povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 11 Sep, 2007 15:14     Naslov sporočila:  Teorija zarote Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Alis teimeli kdaj občutek, da kdo dela kakšno zaroto proti vam?

No da slišim kako zgodbico, kaj najb bi se naredilo, pa se potem dejansko je oz. ni!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost








objavaObjavljeno: Tor 11 Sep, 2007 16:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma js nikol, sem pa sama delala zarote, to se pravi več, torej enkrat so me celo dobili, gor so si prišli ves moj scenarij, pač sem vse zanikala, drugač mi pa kr uspeva, js sem rada žleht do ljudi, ki so hinavski, me ni sram priznat




   
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 11 Sep, 2007 16:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah sama se ne poslužujem zarot. Si pa kdaj naredim kak film u glavi baziran na mojih strahovih in predvidevanjih, za katere se na koncu izkaže da s čist obratne. Navadno je šlo v preteklosti npr. za ljubosumne izpade, naredla sem si cel scenarij, bla jezna k sam vrag, na koncu valda sem padla ven, čist popizdila, fant me je pa sam butast gledu in mi na lep način vse razložil in pol sm sam cmok in grlu pojedla in se mu opravičla.

Al pa dostkrat recimo se mi zdi da me kdo opravlja, ampak navadno je res, le da ni mišljeno v negativnem smislu, tko kt jst to vzamem. Na koncuz se izkaže da sm recimo osebi všeč, da s ezanima zame jadi jadi. Medtem k jst "vidim" da se mi posmehuje npr.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 11 Sep, 2007 23:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No, ja, zarote morda glih ne. Razne spletkice pa so se že večkrat zgodile. Najbrž niti ne na podlagi kakšnega hudega scenarija,ampak bolj spontano, ker so recimo določene osebe morale v določenem trenutku rešit svojo rit, torej si nekaj na hitro izmislit. Ali pa, ker v določenem trenutku morda niti niso razmišljale, kakšne posledice bi utegnio imeti njihovo zafrkavanje in je potem vse skupaj res izpadlo kot kakšna zarota. Je pa res, da mi ena zadeva še danes ni jasna, namreč, zakaj je nekdo nekomu rekel, kar mu pač je. S kakšnim namenom. In tudi če je bila zarota ali spletka, vsekakor vse skupaj ni imelo nobenega efekta. Hvala bogu obstajajo ljudje, ki si znajo o nekom sami ustvarit vtis.

Da bi kdaj sama proti komu načrtno kovala zaroto pa ne pomnim. Sem bolj človek trenutka, butnem in vzkipim, ko so zadeve aktualne. Ne ovinkarim in všeč mi je, če imam opravka s podobnimi ljudmi, ne pa nekimi dvoličnimi potuhnjenci. No, je pa včasih hecno, ko mojemu v jezi razlagam , kaj bom komu, ponavadi v službi, rekla, pa naredila itd. pa potem iz vsega skupaj nič ni, ker ko stvar prespim, me že vse mine.

Je pa nekaj, kar morda ne sodi čisto v kategorijo zarot, bi pa to vseeno lahko razumeli kot zaroto. Recimo, če se je moral šef pred svojih nadrejenim zagovarjat in je ob tem po krivem obtožil svojega podrejenega. Ali pa če je bilo treba zaradi previsokih stroškov koga odpustit in so potem to naredili po nekem čudnem scenariju, ki bi mu po domače lahko rekli zarota. Končni cilj pa je bil pred drugimi prikazat, da določena oseba svojega dela ne opravlja učinkovito. Te stvari sem že videla. Na srečo jih nisem sama občutila, bi pa ljudem, ki se tako igrajo s tujimi življenji, od vsega srca privoščila, da bi se kdaj kdo tako z njimi poigral.

Obstaja pa še ena x vrsta zarot. Ko hoče kakšna oseba s kom obračunat, pa za kakšne tožbe nima dovolj denarja, za soočenje na 4 oči pa očitno ne dovolj jajc, in potem se obrnejo recimo na medije in jim poskušajo prodat kakšno zgodbico, ki pa je večinoma le del njihove zarote proti neki osebi. Žal večji del slovenskega t. i. raziskovalnega novinarstva temelji prav na takšnih teorijah zarote.
Tipičen primer je recimo prva vroča zgodba, objavljena v Direktu, z nekakšno kvazipedofilsko afero v družini Plestenjak. Šlo je namreč za podtaknjeno zgodbo, ki so jo pred Direktom zavrnili vsi slovenski mediji. Služila je namreč nekim povsem xy ciljem osebe, ki je zgodbo sama ponujala medijem. No, teorija zarote z medijskim linčem je vsekakor ena manj prijetnih.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 12 Sep, 2007 10:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nimam teh problemov. Enostavno zato ker :


Poster_2743.jpg: 5469 krat Pregledano, 16.83 KB

Poster_2743.jpg



Poster_2743.jpg: 5473 krat Pregledano, 16.83 KB

Poster_2743.jpg







Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 12 Sep, 2007 12:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Počaki, Zlobko, da bodo kakšne ženske začele spletkarit okoli tebe, pa boš videl, da je to neodvisno od tega ali si paranoičen.

aja, drugače amm pa včasih občutek, kot da se je kdo na tem forumu zarotil proti našemu bassu. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 12 Sep, 2007 16:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja jst se včasih zarotim proti njemu kadar za moje pojme govori neumnosti in ker je čist pretrmast da bi to celo priznal Very Happy




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 12 Sep, 2007 17:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Potemtakem bi tudi meni lahko kdo očital zaroto proti njemu. Sam nisem imela v mislih trmastega nasprotovanja mnenju. Zarote ponavadi niso tako zelo transparentne, se bolj podtalno odvijajo. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98666 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4348s ][ Queries: 39 (0.2123s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.