povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Poll :: Kako bi ocenil-a to zgodbo?

1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
33%
 33%  [ 1 ]
5
66%
 66%  [ 2 ]
Skupaj glasov : 3


Avtor Objave
 Gost








2.0 šold/e

objavaObjavljeno: Pet 28 Nov, 2003 18:45     Naslov sporočila:  Divja soseda Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Divja soseda

Kurca sem imel globoko v mehki sočni pičkini luknji in narahlo sem potiskal noter in ven. Na ramenih pa sem imel njene lepe noge, ki so bile v črnih svetlečih nogavicah, s čipkastimi podvezicami. Ves oznojen sem bil in omotičen od užitka. Ponovno sem jo fukal in to se je dogajalo že skoraj vsak dan. Gotovo si zdaj mislite, pa kaj če sem jo fukal vsak dan. Nič posebnega kaj ne? Pa je vendarle bilo kar nenavadno, saj sem fukal svojo sosedo, ki je bila že poročena, mati dveh otrok in je bila od mene starejša kar dobrih petnajst let. A ni bilo to malce nenavadno? če takrat ne bi bil star dobrih devetnajst let mogoče vendarle ne bi bilo. Ime ji je bilo Suzana in stanovala je nadstropje nižje kot jaz. Za svoja leta je bila zelo lepa in postavna ženska. Imela pa je zares čudnega moža, strogega tipa, ki ga skoraj nikoli ni bilo doma in se takrat ko je bil, sta se po cele dneve kar na glas prepirala, da je odmevalo po celem bloku in da so se vse starejše ženske iz našega vhoda, zgražale in čudile njunemu početju. Ah, te stare mame...!
Suzana je imela dva sina. Eden je bil, star osem, drugi pa deset let in oba sta hodila se v osemletko. Vsi trije so običajno zjutraj, skupaj odhajali od doma. Mož, ki je bil zares aroganten tip, je bil podjetnik in je imel svojo firmo in sinova sta se običajno zjutraj vozila v šolo kar z njim. Tako so vsi trije zjutraj zapuščali svojo ubogo mamo, ki nikoli ni hodila v službo, saj je imela bogatega moža in ji to ni bilo potrebno. Zato je bila gospodinja, ki ji je bilo usojeno, da celo življenje skrbi za družino in dom, ter vsak dan lepo čaka na svojega moža, da se vrne domov s svojih poslovnih sestankov in kosil, ves utrujen in nezmožen, da bi jo zvečer, ko se otroka odpravita v posteljo, dobro pofukal, kot se za pravega dedca tudi spodobi. Ko sem jo prvič pofukal pri njej doma, se mi je vsa žalostna potožila, da se je mož ni dotaknil že kak dober mesec dni in je bila že tako potrebna, da je kričala, ko sem ji s trdim kurcem polnil sočno pičko in mastno ritno luknjo. Preko tedna je bila doma zmeraj sama in najini zmenki so nekako vedno potekali med deveto in enajsto uro zjutraj, ko je bilo najbolj sigurno, da naju ne bo nihče zalotil. To se je ponavljalo skoraj vsak dan in trajalo skoraj več kot tri mesece, dokler se nisem zaljubil v neko dekle in jo pustil pri miru.
Zmeraj je bilo isto. Že na vratih me je divje slekla, si vzela kurca v roke in ga začela drkati. Ko je dovolj narasel, si ga je vzela v topla sočna usta in ga lepo sesala, ter oblizovala z mehkim jezikom po korenu in glavici, dokler med vročimi stegni ni bila že popolnoma mastna, da je kar teklo iz vroče nabrekle pičke. Potem sem jo začel fukati. Zarinil sem se vanjo in potiskal v razprto pičko, tako sunkovito, da jo je kar metalo po postelji in je grabila z rokami sem in tja, ter globoko dihala od uživanja. Nakar sem ji ga spet potisnil v usta, da mi ga je lepo oblizovala. Celo v ušesa sem ji ga potiskal, pa med joške, nekaj časa sem ji drkal na jeziku in po obrazu, nakar sem ji ga potisnil v rit in jo začel nabijati globoko v toplo črevesje, istočasno pa sem ji dražil pičkico, ki je bila vsa mokra in razdražena. Suzana se je noro natikala na trdega kurca tako, da ga je imela globoko v riti. Takrat sigurno ni mislila na svojega moža, ki je morda ravno v tem trenutku bil na enem svojih vsakodnevnih sestankov. Gotovo se mu je kolcalo ko sem mu fukal ženo. Uh, kar zmrazi me, ko pomislim na to. Ja, Suzana ni mislila na svojega moža. Uživala je z mano v ritmu strastnega seksa s trdim kurcem med nogami in si dražila bradavičke na prsih, ki si jih je slinila, da so bili gladki in mokri od mastne sline. Potiskal sem v njeno mehko notranjost in jo grabil za debele joške, ter jo vlekel nase, da sem lahko prodiral globoko v njo. Nekaj časa sem jo strastno lizal po hrbtu in ga imel globoko v ritni luknji, ko ji je začelo prihajati. Zgrabila me je za noge, zakričala in se začela zvijati v krčih močnega orgazma, ki ga je doživljala. Stisnil sem jo k sebi in jo lahkotno gladil po laseh, dokler se počasi ni umirila. Kurca sem potegnil iz nje in ji ga potisnil med joške. Ves masten od riti je lepo drsel med dvema nabreklima hribčkoma, ki sem ju stiskal z rokami. Naposled je začelo prihajati tudi meni. Naenkrat je brizgnilo po Suzaninem obrazu in po laseh in že sem bil v stanju neizmerne naslade, da nekaj časa sploh nisem vedel zase, dokler ni minilo in sem se nekako začel umirjati. Počasi sem vstal in ji potisnil kurca še enkrat v usta, da mi ga je se enkrat lepo posesala, po obrazu pa sem jo namazal s toplo spermo, ki je je bilo povsod polno in je bila z njo vsa poškropljena tudi po laseh. Po tem divjem seksu sva stisnjena drug k drugemu se nekaj časa ležala na postelji, malce poklepetala, potem pa sem jo hitro popihal, da naju ne bi slučajno zalotil mož ali pa kateri od sinov. Naslednji dan je bil popolnoma enak, spet sva se dobila in fukala do onemoglosti…

Anonimen, Ljubljana

Vir: hometown.aol.com



Tale je pa huda Twisted Evil




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98656 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.1890s ][ Queries: 42 (0.0548s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.