povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 13:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A veš, da sploh ni slabo...!!?




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 13:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah ja...babnce na kupu,ki modrujejo o tipih...ni bolj smešne zadeve kot to. K smo bli na obali s kolegi,se je nasproti nas,na pomolu, zbrala družba 4 deklc starih med 24 in 26 (zvečer smo se v lokalu spoznal) in so modrovale. Kar sem slišal,je bilo vse smešno. Anyway...

Zgoraj je napisano,da moški pač nebi razumeli,zakaj vas ženske tok moti kaj takega. Res je,jaz tega SPLOH ne razumem. Meni je to tko,kot da moškemu preprovedujete imeti kolegice. Zakaj nekdo ne sme imeti kolegic?
Pač,če imam punco,to še ne pomeni,da bom z vsemi kolegicami,s katerimi sem v stikih, prekinil stike in zbrisal njihove tel. cifre in maile. Zakaj že? Ker je ona ljubosumna,nesigurna,brez zaupanja in tečna? Ah ja...

če imam jaz punco,s katero se imava rada in se imava fajn,pa pride moja bivša nazaj v moj life,da bi bla rada kolegica in se pogovoriva kao...možno bi blo ja. In če bi potem zaradi tega moja punca psihirala bi bil sigurno jezn na punco,KER MI NE ZAUPA!

Aja...kako lahko rečeš,da je on vse kar si želiš,če ti povzroča take skrbi in tako ljubosunost?
Po tem sodeč si ti res želiš ,da si skoz zaskrbljena zaradi njega,da mu ne moreš zaupati in da si zaradi njega skoz tečna in potrta. DAMN...kake čudne želje mate ženske. Res vas ni za razumeti!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 13:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

slabo boš to rešila. če je pameten, bo videl, da gre za čustveno izsiljevanje in se bo odločil za njegovo bivšo prav zaradi tega, ker ga izsiljuješ.

kako tipično in primitivno za posesivne najstnice.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 13:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:




če imam jaz punco,s katero se imava rada in se imava fajn,pa pride moja bivša nazaj v moj life,da bi bla rada kolegica in se pogovoriva kao...možno bi blo ja. In če bi potem zaradi tega moja punca psihirala bi bil sigurno jezn na punco,KER MI NE ZAUPA!



In če je obratni slučaj ??




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 13:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Je že bilo tako,pa ni bilo problema. Pač...zaupat treba.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 14:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zdej smo tole revco verjetno prav hudo zmešali. Najboljše je da gre sedet v kopalnico pod umivalnik z banjico sladoleda in delat strateški načrt za osvajanje novega metuljčka.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 10:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 14:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jao...
1. Jst njemu zaupam, in vem da mu lahko, samo njej ne...vem pa da mamo zenske take zvijace da bi dobile fanta, da se vam tipom se sanja ne.

2. nisem ljubosumna, samo a ne bi vsakega vsja mal stisnilo pri srcku ce bi partner povedal da je srecal bivso in se mu je izpovedala po 2 minutah uvodnega pogovora kako si ga zeli nazaj, sploh ce ves da sta sla narazen zarad njene maldosti oziroma pritiska njenih sovrstnikov. Sej nism tecna, samo pogovarjava se o tem in mene to boli.

3. On je vse kar si zelim in mi ne povzroca skrbi in potrtosti, ampaka mi jih ona.

4. Ce bi vedla da bi bla ona rada z njim samo prjatla me ne bi motil, samo DOBESEDNO MU JE POVEDAAL DA BI RADA BLA SPET Z NJIM. Torej je logicno da je ne maram.

5. Lucka prav mas da se bom sla glih kar usest pod umivalnik v kopalnico, samo s sabo ne bom mela sladoleda, ampak 10 paketkov robckov.




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 14:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Res bo rabil tale forum počasi dobit kakega sponzorja, da bomo dobivali robčke vsaj 50 % ceneje.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 14:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nabuti prasico boxer:




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 10:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 14:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zakaj skor vsi ko pride do problema v razmerju govorite:
- zdj pa nista za skupi
- on je neumn, pustit ga cimprej
- hoce bit z bivso
- ti si butasta da to pustis

Zakaj ne more nekdo rect, neki konkretnega v pozitivnem smislu, a res vsi k ste tuki gor takoj obupate nad partnerjem in ga pustite ko vam kaj ni vsec...in ce se ne morta pogovort al pa takoj rest problema res mislte da nista za skupi...a ni to najlazje, pustit vse za sabo in si rect..ah on/a pa ze ni bil/bla pravi/a.

Mijau: jst bi jo najrajs nabutala, samo je nocm niti vidt kaj sele da bi se jo dotikala tako ali drugace....hocm samo da izgine al pa da se zaljubi v nekoga da bo njega pozabila in ne bo vec hodila okol bloka.




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 15:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sej v končni fazi sama najbolje veš, kako in kaj.
Povej tipu, da ti gre to njeno sranje na živce in da naj tud on neha s tem.
Dejansko pa če on ne neha s tem, je jasno, da je ona njemu pomembna, če mu je pomembna pomeni, da je v dvomih glede tebe.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 15:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sj sm ti jz napisu čist lepo. Pa še lepo si odgovorila na vprašanje.
Rekla si,da mu popolnoma zaupaš,torej mu zaupaš tudi to,da če bo ona začela s temi vašimi ženskimi zvijačami,za katere mi tipi nimamo pojma,da ji ne bo podlegel?

če to praviš,potem zdj lažeš nam in še sebi zraven. če bi mu toliko zaupala,kokr zdle pišeš,potem te SPLOH nebi skrbel to,da se videva z njo,da se pogovarja in dopisuje z njo.
če bi mu res zaupala,te nebi popolnoma nič skrbelo,če ga katerakoli osvaja,pa naj bo to bivša punca,ena naklučna,ena prjatlca,aktualna miss ali katerakoli pač je. Mu zaupaš? OčITNO NE!

Zaupanje je prvinskega pomena v zvezi in brez zaupanja pride do takih scen,ki se sedaj v tvoji glavi dogajajo. Jaz ti definitivno NE govorim,da ga pusti ali karkoli,temveč,da mu ne prepoveduj stikov s kolegicami. če ga katera osvaja in mu ti zaupaš,potem itaq ni problema in ne vem zakaj se sekiraš.
če pa zaupanja ni,potem i pa na taki poziciji,kot si ti sedaj. Nope...ne zaupaš mu.

Definitivno je pa najboljša varjanta,da greš 1X z njim,ko bo šel z njo na pijačko al kaj jz vem. Seveda ga bo zanimal zakaj hočeš in rečeš,da te pač zanima kaka je ona,da te v bistvu zanima njegova preteklost in zato hočeš videti in spoznati njegovo bivšo. To je ena varianta...al si pa zmisl svoj izgovor,zakaj jo hočš spoznat.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 10:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 15:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja v redu....
ne zaupam mu in lazem sebi in vam in njemu...
ne splaca se mi borit za takega tipa (k je vse kar si zelim)ž
in poleg tega sm se bolestno ljubosumna, ker ne zaupam zenski k vsakic ko objame svojega tipa misli na mojega in se plazi okoli njegovega bloka kot macka okol vrele kase..

Hvala za nesvete..velik sm zvedla o sebi




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 16:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mogoče te skrbi, ker se ti zdi, da določene stvari ne štimajo.
zdej pa si pričakovala mogoče od nas, da ti bomo rekli, da se n sekiraj, da bo še vse vredu.
ampak vsak ti je povedal kaj misli, kot zunanji opazovalec, ki mogoče bolj trezno vidi situacijo kot ti, ki si totalno zaljubljena v tega tipa.

Sej če boš mal razmislila o vsem, se ti bo pojavil odgovor na dlani, brez da ti mi tuki pamet solimo.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 17:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

PikiPoki...ne bit užaljena,samo povedal sem ti kaj se plete v moških glavah in pač ti povedu to,kar si že sama napisala,vendar si ti očitno drugače razlagaš to,kar si napisala,kot jaz to vidim...moga glava je moškega spola,tvoja je ženskega...jup,je razlika ja. Pa jz mam dost kolegov s katerimi se pogovarjamo o deklcah (pa stari smo tud glih tok približno kot ta tvoj mačo) in vem kaj se plete po moških glavah v takih situacijah in sem ti to poč povedal.

No,ko bo to mimo čez neki časa (ko bota vidva lepo brez problemov skupaj,ali ko bo on z bivšo), pa preber to po določenem času,kar sem napisal in boš vse drugače videla.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3789s ][ Queries: 34 (0.1179s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.