Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Palèka
Neznanka
Neznanka


Starost: 43
Pridružen/-a: 18:26, 03-Jan-2004
objave: 39
Teme: 3
Kraj: Ljubljana
83.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Feb, 2004 19:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja sej nism hotla nekega usmiljenja vzbudit al pa zamorit idealnih občutkov in to, sam drugo stran sm pokazala... mah ja, sej ne vem, kaj mi je... dejansko se ne morm skulirat. če me vara? mah valda da me ne... če se mene praša, me ne, jst mu vrjamem in to je use kar rabm... sam... n vem, n morm tko na hit tega napisat... sam desjtvo je, da se mi meša od usega... fak n morm it stran, če mi kreten prfuknen reče, da me ma rad! sam tolk je drugačen... n vem lih kaj bom sama s sabo... sam je k¤¤¤¤¤, če med vožnjo začneš jokat ko kreten, al pa če morš sred predavanj vn... mogoče sm jst čist zblojena... kkšni hormoni al pa kej... ne vem... al pa sam kkšn konkreten pogpvor rabm... s strokovnjakom Laughing ð
mah ne, sej je fajn bit zaljubljen, dokler si u fazi, ko ne boli... ko se ti zdi, da maš krila, ko bi dejansko use naredu za nekoga in hkrati bi se ti zdel, da delaš zase... k si tak optimist... ko hodiš okol po svetu z zemljevidom slovenije pod roko, ker se zdita na njem LJ in MB precej blizu in pol lažje preživiš, ko se ti zdi to, da je tip pou metra višji od tebe prou priročno, ko si prepričan, da je človek, ki je od tebe starejši 30 let ravno pravšnje uravnovešanje tvoje mladostne razposajenosti, ko sam njemu na ljubo kličeš za natalio verboten na emi,... n vem zakaj smo tko srečni, kdr sebe čist ignoriramo... joj n vem kaj mi je dons, se mi zdi nujno pesimistično zaključit! nasmeh




 Dvojček Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PalèkaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranICQ številka
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Feb, 2004 20:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nekaj takega se dela ko smo zaljubljeni, ja pomežik

Sem pa vseeno mnenja da če je prisotna žalost, jok i.t.d... da to očitno ni prava stvar...
Sama pa najbolje veš pomežik


In nismo vsi zaljubljeni tu gor... so redki ki so, tako da smo opisovali bolj po spominu pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 12:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja pa sj tud k si zaljubljen je men kt na rollercoasterju...pol ure evforija..pol slucajno zamudi 5 minut pa je ze histerija pa depresija. pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 13:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mah sej vemo kako je,ko si vs zmešan,k si nasrečnejši pa tko...ma sej vemo vsi v bistvu. NICE v glavnem...o jaaaaaaaa...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 13:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Dokler letaš je super, ja. Potem, ko priletiš na trda, realna tla, takrat se pa marsikakšna veza razsuje, kot porcelan.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 19:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

občutek, da le imaš neko nalogo na tem svetu, občutek, da ne živiš kr tja nekam v tri dni, občutek, DA ŽIVIŠ ZA NEKAJ!!!




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 19:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Piky, dokler ne razmišljaš tako: da živiš sam zase in da ti je to v redu in da sam sebe zapolnjuješ in da si sam sebi dovolj...
... da je v bistvu tvoj partner samo... hm luksuz, ki ti daje več kot povprečno življenje...
... si lahko nesrečen cel life!
Je mar vredno?

Sem samska pa nimam občutka da živim tja v tri dni, da moje življenje nima smisla če ga ne delim z nekom. Sem zadovoljna s tem kar imam - seveda bi bila bolj srečna če bi imela nekoga s komer bi se imela še lepše pomežik vendar tudi to še pride - vse ob svojem času pomežik


In sem mnenja da vsak, ki ne zna živeti sam s sabo - ne bo nikoli znal najti prave sreče v partnerstvu z nekom. Najprej moraš najti srečo v sebi, da jo lahko deliš z nekom drugim. In najprej moraš biti srečen sam s sabo, da si lahko srečen s kom drugim in da to seveda potem tudi traja.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 19:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

saj vem, da mi to razmišljanje ni lih najboljše, ampak tako mislim in tako bom mislil...

Citat:

In sem mnenja da vsak, ki ne zna živeti sam s sabo - ne bo nikoli znal najti prave sreče v partnerstvu z nekom. Najprej moraš najti srečo v sebi, da jo lahko deliš z nekom drugim. In najprej moraš biti srečen sam s sabo, da si lahko srečen s kom drugim in da to seveda potem tudi traja.


mogoče sem včasih mislil drugače, ampak to je bilo nekoč, že dolgo tega...

ampak danes sem tak kt sem, kaj češ, človek se z leti spreminja, včasih na bolje, včasih na slabše, kakor kdaj...

vse je pa odvisno od stvari, ki jih doživi.




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 21:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ko sezaljubiš, živiš pravljico. No vsaj jez. Počutim se nebeško.Preplavi me val pozitivne energije, Zdi se mi, da žarim in vsako minuto, ko ga ni ob meni, se mi pred očmi odvijajo lepi trenutki, ki sva jih skupaj doživela in skozi moje telo zečnejo letati nagajivi metuljčki.
Bolj dobesedno pa ne znam opisat teh emocij.




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.7388s ][ Queries: 36 (0.3641s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.