Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 18:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim, da se lahko zaljubiš tudi, ko nisi več najstnik, pa ti lohk še bl glavo odpihne.
Kar se pa tiče pretvarjanja, je pa tko. Tud to je del iskrenosti in naupanja, ki sta faktorja, brez katerih veza ne more funkcjonirat.




   
 Titanium




Pridružen/-a: 11:15, 25-Mar-2004
objave: 22
Teme: 2

50.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 22:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa kaj je sploh ljubezen? Morda tisti trenutek ko nekoga pogresas? Ko si objet z njim in ko slisis njegovo bitje srca?....ko neprestano mislis na njega?
Jst sem mnenja da ljubezen ni nic drugega kot skupek vseh stvari, ki zdruzijo dve osebi skupaj. Ni pomembno katerega spola ali barve koze sta, pomembno je le to da ustvarjata skupaj nekaj lepega...In ta lepa stvar ne pride tako hitro in zlahka. Kmalu pridejo prve ovire, nesoglasja, ljubusumje in konec koncev tudi solze..Vendar bolje je te probleme premagati na zacetku in postati mocan kot pa se pretvarjati in metati samemu sebi pesek v oci da je vse v redu..Prej kot slej te to dohiti in potem ni vec poti nazaj..Ostanejo le solze in mraz ki polzi po tvoji kozi. Ljubezen se ne meri v nobeni enoti niti v letih. Spomnim se moje prve ljubezni pa sem bil star sele 6 let nasmeh Seveda je vsak zacetek najlepsi ko zacenjas prve korake s partnerjem in takrat mislis da si v nebesih..kmalu potem pa nastane nekaj vec..nekaj kar zacne cutiti tvoje srce..zacutis da imas nekoga rad in njegov objem ti pomeni vse na tem svetu.
Potem je to ljubezen? Jst mislim da je. Ljubezen je lepa stvar, vendar le ce je obojestranska in iskrena. V vsakem nasprotnem primeru pa lahko boli in zato nastanejo potem vse te solzice in zlomljeno srce.. Zato premislite preden se zaljubljate...ali pac ne? nasmeh

Lp Titanium




    NI na linijiOsebna Galerija od TitaniumPošlji zasebno sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 23:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Uf Titanium, tole pa je zadel tud moje srce.... Embarassed




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 joanjett
Neznanka
Neznanka


Starost: 51
Pridružen/-a: 23:28, 09-Mar-2004
objave: 6
Teme: 0

0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 23:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Že res, da zaljubljenost preraste vljubezen, vendar moramo ljubezen
zalivati, kot rožice smeh ,če ne želimo, da oveni.
Zaljubljenost in vse kar spada zraven Laughing pa doživim vsako pomlad
in to že deset let,z eno osebo.Kljub vsemu, kar sva skupaj doživela,(bili so vzponi in padci)znava pričarati še vedno tako vzdušje, kot na začetku.
Z leti ne izgubimo zaljubljenosti,preraste le v nekaj še lepšega.




I LOVE ROCK N'ROLL


 Oven Spol:ženska Bivol NI na linijiOsebna Galerija od joanjettPošlji zasebno sporočilo
 nobody




Pridružen/-a: 18:25, 11-Mar-2004
objave: 112
Teme: 3

112.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 26 Mar, 2004 05:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja mogoče to res ni zaljublenost, vsaj ne tista vihrava in neracionalna, sicer nepopisno lepa. Z zrelostjo se to nekako oblikuje v meni pomembne tri stvari za partnerstvo, ki jih tudi iščem: Prijateljstvo, Zaupanje, Spoštovanje. Vse to sem napisal z Veliko začetnico- z razlogom.
In temu bi jaz rekel ne zaljubljenost ,ampak prava Ljubezen.




    NI na linijiOsebna Galerija od nobodyPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 26 Mar, 2004 13:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jz pa nebi to tako ocenil...

To,kar si ti napisal z veliko začetnico jaz recimo dobivam od moje mati! Nekak mislm,da ne govorimo glih o taki ljubezni,ampak o ljubezni,do partnerja...

Definitivno more bit zravn še Privlačnost.
Seveda pa brez ene od teh komponent neka zveza ne more funkcionirat tako kot naj bi funkcionirale zveze.





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5421s ][ Queries: 36 (0.2107s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.