Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Mar, 2004 13:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Za vezo kjer je samo sex tip ne rabi bit : v redu fant. Mora bit samo dober f¤¤¤¤¤č pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Mar, 2004 14:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa, saj to ti pravim, da če tip dobr zgleda še ne pomen, da dobro seksa.

Life is like a box of chocolate, you newer know what you're gona get!




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Nicoletta
Neznanka
Neznanka


Starost: 55
Pridružen/-a: 10:13, 03-Dec-2003
objave: 40
Teme: 8
Kraj: ljubljana
32.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Mar, 2004 14:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jest bom spet neki povedala.Prijateljica tega poročenega moškega je noro zaljubljena vanj.Vidi samo njega,razmišlja samo o njem,čeprav ima dosti prilik za fu¤¤¤¤¤ pri drugih moških.Ampak ona noče drugega moškega,kot samo njega.On je zanjo edini.Prijateljica tega poročenega moškega je tudi moja prijateljica.Zadnjič sve šle na kavo v en lokal in pridružil se nama je znanec(moj znanec).Tip še kar dobro zgleda,in še samski je(ločen). Ženska mu je bila všeč,tako po videzu,kot po pogovoru.Ona je imela takrat priliko za fu¤¤¤¤¤,če bi hotela res samo fu¤¤¤¤¤,pa tudi kaj več,pravo razmerje.Pa še moj partner ji je hotel zrihtat enega svojega kolega.Ampak ona res vidi samo tega poročenega tipa in je drug moški sploh ne privlači.Kako rada bi jo spravila stran od njega.Želim si,da ne bi tako trpela in bi se zaljubila v moškega,s katerim bi imela normalno razmerje,se pravi,partnerstvo.




 Vodnar Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od NicolettaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Mar, 2004 14:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Veš, nekim pi¤¤¤¤¤, sorry izrazu (tako rečem samo nepoštenim ženskam), je cilj ravno oddan moški. Lahko bi imele res kogarkoli, a jim to ni izziv. Pravi izziv jim je nakurit zavezanega tipčka in uničit lepo zvezo, če se taki zvezi, ko en odjadra, lahko reče lepa.
Takih že samo jaz poznam precej. Take so in nič ne moreš.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Mar, 2004 14:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sej ženske hočjo fu¤¤¤¤ z lepimi,prav tako moški.

Sej nikol ne morš vedt a kdo dobr f¤¤¤¤¤ al ne....kle gremo itaq vsi vedno na slepo in upamo,da bo ql...
Samo če ti je res dobr (dobr meaning lep,sexy...),pol ti že po defaultu bl dogaja v glavi,kokr če kr z enim,ker je pač potreba.

Kaj a ti si kdaj zbiru žensko zato ,ker si slutu,da ta pa dobr f¤¤¤¤¤ al kako?
No,jz nism...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Mar, 2004 14:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Seveda sem izbiral, da mi je bila dobra. Nisem pa izbral neke barbike oz. samo enkrat.
Predvsem pa mi je lepa ženska tista z energijo in ne neka prosojna barbi.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Mar, 2004 14:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

"Predvsem pa mi je lepa ženska tista z energijo in ne neka prosojna barbi."

Točno tako, devičnik!!! Enako velja za tipe:
"Predvsem pa mi je lep tip tisti z energijo in ne nek prosojen Ken."
pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Mar, 2004 15:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Naya:
Citat:

Za vezo kjer je samo sex tip ne rabi bit : v redu fant. Mora bit samo dober f¤¤¤¤¤č

Kaj pa potem tole?
Citat:

"Predvsem pa mi je lepa ženska tista z energijo in ne neka prosojna barbi."

Točno tako, devičnik!!! Enako velja za tipe:
"Predvsem pa mi je lep tip tisti z energijo in ne nek prosojen Ken."


To me spomne na:
Gospod doktor, veste, jaz sem pa tolk neodločna. Ali pa tudi ne.

No hard feelings.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Mar, 2004 15:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa ti si res smotan, devičnik Rolling Eyes

V prvem citatu ne govorim o meni osebno, če še nisi opazil, govorim o ženskah ki se odločajo za tako zvezo!
V drugem citatu govorim o tem kaj si jaz osebno želim!

Kaj bolj jasno???


Sicer pa če se jaz osebno odločim za zvezo kjer je samo sex, potem tisti tip definitivno ima to energijo v sebi. Brez nje pač ne gre! Kaj pa misliš, da bi kar nekoga na cesti pobrala in se šla dol dat z njim? Daj zresni se!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Mar, 2004 17:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Kaj pa misliš, da bi kar nekoga na cesti pobrala in se šla dol dat z njim?


Jah...žal temu ni tako ;o)





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 10 Mar, 2004 22:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

devičnik Napisal/a:
Veš, nekim pi¤¤¤¤¤, sorry izrazu (tako rečem samo nepoštenim ženskam), je cilj ravno oddan moški. Lahko bi imele res kogarkoli, a jim to ni izziv. Pravi izziv jim je nakurit zavezanega tipčka in uničit lepo zvezo, če se taki zvezi, ko en odjadra, lahko reče lepa.
Takih že samo jaz poznam precej. Take so in nič ne moreš.


No, jaz pa vem za takšen primer, ko se je pač med poročenim moškim in dekletom zgadila usodna privlačnost. Žal veliko močnejša iz njene strani, pa je punca trpela, ker ga ne bo imela nikol zase, ker ma pač ženo in otroke, katerim je bolj predan.
Pa sem jo gledala, kako trpi, pa ne more it stran od vsega skupaj, ker jo vežejo premočna čustva, pa ji nisem mogla nič pomagat, ker je mogla sama pridet do tega, da je v slepi ulici in da mora stran, da bi lahko bla srečna.




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Mar, 2004 09:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz mislm da mogoce ta tip sam sebe prepricuje da ne vara ker ne namerava sexat s to prijateljico. Da varanja ni dokler dobesedno da svojga tica notr. Ne wem...te logike ne razumem in je najbrz tud nikol ne bom.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Nicoletta
Neznanka
Neznanka


Starost: 55
Pridružen/-a: 10:13, 03-Dec-2003
objave: 40
Teme: 8
Kraj: ljubljana
32.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Mar, 2004 09:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Shajtana Napisal/a:
Jaz mislm da mogoce ta tip sam sebe prepricuje da ne vara ker ne namerava sexat s to prijateljico. Da varanja ni dokler dobesedno da svojga tica notr. Ne wem...te logike ne razumem in je najbrz tud nikol ne bom.
Shajti,jest tudi tako mislim o tem tipu,da zanj ni varanja,če ga ženski ne vtakne v muco.Lahko jo gleda,se jo dotika,ravno tako ona njega in je prepričan,da svoje žene ni prevaral,ker ga pač prijateljici ni porinil v muco.Kot sem že prej napisala,rekel je prijateljici,da gleda in se jo dotika lahko,porinit ji ga pa ne sme,ker bi ga pekla vest,da je prevaral ženo.Ampak po mojem mnenju je to,če se on prijateljice spolno dotakne,pa čeprav samo z rokami in jo gleda,je to tudi varanje.Hja,kaj čemo,ljudje so pač različni,različnih prepričanj,ali bolje rečeno.....sto ljudi,sto čudi......




 Vodnar Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od NicolettaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Mar, 2004 09:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jagoda Napisal/a:

No, jaz pa vem za takšen primer, ko se je pač med poročenim moškim in dekletom zgadila usodna privlačnost. Žal veliko močnejša iz njene strani, pa je punca trpela, ker ga ne bo imela nikol zase, ker ma pač ženo in otroke, katerim je bolj predan.


Ma sej ponavad je tko, da veliko več v neko tako vezo vlaga tisti, ki je samski. Pa kljub temu, da oba vesta, da pravzaprav niti ni možnosti za tisto nekaj več ( beri, da bi kdaj skupaj zaživela ) razen seveda v izjemnih primerih.
Po moje ne gre za predanost, ampak samo za čist navadno tehtnico. Vsak , ki je vezan, postavi na vaganje življenje, ki ga ima z partnerjem, z življenjem, ki ga ima z ljubimcem/co. S ta zadnjo ga itak ponavadi veže mogoče le dober sex in zmožnost dobrega in odkritega pogovora. Z partnerko pa ima otroke, pošlihtan life kokr tok in to je to. Na koncu pa so solze....





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2414s ][ Queries: 40 (0.0603s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.