povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 paulshark
Amater
Amater


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:38, 25-Apr-2005
objave: 176
Teme: 1

4218.3 kinta/e
0.0 šold/e
34.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 22:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

miška...sej lahko miživa...al ti pa sploh ne povem da sem že očka....a bo ql?..nasmeh

saj mi boš verjela na besedo..ane?...nasmeh




Shark attacks on humans are rare.


 Bik Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od paulsharkPošlji zasebno sporočilo
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 22:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nism tok naivna srcek širok smeh




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 paulshark
Amater
Amater


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:38, 25-Apr-2005
objave: 176
Teme: 1

4218.3 kinta/e
0.0 šold/e
34.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 22:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sej kdo je sploh omenil da bi lahko bla naivna...

lahko bi bla samo zaupljiva...nasmeh




Shark attacks on humans are rare.


 Bik Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od paulsharkPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 09 Jun, 2005 09:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma se zgodi da te kdo pritegne itd.

Lucka oh ja poznamo to..in ta tip k ma tok hud glas se tud men zlo hudo zgleda...in pol me nesramnez se klice k se je glih zbudu k ma se ves tak glas..(no dost je blo jaz morm delat...)




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 4more
Uporabnik
Uporabnik


Starost: 47
Pridružen/-a: 15:31, 19-Maj-2005
objave: 69
Teme: 1

2369.8 kinta/e
0.0 šold/e
32.1 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 09 Jun, 2005 09:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ne lucka .. nisi čudna pomežik




 Rak Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od 4morePošlji zasebno sporočilo
 accord
Amater
Amater


Starost: 39
Pridružen/-a: 2:23, 09-Feb-2005
objave: 150
Teme: 1

3625.8 kinta/e
8.5 šold/e
40.1 flika/e

jamaica.gif
objavaObjavljeno: čet 09 Jun, 2005 15:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka Napisal/a:
DRugače pa za zaljubit vsaj po moje rabiš več kot samo virtualo. Jst rabim vedet kako diši njegova koža, kako je mehka in topla, kako se jo čuti pod dlanmi ko drsim po njem, občutek ko mu greš s prsti čez lase, ko ga pobožaš po licu, Okus njegovih poljubov in toploto ter mehkobo ustnic...kako se nasmehne, ali se mu ob tem prižgejo iskrice v očeh, kakšni pomežiki z učko, gubanje čela....vse tiste male stvari o katerih potem sanjaš kadar ga ni ob tebi.
lepo napisan smeh se podpišem, samo da pri meni velja obratno se pravi da ne voham moških ampak dečve smeh




 Tehtnica Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od accordPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 paulshark
Amater
Amater


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:38, 25-Apr-2005
objave: 176
Teme: 1

4218.3 kinta/e
0.0 šold/e
34.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 09 Jun, 2005 17:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

accord..... a res...dečve....to si pa ne bi o teb mislu....nasmeh




Shark attacks on humans are rare.


 Bik Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od paulsharkPošlji zasebno sporočilo
 accord
Amater
Amater


Starost: 39
Pridružen/-a: 2:23, 09-Feb-2005
objave: 150
Teme: 1

3625.8 kinta/e
8.5 šold/e
40.1 flika/e

jamaica.gif
objavaObjavljeno: Pet 10 Jun, 2005 09:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

paulshark Napisal/a:
accord..... a res...dečve....to si pa ne bi o teb mislu....nasmeh
ne ?? nasmeh jah moški me pač ne privlačjo in dečve so nasledne ;D

dečve so hudič, z njimi je težko, brez njih pa ne mormo smeh joke smeh




 Tehtnica Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od accordPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 10 Jun, 2005 11:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Meni je ful pomembno, da človeka nekako začutim kako razmišlja, kaj se mu plete po mislih... Pri čemer je virtualni svet lahko prednost ali pa tudi slabost (vsaj pri meni, ki sem večni skeptik in nič ne verjamem na prvo žogo). Brez te komponente je zame moški samo moški, ki zgleda tako in tako, počne to in ono. Lahko recimo vizuelno pritegne mojo pozornost (recimo, če ima lase pobarvane v zeleno, skoraj ne moreš falit!), ampak ko izgine z mojega horizonta izgine tudi iz mojih misli.
Mogoče mi je tudi zaradi tega v živo bolj kot recimo sam izgled nekoga pravzaprav pomembnejši njegov pogled, iz katerega se da razbrati marsikaj. Oči naj bi bile nekako ogledalo naše duše. In pomemben mi je tudi dotik, torej dlan, pa še sama ne vem zakaj je temu tako. :love1




   
 paulshark
Amater
Amater


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:38, 25-Apr-2005
objave: 176
Teme: 1

4218.3 kinta/e
0.0 šold/e
34.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 10 Jun, 2005 17:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

accord to sii pa lepo povedu...

res so hudič....ampak če jih pa ne bi blo....pol bi bil pa še večji hudič...nasmeh




Shark attacks on humans are rare.


 Bik Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od paulsharkPošlji zasebno sporočilo
 Morska
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 47
Pridružen/-a: 12:22, 14-Jun-2005
objave: 149
Teme: 5
Kraj: LJ (Izola)
4805.2 kinta/e
113.2 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 14 Jun, 2005 13:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zaljubiš se lahko tudi v stvar če zadevo mal na široko speljemo:)
Zaljubila se nisem virtualno.. imela pa sem občutek, da se bo z nekom razvilo nekaj ... nekaj lepega.. in občutek je bil .. bingo nasmeh




 Bik Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MorskaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Jun, 2005 11:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:
Zaljubila se nisem virtualno.. imela pa sem občutek, da se bo z nekom razvilo nekaj ... nekaj lepega.. in občutek je bil .. bingo


A je to potem bolj "dopisna" ljubezen, ali se čustva tudi kaj "zbudijo", me prav zanima, ker se ne predstavljam to, kako bi naj izgledalo..!




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Jun, 2005 12:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm....lučka, kako ti je pa to uspel, najdet tazga k ma ful dober glas po telefonu.
Jest bi se tut tko virtualno zaljubu.

Lučka, a pa ma ta tvoj virtualni tip res tolk dobr glas po telefonu?




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 ninoèka
Neznanka
Neznanka


Starost: 43
Pridružen/-a: 21:09, 19-Jan-2005
objave: 52
Teme: 1

1506.2 kinta/e
12.8 šold/e
7.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Jun, 2005 20:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zlobko Napisal/a:
Jest bi se tut tko virtualno zaljubu.?

Ali se jaz samo motim ali ni nekje pisalo da si poročen?




Nesreèa je igra usode, ki jo èustva težko razumejo.
Pusti grenak priokus, ki ti razžira srce...


 Dvojček Spol:ženska Petelin SkritOsebna Galerija od ninoèkaPošlji zasebno sporočilo
 paulshark
Amater
Amater


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:38, 25-Apr-2005
objave: 176
Teme: 1

4218.3 kinta/e
0.0 šold/e
34.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 21 Jun, 2005 00:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

eeeeeehhhhh...poročen gor al pa dol ...a ne Zlobko....?....

to danes več nič ne šteje...nasmeh




Shark attacks on humans are rare.


 Bik Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od paulsharkPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5403s ][ Queries: 36 (0.2285s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.