Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 11:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Aja...pa če ti je varanje res neki tazga, kar vsi delate in je itaq logično da se to dela...kaj se pol sploh obremenjuješ?

Varaj!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 rokovnjac
Neznanec
Neznanec


Starost: 48
Pridružen/-a: 13:03, 25-Maj-2004
objave: 41
Teme: 2
Kraj: LJUBLJANA
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 12:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga, tud men ona dost direktno pove kaj hoče, pa tud svoje čase sva že kej počela pa je blo fantastično.




 Strelec Spol:Moški Mačka NI na linijiOsebna Galerija od rokovnjacPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 12:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja v čem je pa pol sploh fora te teme,če itaq že izvajaš scene z njo?
WTF?

Sej pol itaq že neki cajta varaš "svojo punco" in to porivaš...sej se ti zdi to čist normalno in neki,kar baje vsi počnemo...koji k¤¤¤¤¤ pol kle sprašuješ,a je pametno varat in ne vem kaj,da razmišlaš o tem...

Mah....brez veze!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 13:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zdej pa men nč več jasno .....s kero zdej počenjaš lepe stvari ...z novo al s stalno??????
Ej...mal sm blond....




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 13:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Očitno z obema!
Al pa vsaj neki cajta je blo tko,da je obe pedenu.

Sej pravm...v čem je sploh fora vprašanja,kaj naj nardiš,če si itaq že vse naredu!?




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 22:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ne se razburjat, sej lohk je pršlo sam do nesporazuma. Bo že razložu, če bo hotu naše koristne nasvete.




   
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 30 Maj, 2004 21:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm... sem preletela tole temo...
Sem proti varanju... To kar imata vidva s tvojo bejbiko v bistvu veš ti sam... nihče od nas ti ne more svetovati kaj naredi v tem primeru ker nihče od nas ni na tvojem mestu...
Lahko rečem samo to da trikrat premisli preden vržeš stran to kar sta zgradila skupaj v vajini zvezi. Mogoče je res najbolje da si vzameš nekaj časa, mogoče celo z njo... da spet najdeta tisti pravi stik, ki sta ga mogoče s časom izgubila... pa četudi vama ne bo uspelo - vsaj vedel boš da si poskusil! In že to je veliko.

Reši kar se rešiti da, pojdi do konca, trudi se kolikor se lahko, če vama uspe sta naredila dober korak naprej v vajini zvezi... če vama ne uspe - greš naprej... življenje teče dalje... vendar po mojem mnenju za tebe boljše tako, ker boš vsaj vedel da si dal vse od sebe da bi uspelo...

In včasih se je prekleto vredno potrudit pomežik
Včasih se preprosto ne zavedamo tega kar imamo, tega preprosto ne znamo ceniti - dokler ni končano. Takrat pa je ponavadi prepozno za korak nazaj...




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 rokovnjac
Neznanec
Neznanec


Starost: 48
Pridružen/-a: 13:03, 25-Maj-2004
objave: 41
Teme: 2
Kraj: LJUBLJANA
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 31 Maj, 2004 09:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga, s to novo sem bil nekajkrat v času ko sva bila zarad nekih nesporazumov s svojo nekaj časa narazen. V tem času sem spoznal to drugo in sva nekaj imela. Sam fu¤¤¤¤¤ je bil fantastičen, ostalo pa bol za en k.... Ko sva z mojo (palčica ta je stalna moja bejbika) zgladila nesporazume in sva spet postala par, pa je zopet prišla tista druga v kader in spet hoče nekaj (vemo kaj) od mene. Hočem povedat to da se človek (vsaj jaz) naveliča sexa po nekaj letih in bi rad poskusil kaj drugega. Vem tud sam da vsekakor zarad enga sexa ni vredno razdirat veze z osebo s katero bi lahko preživel celo življenje.
Ne se preveč razburjat. Zdel se mi je da lahko na tem forumu malo razmišljam.

Naya s tem da ne dostikrat ne znamo cent nečesa dokler tega ne izgubimo pa se popolnoma strinjam.




 Strelec Spol:Moški Mačka NI na linijiOsebna Galerija od rokovnjacPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 31 Maj, 2004 09:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ufff...sej ne vem kaj svetovat, da bo to pravilno.....
Sama vem kaj bi naredila, sam....vse to je odvisno od posameznika ....pa tud vsak zase najbolje ve, kaj rabi...kaj mu paše in kaj s tem reskira...

Je pa tko, da sama samo sexa z nekom, k je drgač mal čudak in mi sploh ni všeč, ne bi nikol prakticirala ...še posebi pa ne, če ta oseba ni zrela za tak odnos...




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 31 Maj, 2004 11:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah kokr si napisu,se mi zdi najbol,da nardiš tko kot večina BAJE dela in kot je BAJE normalno (da se vara).

Bodi s svojo žensko in fu¤¤¤¤ še kako druo zravn,brez da tvoja pač ve...varaj.

Kaj naj druzga rečem?
Sej nimaš velik možnosti.Bodi s svojo in ji bodi zvest ali jo varaj ali jo pa skensli.

Itaq se boš mogu pa sam odločt kaj boš naredu.
če se ti zdi varanje čist tko,neki normalnga in neki kar baje vsi delamo,potem pa bodi enak in varaj še ti.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.6294s ][ Queries: 40 (0.3168s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.