Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 rokovnjac
Neznanec
Neznanec


Starost: 48
Pridružen/-a: 13:03, 25-Maj-2004
objave: 41
Teme: 2
Kraj: LJUBLJANA
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 09:27     Naslov sporočila:  Moške glave Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pregledal sem kar nekaj postov, pa te teme nisem našel. Mogoče sem gledal premalo pozorno.
Kakorkoli.

Si v neki vezi, imaš se relativno dobro, po nekem času (parih letih) zaljubljenost začne izginjati oziroma se prelevi v navado. Nič ti ni hudega dokler ne pride mimo kakšna nova ki te pa totalno namede. Veš da verjetno s to novo ne bo nastala neka trajna veza in da ima tudi precej lastnosti slabših kot tista ki jo imaš doma. Vseeno pa ti tista ''spodnja glava'' ne da miru. Načeloma pa si proti varanju. Kaj pa zdej???




 Strelec Spol:Moški Mačka NI na linijiOsebna Galerija od rokovnjacPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 09:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

vprašaš tvojo če je za trojček
širok smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 09:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Naj bom prva ....

Najti osebo, ki ti ustreza v tej meri, da z njo začneš neko vezo, je zelo lepo. Ta oseba mora v sebi vsebovati kar nekaj kvalitet, ki ti jih iščeš. In seveda skupek vsega ti da rezultat....življenje z njo in morda celo nekoč družina. To pač začuti vsak posameznik drugače. Je pa logično, da prihaja do konfliktov v skupnem življenju, saj sta vsak svoja osebnost in se uveljavljata tako kot posameznika kot tudi skupnost. A če se dovolj posvečaš pogovoru in razmišljanju, potem sem prepričana, da lahko neka veza uspe.

Fizična privlačnost ...hm ...itak je tako, da so nam všeč nekateri takoj ko jih zagledamo. Ko nas povleče nekaj, kar je na tej osebi. Meni se zdi to popolnoma normalna situacija in reakcija. Jasno mi je, da obstaja v življenju vsakega več oseb, ki ga privlačijo telesno, fizično. A zato nam je dal Bog tudi razum, da se tudi v takih primerih odločimo razumsko. Kako, pa je stvar vsakega posameznika.

In večina si varanje predstavlja drugače kot naprimer jaz, ampak to je itak tema, ki smo jo že obdelali.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 09:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ok, kaj pa če eno področje v vezi ne štima, pa ti ostala tok štimajo, da niti ne razmišljaš o tem, da bi končal zvezo, kaj pa potem!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 kleopatra
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 47
Pridružen/-a: 11:55, 29-Feb-2004
objave: 362
Teme: 19
Kraj: ljubljana
1865.7 kinta/e
2.0 šold/e
8.7 flika/e

barbados.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 09:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ne obremenjuj se preveč.
če imaš svojo bejbiko dovolj rad, bo ta frača odšla iz tvoje "glave" kot je tudi prišla. Posveti se svoji punci in se z njo imej lepo.




 Ribi Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od kleopatraPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 09:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Odvisno kaj ne štima ....sama se nekej lahko prilagodim, v večini pa ne ...in predvsem je treba precenit ali se splača nekaj postavit na rob.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 rokovnjac
Neznanec
Neznanec


Starost: 48
Pridružen/-a: 13:03, 25-Maj-2004
objave: 41
Teme: 2
Kraj: LJUBLJANA
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 09:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin hvala ampak mislim da ne bo šlo.
Palčica, sej kakšnih hudih konfliktov doma nimam razen takšnih ki so pač v vsaki vezi nujno zlo. Dejstvo je le da sem tak da se vseh stvari zelo hitro naveličam oz se začnem dolgočasiti. Na vsake toliko me prime da bi blo treba probat kej novga. Sej mogoče bo tole ispadlo mal čudn (ni mišljeno kot primerjava) ampak ča se naveličam avta grem in kupim novga, pa ne da bi blo s starim kej narobe sam pač mal je treba menjat.

Pojma nimam kaj narest. Tkoitak vem da če se spustim v to si bom zaj¤¤¤¤¤¤ resno vezo, če pa se ne pa ne vem kdaj me bo spustil tole.




 Strelec Spol:Moški Mačka NI na linijiOsebna Galerija od rokovnjacPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 10:02     Naslov sporočila:  Re: Moške glave Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

rokovnjac Napisal/a:
Vseeno pa ti tista ''spodnja glava'' ne da miru. Načeloma pa si proti varanju. Kaj pa zdej???


Kaj zdj? NIč! Sej si napisu,da si proti varanju,kaj pol razmišljaš o varanju? če si proti,pol nebi reno razmišlu o tem,da bi varal,če pa misliš varat,pol pač nisi proti! čist simpl je to...si ali nisi...te 2 možnosti maš in zdj morš ugotovit na keri strani si ti!

Sam ko si napisal,da se hit naveličaš raznih zadev...tud žensk...koji k¤¤¤¤¤ si se pol spravu v resno zvezo?

če si naveličan,pol pač skensli to svojo žensko in pol itaq ne bo varanje,če boš z uno kj mel... Sam to bi bla po mojem bedna odločitev,vsaj sodeč po temu,kar si napisu.

Za 1 fu¤¤¤¤¤ razdret resno,dobro funkcionalno zvezo? WTF?
če bi pršl do tega bi bla moja reakcija..."Are you a retarded?"




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 rokovnjac
Neznanec
Neznanec


Starost: 48
Pridružen/-a: 13:03, 25-Maj-2004
objave: 41
Teme: 2
Kraj: LJUBLJANA
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 10:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga napisal sem da sem načeloma proti varanju, sej se nam je že vsem najbrž zgodil da smo prevaral partnerja/ko. Skenslat resne veze se definitivno ne splača, sploh pa ne zarad enga f¤¤¤¤¤. To da se hitro naveličam je tko tko... v vezi sem že ca 6 let tko da...

Veš pa da učas zdrav razum podleže popusti pol si pa tam




 Strelec Spol:Moški Mačka NI na linijiOsebna Galerija od rokovnjacPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 10:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no pol smo spet pri debati, kdo koga omejuje v partnerstvu.
In če imaš osebo rad, ji dovoliš izpolnit sanje, ampak tuki je problem EGO.
Ker naprimer, če te ma ženska res rada in ji ti poveš svoje želje, se bo s tem strinjala. Naprimer, samo razmišljanje, ki smo ga začeli
TUKAJ




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 10:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin, za to, da se dva ne omejujeta, morata imeti popredalčkano vsak sam pri sebi. In to je zelo težko, zato pa moraš imeti svoj prag samozavesti dovolj visoko, da s tem,ko nekoga ne omejuješ več, točno veš, da ga zaradi tega ne boš izgubil . Je pa tu še tudi poudarek na iskrenosti, ki je tudi zeloooo redka med partnerji. Večina si še svojih želja ne zaupa, kaj šela kaj takega.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 11:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Rokovnjač......z ozirom na to, da sem dojela, da si že varal....kje vidiš sedaj problem? Kaj je sedaj drugače ?




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 rokovnjac
Neznanec
Neznanec


Starost: 48
Pridružen/-a: 13:03, 25-Maj-2004
objave: 41
Teme: 2
Kraj: LJUBLJANA
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 11:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Palčica, moram ti povedat, da varanje ni neka moja stalna praksa, se mi je pa seveda že zgodilo ene parkrat. Pa vsaj kakor se spomnim se mi je kmalu po varanju vsaka resna veza zlo hitr skrhala (beri razpadla).
Sej ne gre za neko omejevanje razen če pod tem pojmom mislite na to da si ne dopuščava večih partnerjev. če pa mate to v mislih potem pa tud jaz njo omejujem, ker se tud jaz ne strinjam s tem da bi se ona še s kom drugim dol dajala.
Se mi zdi da bi blo res najbol da pozabim na to drugo bejbiko ampak to vemo da ni lahko, da pa je zadeva še bolj zaj¤¤¤¤¤¤ jo pa po službeni dolžnosti večkrat videvam.

Po moje najbolš da grem na en mal daljši dopust pa da vse to pozabim.




 Strelec Spol:Moški Mačka NI na linijiOsebna Galerija od rokovnjacPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 11:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm .....sam to malo za vmes ....ko smo pri varanju in omejevanju ....
Varanje vsi vemo kaj je ...ko se nekaj dogaja brez vednosti partnerja.
če pa gre za vezo, kjer si s partnerjem lahko vse !!!! povesta, pa je bolje da ......če te ena fizično privlači, se s tvojo dogovoriš, da se date dol v troje ...in obratno seveda. Pač stvar dogovora, ki bo pač v moji vezi / nekoč / zagotovo funkcionirala. Sama sem za odprte in iskrene odnose in mi to ne bo postal del veze ...a zagotoviti si hočem pravico, da o takih "problemih" lahko govorim na glas svojim partnerjem ...kajti ravno on naj bi mi bil najbolši prijatelj.

Moj nasvet...poskušaj se zadržat, ker sta konec koncev službeno povezana ...to samo prinese probleme ponavadi, ko se potem tisto lepo konča. Ker da to lahko funkcionira, morata biti vsaj dve zelo zreli osebi.

Pa tudi veš, da dopust tega ne bo rešil .




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 28 Maj, 2004 11:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

rokovnjac Napisal/a:
Pokličunga napisal sem da sem načeloma proti varanju, sej se nam je že vsem najbrž zgodil da smo prevaral partnerja/ko.

Veš pa da učas zdrav razum podleže popusti pol si pa tam


Sorry,ampak NE VEM,da bi "zdrav razum" popustil v takih primerih,pa tud varu še nikol nism. Lahko bi,sem bil v podobni sceni kot jo ti opisuješ,pa se nisem predal in nism varu.
Sam da je mene una druga prov očitno vabla,tko da mi je blo totlano jasn,kaj bi rada (ti nisi nč tazga napisu,da bi blo,sam da je ona teb pač všeč),pa tud všečna mi je bla,sam sm mel resno punco in ni blo varjante,da bi jo prevaru.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2881s ][ Queries: 36 (0.1106s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.