povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 15:17     Naslov sporočila:  Virtualna Ljubezen Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Na enem drugem forumu debatirajo o tem, ali se lahko zaljubiš v drugo osebo preko maila, foruma, IRCa, MSNja, brez da to osebo vidiš, oz. da ti mogoče pošlje sliko??
Ampak da v RL pa še nisi srečal te osebe.




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 MeaCulpa
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 44
Pridružen/-a: 17:36, 25-Apr-2005
objave: 128
Teme: 3

3074.8 kinta/e
0.0 šold/e
105.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 15:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zaljubiš se lahko...valjda...ampak problem pa nastane, ko se je treba srečat oz. vse skupaj tud speljat v real.

Moje mnenje.

Admin, pa je teb že to kdaj ratal?




 Kozorog Spol:ženska Koza SkritOsebna Galerija od MeaCulpaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Rok-11
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 57
Pridružen/-a: 14:03, 11-Apr-2005
objave: 259
Teme: 2
Kraj: Ljubljana
7048.0 kinta/e
0.0 šold/e
198.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 16:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Meni se zdi nemogoče, da bi se mi to zgodilo. Da mi je nekdo všeč - to že. Ampak zaljubljenost / ljubezen je pa močna zadeva in to ne gre, brez da bi človeka poznal v živo.




 Strelec Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Rok-11Pošlji zasebno sporočilo
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 20:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Velikokrat se da iz pisanja tudi ugotovit, kakšna oseba se skriva za nickom, lahko je prav simpatična, na isti "valovni dolžini", zaljubiti se, se mi zdi skoraj nemogoče, mogoče, če si še zelo mlad..!!?




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 20:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Med razmišljanjem o vaših virtualnih ljubeznih pa še malo muzike Razz

Blokiranje




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 22:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Verjamem, da se ti lahko zgodi, da se zatrapaš v idejo o osebi, s katero kontaktiraš na kakeršenkoli virtualen način, ni pa to še zdaleč ljubezen....

Drugače pa nimam teh iskušenj.




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 22:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmmm meni se še tudi ni gratal zaljubit preko virtuale...je pa res da mi je ena oseba postala presneto simpatična...njegov način razmišljanja, pogled na dogajanje okoli sebe, njegov noro dober glas....
A se vam je že kdaj naredlo, da ko ste se bejbe z nekom pogovarjale po Gsmu da ste postale popolnoma vlažne spodaj? Pa ni nič govora o sexu ali kakršnokoli rajcanje, ampak čist tko normalen ogromnominutni pogovor, za katerega minute sploh ne veš kam so šle?
Ko je pa tolk fajn poslušat ta glas :loveit:




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 22:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

o ja... cis mokra ze bla ja... sam od glasu Razz




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 paulshark
Amater
Amater


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:38, 25-Apr-2005
objave: 176
Teme: 1

4218.3 kinta/e
0.0 šold/e
34.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 22:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lučka....glas zna ponavad bit zahrbtna stvar...

se mi je enkrat zgodilo...da sem imel ogromnominutni tel. pogovor z deklico ki jo nisem še nikoli videl....cca. 6 ur sva debatirala....in imela je tako lep glas...in tako lepo je razmišljala....

da sva šla naslednji dan na kavo....Sad...bad..Sad

prvič...zadnjič...nikoli več.....

totalno razočaranje....sej ne da sem sam nevemkako lep....ampak deklica je bila taka...da je tudi z daljincem nebi....bad..Sad...

tko da pazite...tisti ki vas glas očara....glas tudi vara...nasmeh




Shark attacks on humans are rare.


 Bik Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od paulsharkPošlji zasebno sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 22:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

DRugače pa za zaljubit vsaj po moje rabiš več kot samo virtualo. Jst rabim vedet kako diši njegova koža, kako je mehka in topla, kako se jo čuti pod dlanmi ko drsim po njem, občutek ko mu greš s prsti čez lase, ko ga pobožaš po licu, Okus njegovih poljubov in toploto ter mehkobo ustnic...kako se nasmehne, ali se mu ob tem prižgejo iskrice v očeh, kakšni pomežiki z učko, gubanje čela....vse tiste male stvari o katerih potem sanjaš kadar ga ni ob tebi.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.



Nazadnje urejal/a lucka Sre 08 Jun, 2005 22:44; skupaj popravljeno 1 krat

 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 22:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

joj lucka mi tok luste delas... po enem lepo disecem samcku k se bozansko poljublja :rdec:




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 22:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Da bi se nekdo kar zaljubil se mi zdi nekoliko neverjetno. Vse ostalo pa je odvisno od 'vpletenih' ljudi, kakšni sploh so ti njihovi pogovori, koliko so stari, kakšne so nenazadnje tudi slikce in še milijon drugih faktorjev.
Mislim pa, da je v primeru, če se najdeta dva, ki v virtuali padeta v kakšne 'globlje' pogovore in se recimo v tem najdeta nekako na isti valovni dolžini, možno, da to vzbudi določene simpatije, da na neka način človeka 'začutiš' prek tega kako razmišlja ipd. Dandanes, ko se ljudje zaradi različnih razlogov, ki so posledica predvsem moderne družbe in hitrega tempa življenja, vedno manj pogovarjajo, je lahko takšna 'virtualna simpatija' pomemeben dejavnik pri morebitni nadgradnji v zaljubljenost v resničnem življenju.
A kakorkoli že, mislim, da se v nekoga brez živega stika ne moreš zaljubit in da se tudi marsikatera virtualna simpatija lahko v živo v hipu razblini, če ni pri vsem skupaj kaj več 'kemije'.

Seveda pa najverjetneje obstajajo tudi kakšni drugačni primerki, ampak po mojem mnenjeu potem to ni več nek normalen način čustvovanja, ampak gre že za čustveno moteno osebo, ki ne loči realnosti od virtualnega oziroma je toliko zasvojena z internetom, da ga dojema kot edino realnost in potemtakem sploh ni sposobna normalnega čustvovanja, v normalnem življenju. No, tukaj se tudi vsa romantika z virtualnimi simpatijami razblini in edina prava smer za take 'patološke' primerke je LJ - Polje.




   
 paulshark
Amater
Amater


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:38, 25-Apr-2005
objave: 176
Teme: 1

4218.3 kinta/e
0.0 šold/e
34.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 22:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

a se lahko javm.....sem sveže naparfumiran..in stuširan..nasmeh




Shark attacks on humans are rare.


 Bik Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od paulsharkPošlji zasebno sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 22:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Šarki stvar je v tem, da jst vem kako ta fant oz. moški izgleda. In glede na to da se večini ne zdi prav nič posebnega (vsaj glede izgleda ne), je meni privlačen še njegov trebušček :rdec: Tak da mislim da bi mela ogromno dela sama s sabo, da bi se zadržala in ga ne začela božat in šlatal in "ovohavat" al pa še kej bolj "čudnega" počet v njegovi družbi.

a sem mogoče frik :shock: ?




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jun, 2005 22:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pa tudi srecno porocen in novopeceni ocka... se ukvarjam samo s samskimi pomežik




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3014s ][ Queries: 36 (0.1319s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.