Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 11:00     Naslov sporočila:  Prava ljubezen Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ali jo iščemo?
Ali jo res hočemo?
Smo jo v resnici pripravljeni sprejeti?
Znamo skrbeti zanjo?

Zakaj potem tako neumno izbiramo parterje, s katerimi bi bili, če v resnici hočemo pravo ljubezen?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 11:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm... ne iščejo vsi prave ljubezni, nekateri v vezah iščejo vse kaj drugega kot tisto kar prava ljubezen je.
Tisti ki pa si želijo pravo ljubezen, ki se zavedajo kaj to je, pa jo najbrž vsi iščejo. Nekateri so si mogoče v glavah celo preveč idealno zarisali tisto osebo, s katero želijo preživeti preostanek svojega življenja... in iščejo zaman...

če jo res hočemo? Jaz osebno: JA. In ne odstopam od tega. V bistvu grem tu na vse ali nič.

Hm... kako to misliš če smo jo pripravljeni sprejeti? če smo pripravljeni na to pravo ljubezen? če smo jo pripravljeni imeti ob sebi in z njo živeti? Na to ti bo najbrž skorajda vsak odgovoril z: JA. Vendar nekateri ko pridejo v vezo z neko osebo, šele takrat dojamejo, da pa v bistvu še niso pripravljeni... Ne moreš točno vedeti... to spoznavaš postopoma... ko si v vezi... po moje...

Hm... če znam skrbeti zanjo? Po moje bi znala pomežik Kaj pa vem... bi znala, ja.

Neumno izbiramo partnerje:
- ker se nam partnerji včasih kažejo to kar v resnici sploh niso
- ker mogoče še sami ne vedo kaj želijo in dokler tega ne bodo dojeli.......
- ker rabiš veeeeliiiikooo časa preden spoznaš nekoga, kakšen je kot oseba, ali sta kompatibilna ali ne...
- ker se velikokrat prehitro spustimo v vezo... brez da bi si prej vzeli čas da bi se spoznali
i.t.d...

Vsekakor sem mnenja da ni point v tem da si neumno izbiramo partnerje... vsak ki ga izberemo je zaradi določene stvari v našem življenju, zaradi določenih izkušenj ki jih bo pustil v nas... vsak ki ga izberemo nam je na nek način namenjen... se je moralo zgoditi: zato da smo sedaj taki kot smo...
Niso napačne naše izbire, ne gledam tako na vse skupaj... moralo se je zgoditi... pravi pa še pride.

če bi pravi partner prišel pred vsemi temi nepravimi ga vsekakor ne bi znala ceniti tako kot ga bom sedaj... to je dejstvo. Vsaka izkušnja nekaj šteje in tudi napačni partnerji imajo svoje mesto v mojem življenju... ni vse tako zelo slabo kot izgleda na začetku... stvari (tudi če so še tako slabe) je treba gledati s pozitivne strani pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 11:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Prave ljubezni ne iščem, ker se raje zgodi, da pride sama. Ravno, ko iščeš, se ponavadi ne zgodi. Zakaj, pa je že Naya povedala.

Ali jo hočem? DA!
Sem jo v resnici pripravljeni sprejeti? Da, sem jo že in jo bom naslednjič spet!
Znam skrbeti za njo? Mislim, želim si da!

Moram reči, da še nisem neumno zbral Vedno je bilo lepo in vedno sem se veliko naučil. Saj, če veza ni dolgoročna, še ne pomeni, da ni bila prava, oz. ni bila lepa, oz. ni bila namenjena.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 12:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kot je enkrat nekdo rekel: "Ko iščeš pravo, se igraj z nepravimi!" Ostalo pride samo po sebi....




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 13:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

EnigmA Napisal/a:
Kot je enkrat nekdo rekel: "Ko iščeš pravo, se igraj z nepravimi!" Ostalo pride samo po sebi....


če se preveč ukvarjaš z nepravimi, lahk zgrešiš pravo!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 smeska
Neznanka
Neznanka


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:31, 20-Feb-2004
objave: 8
Teme: 2
Kraj: Ljubljana
35.8 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 13:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Iscemo? kaj pa jaz vem.. mogoce.. neko obdobje..ko pa nehamo iskati pa pride pomežik

Ce jo hocemo?
Sevede jo hocemo. Vsi hrepenimo po njej si je zelimo. Res pa je, da zelimo tisto ta pravo, ko oba ljubita enako (ce je to sploh mozno),.. ne pa tiste enostranske.. Iz le teh izhaja potem strah pred ljubeznijo, celo beg pred njo, bojimo se razocaranja....

Ce smo jo pripravljeni sprejeti?
Ja, ampak kot sem ze rekla, samo tisto ta pravo... Tezko nam je ko nam nekdo izpove ljubezen mi je pa ne moremo vrniti...

... a bi jaz morala govoriti v ednini ? nasmeh

Ce znam skrbeti za njo?
ha ha ha ... Ne bi vedela pomežik

Zakaj neumno izbiramo partnerje?
jao.. to tud mene zanima... najbrz hocemo vedno poskusit.. in nekatere je strah da bi ostali sami...




 Bik Spol:ženska Konj NI na linijiOsebna Galerija od smeskaPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Feb, 2004 10:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nalijte mi zvrhan kup prave ljubezni!

in če je to čaša trobelike, bom izpil in umrl ljubljen...




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Feb, 2004 11:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:

Ali jo iščemo?


vsekakor

Citat:

Ali jo res hočemo?


še bolj vsekakor

Citat:

Smo jo v resnici pripravljeni sprejeti?


vsak misli, da jo je, ampak resnica je drugačna!

Citat:

Znamo skrbeti zanjo?


NE!!!

Citat:

Zakaj potem tako neumno izbiramo parterje, s katerimi bi bili, če v resnici hočemo pravo ljubezen?


enostavno zato, ker je človek pač človek!




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 srèica
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 39
Pridružen/-a: 21:01, 17-Dec-2003
objave: 164
Teme: 2

1223.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Feb, 2004 14:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če iščeš pravo ljubezen je vedno tako da naletiš na tiste neprave ljubezni (vsaj pri meni je tako). najbolje je da je ne iščeš, pride sama od sebe. če pa znamo skrbeti za njo pa je odvisno od vsakega posameznika; kakšen je po karakterju,.... tudi to če jo hočeš ali ne je odvisno od posameznika, jaz jo naprimer hočem in še bolj skrbim za njo, da mi slučajno ne uide.




 Lev Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od srèicaPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2491s ][ Queries: 36 (0.0598s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.