povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 alina
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 47
Pridružen/-a: 15:30, 05-Feb-2004
objave: 98
Teme: 2
Kraj: domžale
392.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 13:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja no tko je,da si res ne predstavljam,da bi svojega tipa cel life predstavljala kot; "to je pa moj partner"

Je pa tudi res,da na poroko ne dam nič. V bistvu mi je to vse skupi mal mem in ne živim cel life s pričakovanjem kdaj bo......

Kul so mi pa tiste ta odfukane poroke,npr. Las Vegas pa to. To bi se pa pomoje takoj,že po 1mesecu. Laughing




 Dvojček Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od alinaPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 13:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

alina - sej če sta itaq spk pa tko,pol komot rečeš,da je tvoj mož.Ne bo noben čudn gledu al kokr kol.To je še najmanjši problem!

Jzrecimo SPLOH ne razmišljam o poroki,sam vseen se imam pa namen nekoč poročit.Prav tako o otrocih ne razmišlam,pa vseen mam namen imet naraščaj.

Ko bo bo.





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 alina
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 47
Pridružen/-a: 15:30, 05-Feb-2004
objave: 98
Teme: 2
Kraj: domžale
392.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 14:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja to pa itak,ko bo bo. Jaz tut o tem ne premišljujem nonstop,ampak večino mojih fredic je že poročenih in sem bla na porokah,zato približno vem kaj si želim in česa ne.




 Dvojček Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od alinaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 14:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

alina Napisal/a:
Ja to pa itak,ko bo bo. Jaz tut o tem ne premišljujem nonstop,ampak večino mojih fredic je že poročenih in sem bla na porokah,zato približno vem kaj si želim in česa ne.


In kaj je to, kar si želiš in česa ne?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 16:09     Naslov sporočila:  Re: KDAJ JE PRAVI čAS ? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jao, jao pa take stvari se ne more posplosevat...

poglej, starsa moje krstne puncke (k sm ji bla botra) sta se po ufa zdaj ne vem, 3 ali 6 mesecih ozenila (mislim, ker sta se res bala ljubezni na daljavo) in sta se srecna, imata dva otroka in sta skozi mnogo problemov morala it... in se danes jima ni lahko pa se borita za drug drugega in druzino in ljubezen... mislim, da sta 7 let ze ozenjena.

potem sem ravno na poletnem dopustu spoznala americana, ki je pripovedoval ves ponosno: spoznala sva se z zeno, se isti dan sem ji rekel, da jo bom ozenil, po dveh tednih sva se zarocila in po treh ozenila. imava 2 otroka in sva srecna ze 15 let... jehahata...

so pa drugi primeri: moja dva zelo, zelo dobra prijatelja hodita ze... cak mal moram zracunat... saj ne vem, morda 10 let... nikoli ni bilo govora o poroki in ona pri 30ih se pravi "eh, ne bi zdaj ze mela svoje otroke" (ceprav ljubi te palcke, saj je medicinska sestra za otroke in uziva v tem poklicu)... pa sta se novebra zarocila... jo je zaprosil za roko in bomo avgusta za zingaliiiiiii... pa mi se danes res delujeta kot sveze zaljubljena, zame absolutno dreamteam, ce mene vprasas... zame pravi vzgled!

pa seena dva... hodita tudi ze mislim da 7 let... eto gresta pred oltar v septembru...

in se in se taksnih in drugacnih primerov bi ti lahko napisala... ce lahko zaupas svojemu obcutku za pravi cas, mi sledi... ce pa ne, pa... hm... ne vem...

vprasanje tudi, kaj tebi poroka pomeni in kaj tvojemu partnerju... ker za nekatere je to razlog, da se bosta res bolje za drug drugega potrudila, drugi pa mislijo da se po poroki sploh ni vec treba tako truditi, ker se zanijo samo ker je bolj kamot..

dej, da ne bom celo knjigo napisala... mislim, da si dojela kar hocem v glavnem povedat nasmeh




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3406s ][ Queries: 40 (0.1578s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.