maturo pa nc vec širok smeh
predvsem mora bit v glavi postiman za resno zvezo...pr 17h je pa mal kmal (vsaj men) razmislat o tem s kom hoces prezivet zivljenje... sele kasneje bolj ves kdo si in kaj bi rad pocel v zivljenju in tudi kaksna oseba ti bolj ustreza...




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 MeaCulpa
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 44
Pridružen/-a: 17:36, 25-Apr-2005
objave: 128
Teme: 3

3074.8 kinta/e
0.0 šold/e
105.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Maj, 2005 21:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Po moje noben pr 17 ni sposoben neke resne veze ...še pri 25 jhe to zlo težko...




 Kozorog Spol:ženska Koza SkritOsebna Galerija od MeaCulpaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Maj, 2005 23:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja dost jih je,ki se grejo pri 17 resno zvezo in so pol skp do 25 leta,pol se pa enostavno naveličajo in se hočjo znoret. Poznam par takih oz. podobnih primerov.

Poznam pa tud 2 para,ki sta še iz OŠ skp že ene 10 let.

Pa en par,ki sta bla skp približno od 16 - 23 leta,pol sta šla narazen ,pa sta vsak daal čez ene 3-4 druge partnerje,pa sta se pol po ene 2 letih spet najdla in sta zdj poročena,pa familija pa tko.

V glavnem...težka je to.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 17 Maj, 2005 09:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Moja prjatlca je s fantom ze od 17ga leta ...zdj bo pa stara 24 in sta zarocena in tko naprej.
Je pa res da je ona recimo k je bla stara 15 pa 16 let ful ven hodila pa zurala pol ji pa pac ni blo vec do tega...




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Rok-11
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 57
Pridružen/-a: 14:03, 11-Apr-2005
objave: 259
Teme: 2
Kraj: Ljubljana
7048.0 kinta/e
0.0 šold/e
198.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 17 Maj, 2005 10:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim, da imajo v povprečju tvoji vrstniki kar prav, le mejo so prenizko postavili... jaz bi rekel, da je tam nekje pri 25 letih.

In ja, seveda je odvisno od konkretnega človeka... nekateri so precej hude izjeme.

Pa ni stvar samo v "pošlihtanosti stvari v glavi" ampak predvsem v dejstvu, da se ljudje stalno razvijamo in spreminjamo. V letih nekje med 15 in 25 še najbolj in skoraj nemogoče je najti dva človeka, ki se bosta vedno spreminjala skupaj in razvijala v enako smer.
To je problem tudi, če sta oba trdno odločena, da bosta skupaj... še vseeno velikokrat ne uspe.
Tu se modrost kaže bolj v tem, da se naučiš sprejeti kar pride - tudi bolj minljive ljubezni in zveze in si se pripravljen kaj dobrega (o sebi in o drugih ljudeh) naučiti iz njih, kot pa trmasto vztrajanje v začrtani smeri.

Vendar - ponovno - vse je odvisno od posameznega človeka!
Moje osebno mnenje pa, da tudi od njegove samozavesti in pripravljenosti na spremembe.




 Strelec Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Rok-11Pošlji zasebno sporočilo
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 17 Maj, 2005 10:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če pogledam sebe za nazaj, mislim, da sem bila pri 17 ali pa vsaj 18 dovolj resna in odgovorna za 'resno zvezo', žal pa česa podobnega nisem opazila pri zame zanimivih osebkih nasprotnega spola in sem raje zadevo dala na stranski tir. No, nekateri od njih še danes, desetletje pozneje, niso resni, tako da je čist možno, da se nisem ukvarjala s takimi, ki bi bili primerni zame nasmeh Po drugi strani pa se mi je takrat največja možna bedarija zdela, da bi hodila s kakšnim 'resnim' nekoliko starejšim tipom (recimo s takim, ki je že v službi), kot je to pogosto praksa pri 'resnih' srednješolkah.
Kdaj je nekdo dovolj resen za kaj takega je po mojem zelo relativno, mislim pa, da večina šele po 20. letu in pogosto žal prva tovrstna zelo resna in daljša zveza ni edina. Očitno se mora človek najprej zresnit pa se potem na tem nivoju šele učit kako funkcionirati v resnem razmerju. Pri vsakem učenju pa je tako, da delamo tudi napake in to, kot opažam, pogosto pripelje do tega, da neka zveza, čeprav resna in mogoče v nekem smislu tudi boljša, z več zaupanja kot katera poznejša, razpade.




   
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 10:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: Tor 17 Maj, 2005 10:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nekdo je lahko pri 17 za resno zvezo samo je manjsa verjetnost da bo ta zveza obstajala do konca lifa (kar je za moje pojme point resne zveze), ker se ti osebnost se ni dokoncno oblikovala, ker ne ves kaj bi v lifu res pocel, ker je polno faktorjev ki delajo proti tebi...ko pa imas enkrat vse stabilno pa je vecja verjetnost da se bo tvoja resna zveza obdrzala




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 17 Maj, 2005 10:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

dejstvo je da smo bili nekateri pri 17ih že zreli az resno zvezo, drugi pač ne.
In dejstvom je da nekatzeri niso nikoli zreli za resno zvezo, pa če tudi tredijo da so, pa so stari že čez 30.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 17 Maj, 2005 11:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja ena moja taka srednješolska izkušnja je bila recimo, da me je en fant (približno mojih let, par mesecev starejši) s katerim sva se zelo dobro razumela, se kar precej pogovarjala itd. 'prepričeval', da rabi tako žensko kot sem jaz, zato, da bi ga spremenila. ampak sem ga preveč dobro poznala, da bi lahko verjela, da se bo res kdaj spremenil in sem mu (morda preveč hladnokrvno) rekla, naj se on najprej spremeni, potem pa naj pride nazaj k meni, da jaz pač ne morem bit svojemu tipu še osebni psihiater.
Par let pozneje sem lahko videla, kje in kako in koliko resno je ta tip končal in marsikatera kolegica reče ( bolj kot ne v šali), da sem ga zaj. ker ga nisem 'spremenila'. ampak ljudi ne moreš spreminjat, sami morajo ugotovit, kaj je z njimi narobe in sami poiskat rešitev. Bila sem namreč mnenja, da če bi se na tak način spustila v neko razmerje, ki že na začetku ni obetalo kaj dosti, bi kvečjemu skupaj 'potonila'. In mislim, da se tudi danes ne bi drugače odločila kot sem se takrat. Seveda sva takrat s tem fantom ostala prijatelja, ampak sva se s časom razvijala v dve povsem različni osebi, ki nista imeli nič več skupnega, in se tako kar hitro odtujili...
Sama sedaj recimo na srednješolska leta gledam s akr nekaj distance, toda še vedno se mi zdijo zelo pomembna. Zato se mi zdi tudi v redu, da se človek pri 17ih sprašuje, ali je sposoben resnega razmerja. Gre za eno občutljivo obdobje, ko se ti lahko zdi, da nisi za nič dober ali pa, da si sposoben vsega. Resnica je ponavadi nekje vmes. Splača se ne hiteti, ker vem, da si je v teh letih marsikdo, ki se je imel za dovolj resnega, kar fajn 'uničil' življenje (recimo primeri, ko so se 17-letnice spečale s starejšimi 35-letnimi tipi itd.) Nič ni narobe, če se v teh letih človek zaljubi in začne neko zvezo, toda nič ni niti narobe, če se takrat s tem partnerjem še ne vidi pred oltarjem oz. matičarjem nasmeh Vse rabi svoj čas in včasih se tudi iz majhnih pozornosti razvijejo velike in resne ljubezni.




   
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 17 Maj, 2005 11:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če sedaj gledam nazaj, pri svojih 17-ih letih nisem bila dovolj resna za neko resno zvezo, čeprav sem jo hotela imeti. Nekaj jih je okoli tistih let tudi bilo, ampak niso trajale več kot kakšne 3 mesece. če lahko potem temu rečem "resna zveza".
Ne vem, menim, da je bolje, da se človek fajn zdivja, ker itak potem slej kot prej pride do neke točke, kjer mu je dovolj divjanja in skakanja od črmlja do črmlja in kontra. Tud kasneje začne malce bolj poglobljeno razmišljati na čemu veza sestoji, kaj so njegova načela itd. Seveda, do tega pride skozi izkušnje.




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 17 Maj, 2005 14:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Evo...glih včer sm zvdu za bivšo sosedo (moj letnik),da je šla s fantom/zaročencem po 7 letih narazn.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2864s ][ Queries: 36 (0.0814s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.