Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 20 Okt, 2007 10:07     Naslov sporočila:  Zavese za vrata Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kje se dajo dobiti take zavese?
To so zavese za vrata!

Image




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 20 Okt, 2007 11:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz sem enkrat ene podobne bambusove, sam z drugačnim motivom, videla v Obiju. Drugače pa takšno zaveso lahko naročiš iz kataloga SCHÄFER. Zastopništvo imajo v Idriji in imajo v svojem katalogu nekaj res lepih in izvirnih idej za dom. Žal nekatere tudi po zasoljenih cenah. nasmeh
No, za bambusove prehode imajo na voljo takšne motive:

Image

Image

Image

Image

Cene so od 16 - 25 evrov za kos, t.j. 90x200 cm.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 20 Okt, 2007 11:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tele bambusove so zanimive, samo ne vem kako to zgleda v živo, ker na sliki zgleda fajn, v živo pa lahko velik slabše!

Videl sem tudi podobne iz tkanine, iz tankih trakcev, tudi z motivi!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 20 Okt, 2007 11:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma meni osebno so te bambusove všeč. Sam to je bolj namenjeno pregrajevanju prostora oz. vratom brez vrat.
Drugače so pa zdaj za podobne namene zelo popularne nitaste zavese, v vseh možnih barvah, razne zavese z motivi dobiš tudi v perlah, tukaj v tem katalogu pa sem videla tudi ene ornamente iz lesa in prevlečene s svilo.

Obstaja pa še ena druga fora, to sem pa videla v katalogu Quelle, ko lahko prostor pregradiš z nekakšno drsno zaveso. Zgleda kot drsna vrata, s tem da je vmes vpeta zavesa. Ma ful je tega.

Jaz sem nekaj časa tudi iskala bambusovo sam brez slike, ker sem rabila dolžino oribližno 3 m, pa mi nobena slikica ni zgledala primerna, da bi jo lahko 3x položila eno zraven druge. Potem sem se pa za čist nekaj tretjega odločila.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 20 Okt, 2007 11:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma jst moram to dat namest vrat, zadeve so čist fajne.
Videl sem tudi nitaste zavese, ampak bi raje imel z motivom, ne samo tako enobarvno.
Prostora za kaka drsna vrata ali mehanizme pa ni.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 20 Okt, 2007 11:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Potem so po mojem bambusove kar primerne. Se tudi en uničijo tkao hitro kot kakšne nitaste.

Aja, pa tisto s slikce, ki si jo ti pripopal, lahko kupiš na enakupi.com. Sam to najbrž že veš.

Drugače pa imajo precej zadev iz bambusa tudi v trgovini Inka. V MB jih najdeš v Europarku, v Lj pa ne vem kje bi bili. Jaz sem šla tja gledat za posteljo iz bambusa (feng shui pa te zadeve nasmeh ) pa mi ni bila všeč. Imajo pa tudi nekaj zaves:
http://www.inka-impex.si/?mode=groups&gid=80




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98666 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2146s ][ Queries: 36 (0.0637s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.