Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Mar, 2004 14:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja to paitaq,da posije sonce,v to sploh ne dvomim.

Sej,jz sm totalno šou with the flow in mi ni čist nč žal za to,ker sem se imel res najlepš.Sej,če nebi šou with the flow,pol se sploh nebi zalubu vanjo in bi jo po ene 2 mescih skenslu,sam nisem,ker sem se odloču za to...flow!

Za to mi ni nč žal...žal mi je za to,da sem jo zgubil.





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Mar, 2004 20:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne sme ti biti žal, da si jo izgubil, ker s tem maš možnost dobiti še boljšo!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Mar, 2004 00:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja ja ja...bla bla bla...

To vsi skoz govorimo in to vsi vemo,samo v praksi pa zlooooooooooooo redko ker dejansko tko razmišla.
Ja,sej vem da je tko in tud zavedam se,da ona ni bla glih prava zame,sam jz sm se vseen zalubu vanjo,sem šel čist GO WITH THE FLOW,pa sva se mela IBR lepo in vse...zato mi je pa žal.

čustva ti itaq čist zameglijo razum.





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Mar, 2004 09:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
Ja ja ja...bla bla bla...

To vsi skoz govorimo in to vsi vemo,samo v praksi pa zlooooooooooooo redko ker dejansko tko razmišla.
Ja,sej vem da je tko in tud zavedam se,da ona ni bla glih prava zame,sam jz sm se vseen zalubu vanjo,sem šel čist GO WITH THE FLOW,pa sva se mela IBR lepo in vse...zato mi je pa žal.

čustva ti itaq čist zameglijo razum.


Sari, ko boš začel verjet v to, se ti bo to začelo dogajat.
men se je to dogajalo, vsaka naslednja je bila boljša.
čeprav moram rečt, da mi je bilo za bivšo vseen žal, ampak v končni fazi sem se veselil nove, ker sem vedel, da bo boljša.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Mar, 2004 10:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

TO je pa totaln bullshit!

Veš kaj vse vrjamem,pa se mi nč ne zgodi.
Sm vrjel,da bo za moj 18 RD se zgodil neki najlepšga,pa se ni...sam najhuj kar se mi je loh zgodil,se mi je zgodil,ne pa neki lepga...BULLSHIT!!!

En primer pač...

BULLSHIT!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Mar, 2004 11:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja ok, če misliš, da je bulshit, pol boš pač dobu bulshit.
Jst sem verjel v to, da se zgodi lepše in lepše se je zgodilo.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Mar, 2004 11:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sej men se bo tud,samo ne zarad tega,ker to pač mislim oz. verjamem.To je bullshit.

A zdj,če neki verjameš,da se bo zgodilo,se bo res zgodilo al kaj?
Yeah right!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Mar, 2004 11:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin ti si gotovo tud delal na tem da se bo zgodilo boljse ipd. zato si sam pripomogu k tem kar se je zgodilo. ne pa da si samo pricakoval da se bo boljse zgodilo in potem se je.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Mar, 2004 12:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Točno tako!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 20 Mar, 2004 13:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Shajtana Napisal/a:
Admin ti si gotovo tud delal na tem da se bo zgodilo boljse ipd. zato si sam pripomogu k tem kar se je zgodilo. ne pa da si samo pricakoval da se bo boljse zgodilo in potem se je.



Ja itak da sem delal na tem, ampak začel sem delat na tem najprej v glavi, treba je glavo spucat, tistih negativnih in bednih misli, potem te tok življenja sam pelje na bolje.

Sicer pa PokličUnga, še vedno jokaš za to svojo bivšo.
Zakaj enostavno ne ceniš to kar ti je dala in ti pokazala, zdej vsaj veš, katere lepe in dobre lastnosti boš iskal pri naslednji bejbi, če ti tega ona ne bi pokazala tega ne bi vedu, zdej maš temelje na katerih lahk gradiš.
Enostavno moraš sprejet, da z njo ne boš nikol več, lahko si pa z drugo, ki ti bo dala še več.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 21 Mar, 2004 01:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kako naj začnem...

NE,ne jokam za njo,samo občasno se spomnim nanjo.Zanč je mal glih RD,pa sm mal spet pomislu pa tko...
Ja dala mi je velik lepih trenutkov in to cenim in pogrešam.Samo to je,nč druzga.Jz nočem več bit z njo in vem da ne bom in se s tem sploh ne obremenjujem.Ja,včer sm ugotovu,da sploh ne pogrešam nje,ampak samo lepe trenutke...ne nje.
Mah,sej nima veze...jz sam pravm,da to ni res,da če v neki vrjameš,da se bo zgodilo!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 21 Mar, 2004 18:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No vidiš, pogrešaš lepe trenutke, te lahk maš tud z eno drugo, ampak vsa zahvala gre pa bivši, k ti je pokazala, kake trenutke moraš zdej iskat drugje.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 21 Mar, 2004 18:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ja...sej v bistvu je to kr res no,sam vseen jz ne jemljem tega tko,kot si napisal.Takih trenutko SPLOH ne moreš iskat,ker so popolnoma spontani in nikol ne veš,kdaj te bojo doletel.
Zato pravim,da je to nesmislno iskat...iskat je treba edino punco,potem pa ti trenutki že pridejo sami po sebi.

Pa ne narobe razumet...jz kle niti mal ne mislim na sex ali kar kol.





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 01 Apr, 2004 13:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja itak da je treba iskat punco, ampak tako, da bojo tisti dobri trenutki res dobri, pa vedno obstaja takšna punca, ki ti naredi trenutke boljše kot prejšnja, tega ne smeš pozabit.
Velik folka si vbije v glavo, da je tisti bivši, edini in najboljši zanje, v resnici je pa še ogromno folka še boljšega samo najt je treba, kar tudi ni težko, če se potrudiš.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5811s ][ Queries: 34 (0.2442s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.