Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 16 Feb, 2006 14:06     Naslov sporočila:  Ljubosumnost Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ali je normalno, davas partner preverja?
Oz. do kje to tolerirate?

rečmo, bere vaše SMSje, vaše emaile, preglejuje, katere strani obiskujete, itd.




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 16 Feb, 2006 14:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

tega moj ded ne dela, ker mu ne dopustim, imam svojo popolno svobodo




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 16 Feb, 2006 14:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne to definitivno ni normalno, ker je to dokaz tega, da ti partner ne zaupa in v takšni vezi nimaš kaj počet, pa če traja še ve vem kako dolgo.
Vsa ta preverejanja vodijo v patološko ljubosumnost in se ne končajo samo pri smsih in meilih... Takih ljudi se je res za pazit in je potrebno premisliti kako nadaljevati takšno zvezo.
Zdej če imaš sam sebe zadosti rad potem ne boš pljuval v lastno skledo in konstantno iskal opravičila za partnerjeve strahove in ljubosumne izpade, ker stika po tvojih zasebnih stvareh, ampak se boš zavedal da to vodi samo v pogubo, ter ga vrgel skozi vrata.
Da bi jst imela takega tipa znorim in ga ob prvi taki priliki, ko ga dobim pošteno nazjam, ker kaj si pa misli da je in zahtevam pojasnila. Doma mi končno nobeden več ne čekira strani , a zdej mi jih bo pa en tip. Pa kaj še.... Ufffff..... če se to zgodi še v drugo...arivederci vanč




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 16 Feb, 2006 15:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No comment. nasmeh nasmeh




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 16 Feb, 2006 22:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ni normalno, nikakor ne. Sicer pa je pri teh stvareh tako, da sta lahko dva različna scenarija, če nekdo to počne partnerju; če govorimo da je on ljubosumen, je ona kaj skrivala pred njim, pa je to opazil ali pa mu je dala že prej kak povod za nezaupanje, ali pa druga varjant, je on tisti, ki dela traparije okrog z drugimi ženskami in miselni vzorec je pač tak kot ga vidi na sebi, izhaja iz sebe in zaradi slabe vesti napada njo.




   
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 10:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: čet 16 Feb, 2006 22:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja moj tega ne dela, ampak če pa bi hotu pa bi...kaj me pa briga sej nimam kej skrivat.

Hmmm a jst pa sm potem nenormalna če vsake tok časa preberem smse fantu....sploh ne pomislim da bi me varu al pa da mu ne bi zaupala samo moja večna radovednost me daje in potem pač pogledam...uiiiiiiiii




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 16 Feb, 2006 22:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

takemu bi js rekla samo: "adijo!"
ne berem smsov, ceprov me ma... to se enostavno ne pocne... tko k sovrazim dvigat tuje telefone Confused




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 17 Feb, 2006 01:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ljubosumnost se pojavi takrat, ko v sebe nismo sigurni, da ljubimo. Prava ljubezen ne pozna ljubosumja, prevare, laži....




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojzes
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 33
Pridružen/-a: 18:01, 28-Nov-2005
objave: 293
Teme: 8

7125.5 kinta/e
22.5 šold/e
307.5 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 17 Feb, 2006 03:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lbusumnost pride in izgine, ko se nehamo s tem obremnjevat
potem en blem manj,

ne se urit v temu,da dajate tihe povode za taka dejanja,
manj vzmemirjanja v temu, prej bo zaupanje zraslo




 Lev Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od MojzesPošlji zasebno sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 17 Feb, 2006 10:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Glede na to, da mi je bivši dajal hude razloge za to, moram priznat, da sem to naredila in mu šrtkala po telefonu.
No, moja sumničenja so bila upravičena.

Načeloma pa tega ne delam in ne maram, če bi kdot o meni kr tko nardil. Sicer pa; a moj telefon te zanima? Na, tle ga maš pa ber




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 17 Feb, 2006 10:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Men je pa tko prikupno k vcas kksn tip ful razglasa da ni lubosumen pol mu pa uide kksna stvar mislm tko ga vids..ne zdj bolestno lubosumen al pa kej ampak tko..
Drgac pa jaz pustim tuje telefone pr miru..hocem da tud drugi mojga..verjetno bi me premagala skusanjava ce bi res ful sumila in ce bi blo ful znakov..sam to bi bla zadnja stvar k bi jo nardila..




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 17 Feb, 2006 11:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz sem recimo doma pozabila gsm, potem se je v par urah zvrstilo ful službenih klicev in popoldne sem mojega sama prosila, da mi pogleda eno številko v moj gsm. Imel ga je tam pred nosom, par ur in seveda prečekiral, kaj je gor. In potem ga je zmedel sms od enega kolega, za katerega je itak vedel, ni pa vedel, da mi je pisal o enih svojih osebnih težavah (sama sem to smatrala za zaupno, torej o tem nisem govorila). In potem mal panike, češ kako da ne znam komunicirat s tipi, da kaj tako osebnega si pa ne bi smela dovolit. drugače pa ni ne prej en potem čekiral smsov.
In ja, tudi kak mejl je že videl, ker ful stvari nimava zaščitenih s passwordom (meni se zdi, da nimam kaj skrivat) in je na mojem računalniku zelo domač. Zanima pa ga tudi, kaj počnem na netu, ja. tudi na tem forumu. nasmeh
In kaj zdej? Ga moram po vaših teorijah, po devetih letih, kar ga poznam, zaradi tega takoj pustit? nasmeh
Pa ne me narobe razumet.Ta post ni bil napisal kot "problem", na katerega od vas pričakujem "rešitev". Mislim, da neznanci, ki zadev ne poznajo v celoti, ne vedo kakšen odnos imata dva itd. lahko sam v prazno filozofirajo na tak konkreten primer. Sploh, če živijo sami in če jim že sto let živi bog ne more niti prek satelita videt ne njihovega računalnika, ne gsm-a ne ničesar. Ko z nekom živiš, pa se kriteriji zasebnosti nekoliko spremenijo. Se strinjam, da mora vsak posameznik ohranit določene stvari sam zase, ampak ne moreš ti z nekom živet, zraven pa paralelno vodit neko zasebno življenje. Kompromisi morjo bit tudi tukaj.




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 17 Feb, 2006 12:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja čeprav z nekom živiš magari 50 let jst še vedno smatram da je moja zasebnost moja, in da se spoštuje tisto kar ne povem, ker verjtno imam nek razlog za to. Za čekiranje smsov , meilov in podobne pošte pa ni nobenega opravičila, še najmanj pa to, da z nekom deliš posteljo. če sama pokažem pokažem in povem, ampak v vsako stvar pa res ni potrebno vtikat firbčneganosu. In to so stvari, ki se jih je potrebno zmenit že takoj na začetku, če ne... boxer:




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 17 Feb, 2006 13:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zanimivo kako različni so pogledi na to vprašanje. Vse je odvisno od kvalitete odnosa, ki ga imamo. Potem se pa vidi tudi stopnja zaupanja do partnerja, koliko mu lahko verjamemo. če bi preveč videl in vedel, lahko to uporabi proti nam, ja to se kar pogosto dogaja, da se manipulira s tem. Zato pa je pravega partnerja tako težko najti. In ko ga najdeš, ni nobene skrivnosti več.
če pa imamo en svoj intimni kotiček samo zase, je pa tudi prav in to naj partner ve.




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 17 Feb, 2006 15:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka Napisal/a:
No ja čeprav z nekom živiš magari 50 let jst še vedno smatram da je moja zasebnost moja, in da se spoštuje tisto kar ne povem, ker verjtno imam nek razlog za to. Za čekiranje smsov , meilov in podobne pošte pa ni nobenega opravičila, še najmanj pa to, da z nekom deliš posteljo. če sama pokažem pokažem in povem, ampak v vsako stvar pa res ni potrebno vtikat firbčneganosu. In to so stvari, ki se jih je potrebno zmenit že takoj na začetku, če ne... boxer:


A dej, a res?? nasmeh
Postelja ni opravičilo. Gre za to, da če si z nekom toliko in toliko let toliko in toliko ur na dan, se lahko zgodi, da kdaj mimogrede naletiš na kakšno zasebno zadevo svojega partnerja. Bi bilo pa res zanimivo postavit kakšno skrito kamero, pa da se vidi koliko ljudi, se ne bi uprlo skušnjavi, če bi imeli pred svojim nosom možnost vpogleda v strogo zasebnost svojega zaupanja vrednega partnerja.
Ne pravim, da je ljubosumje zdravo, ampak neka slepa zaverovanost v bilo koga pa tudi ni normalna. Sej se ne čudim potem, da ene ženske poštekajo, da jih moški varajo, šele, ko sosedi anredijo otroka in ta od njih zahteva njegovo priznanje.
Sicer pa se meni neko brezpogojno vztrajanje na strogi zasebnosti, v smislu "nemoj da diraš!" zdi totalno neumno in potem kvečjemu to lahko pri partnerju vzbudi sumničenja. Sej če nimaš kaj skrivat pred njim, je vse skupaj itak brezpredmetno.
Mislim, meni tukaj nekaj ni logično... po eni strani zagovarjate neko brezpogojno zaupanje, po drugi pa strogo varovanje zasebnosti. To pa se meni zdita dve skrajnosti, ki se totalno tolčeta med seboj in mislim, da je ideal v resnici nekje vmes.




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2254s ][ Queries: 36 (0.0559s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.