Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 10:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 11:36     Naslov sporočila:  bivsi partnerji Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No in sm prsla do problema k sm misla da je ze mim... :crying1:
S fantom sva 5 mesecev in se imava res dobr, ne bi ga zamenjala za nikogar in rada bi ostala z njim za vedno..mimogrede tut on tko pravi.
Problem pa je v njgovi bivsi punci:
Nehala sta ker je bila ona premlada in ker je bil on njen prvi fant. Pa da ne bo nejasnosti bom opisala kako in kaj..Torej ona je bla v zacetnih letnikih srednje sole in skupaj sta bila nekaj vec kot eno leto. Velikrat sta se pogovarjala da je ona prelada da bi mela resno zvezo ker bi moral dat vsak cez nekaj ljubezenskih razmerij predno lahko najde tistega pravega in da nima pozelenja v kasnejsih letih. No in ko je sla na maturatski izlet ji je postal vsec sosolec. Izlet se je koncal in ona je vsa v solzah dala mojemu sedajsnjemu fantu konc ker se je odlocila da bo probala s sosolcem.
Torej sta sla narazen ceprav se nista kregala al pa mela kksnih kriz in podobno kot je v navadi.

Ampak ko je on zacel hodit z mano po enem letu ko sta bila z biso narazen se je ona zacel konstantno pojavljat v njegovenu lajfu. Pred nekaj dnevi sta se "cist slucajno" srecala in ona se mu je izpovedala da tega sosolca s katerim je nima glih rada in vsakic ko ga objame pomisli na svojega bivsega fanta. V glavnem povedala mu je da bi bla rada se enkrat z njim.

Jst sm njega vprasala ce bi on hotu bit se enkrat z njo pa je reku da ne, samo nekak mam feeling da bova nehala prav zarad tega, ker cutm da mu ni vseen in da mata neke nedokoncane stvari. Tolazi me vsaj to da se o tem lahko pogovarja z mano in da mi pove kaj se dogaja.

No potem pa je se en stvar k me reeeees moti.Midva sva bla zmenjena in on mi je poslal msg da bo prisel eno uro kasnej. Potem pa sm zvedela da je razlog za to zamudo ona in da je bil msg poslan iz njenega telefona. Jst pa nocm met cist nc z njo, in pocutm se kot da je ona pomembnejsa kot jst ker je eno uro zamudu zato da je bil z njo.

Upam da se vam bo dal brat ta dog post in da bo vsaj kdo razumel kar sem napisala.
A mate kksne pametne besede zame.
A naj se sprijaznim s tem da ga ona hoce nazaj in naj ne tezim okol tega al kaj naj naredim, ker me resno mori cela zadeva.
:wayecry




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 11:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če ga imaš res rada potem se boš borila zanj. Mogoče je pa stvar v tem da ta tvoj fant ni nikoli res prebolel svoje bivše. Sploh pa si še mlada, ogoče pa ta tvoj sedanji le še ni the no.1 guy in te še čaka nekaj boljšega v življenju.
Je pa res da tega fanta sama najbolj poznaš in da sama veš ali stvari pove direkt ali ovinkari. Je pa lepo da ti je vsaj poslal sms in povedal da bo zamudil. To pomeni da ti zaupa. Najbolje da ne delaš ( vsaj ne v njegovi bližžini) iz tega neke velike scene, ker tipi tega itak ponavadi ne razumejo zakaj se razburjamo zaradi ene take"nedolžne" stvari.
Ta njegova bivša je pa verjetno ugotovila da je s tvojim bivšim imela boljši in bolj razumevajoč kos mesa in jo sedaj žeja po tem česar ni več.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 10:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 11:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No tocno tko je...ona je vidla da je zaj*** ker je nehala z njim in zdj ko on ni vec sam (in ni vec njen back up plan ce se ne bo izslo) je tok bolj pogosto nekje oko njegovega bloka.
Res pa je tut to da je po moje on ni prebolel ker sta se mela fuuuuull rada..in glih to je tisto zarad cesar se jst potem tok bolj bojim da bova midva nehala..samo on pravi da je to blo in da ne bi mene pustu zarad nje, samo k cutm da se bo neki zgodil.

Pa jst nocm drugega ker je on vse kar sm hotla od fanta..




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 12:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nerazčiščeni odnosi so to in nič drugega. Energija se še vedno pretaka sem in tja, zato se "slučajno" srečata. Ne samo z njene, tudi z njegove strani še ni vse v redu, zato je treba temeljit pogovor v obraz, brez sprenevedanja. To je pa seveda najtežje, sploh pa v mladih letih, ko mislimo, ta je pravi, pa noben drug.

O SMS-u pa tole. Na primer da bi jaz od moje bivše žene po mobiju sporočil, da bom "malo zamudil !!"
črni humor, ni kaj !




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 12:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mah kaj pa vem, glede na to, da daje prioriteto njej- bi malo premislila. Ker po tvojem pisanju ne vem ali sta 'prijatelja' ali prijatelja oz. ali bivša sam čaka pravi moment ali pa sta pač ostala v dobrih stikih. Sam tut men ne bi bilo všeč- častna.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 12:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pikipoki, če bi bilo z vajinim razmerjem vse v najlepšem redu, bi si on ne ustvarjal rezerve (tako ti gledaš na to problematiko), ti pa ne bi bila tako ljubosumna (tako gotovo on gleda na to problematiko).

vprašaj se torej kje je haklc.

predlagaj mu, naj ti predstavi svojo bivšo ter jo takrat in vedno tretiraj zgolj kot njegovo prijateljico, njega pa drži za roko, ko boste šli kam na sprehod. v pogovoru vedno ponavljaj: "midva sva že bila tam, midva greva skupaj tja, midva imava takšne načrte..."




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 10:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 12:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mijau Napisal/a:
Mah kaj pa vem, glede na to, da daje prioriteto njej- bi malo premislila. Ker po tvojem pisanju ne vem ali sta 'prijatelja' ali prijatelja oz. ali bivša sam čaka pravi moment ali pa sta pač ostala v dobrih stikih. Sam tut men ne bi bilo všeč- častna.


No in mene prav to moti, da je ona pomembnejsa kot jst - ampak ona je bisvsa in zdj bi mogla bit jst bolj pomembna kot ona...pa ze tko je bad k jst sploh nocm slisat nc o njej ker vem da caka na trenutek oziroma da se pojavlja pred njim po nekih intervalih zato da ne bi mogu on pozabit nanjo. In da mu gre govorit da bi bla se enkrat z njim samo da ne bi hotla mene zaj**..to je samo ciljanje na nizke udarce, da si bo on mislu...ooooo kok je ona dobra oseba, raj bo sebe zrtvovala da ne bi zaj**moje punce k je sploh ni vidla v lajfu...in kok jo skrbi ker greva v Italijo da se nama ne bo kaj zgodil...my ass jo skrbi ja...zanjga mogoce, po tihem pa upa da se bo zgodil neki da pride on sam nazaj brez mene..

No sorry mal sm zasla...V glavnem stala sta v prijateljskih vodah, samo ne slista se al pa neki, ampak ko se vidita se vidita..

Aja pa se to...dala mu je svoj mail ker ji star mail kao ne dela in da bo imel njenga zdjsnega....po moje ga on ne bi smel vzet, ampak bi ji komot reku da ce jo bo kej rabu, da ma njen tel. in tut da ve kje stanuje zato ni potrebe po se dodatnih stvareh.

JST JE RES NE MARAM, KER MA NEKI ZA BREGOM!!!!




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 12:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Najprej svoja razmišljanja sestavi v neko smiselno celoto,nato pa se vsaj meni zdi smiselno, da vse to kar nam razlagaš poveš tudi njemu v faco.. Naj ve kako se ti[b/] ob tem počutiš, pa da ti ni vseeno, naj ve da te to boli in da [b]TI ON povrzoča to bolečino. Ne slepomišit da bo mislil, da je pa pri vama pa zdej vse OK ker se dobiva z njo. čeprav potem tvegaš, da ti pa naslednjič pač ne pove več da je bil z njo na kavi, ker bi vedel da te s tem prizadane.

Ah to so čudne zadeve, ti srčni viharji.
Včasih ne veš ali bi poslušal srce ali razum.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 10:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 12:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jst sm mu vse povedala kar zdj tuki pisem, in on ve da je men cist bad, samo oba se strinjava da je boljs da vem kot da se neki skriva..
Nocm mu tezit tko glede tega...najraj bi mu rekla da naj jo odpise na celi crti in naj jo samo pozdravi in gre naprej ce jo vidi, samo nocem bit posesivna in ga omejevat, ker to ni fer.

Pa on ne isce stikov z njo in tut ko ga je povabila na kavo je odklonil, zato pa se "slucano" srecuejta na njegovem sihtu in pred njegovim blokom.

Mene samo zanima ce je opraviceno da je men tooooook bad al sm jst ljubosumna tok da sm iracionalana




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 12:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mah... jaz bi mu mogoče celo po tem, da bi mu najprej razložila, zakaj mi to ni všeč - kasneje postavila ultimat. Je pa res odvisn vse od tega koliko ti on pomeni (če ne zlozlo neskončno velik- daš nogo) in koliko te moti vseskup.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 10:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 12:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

da ga pustim ne pride v postev ker mi prevec pomeni, borila se bom dokler bo on hotu bit z mano..jst samo nocm da je to med nama




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 13:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sam ej.... a se splača bit z nekom, ki se dejansko ne more odločit? Oz. se moraš borit zanj? In to bo vedno med vama, ker so to stvari, ki jih težko razčistiš drugače, kot da eden popusti. Maš pa še eno opcijo- 'zmeni' se z to bivšo, zvedi kaj ima za bregom in potem... naj pojejo pesti....

hehe




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 13:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

rešitev je v trojčku. tista, ki ga bo bolje zadovoljila, naj ga zadrži. nekoč je mojega kolega, ki se je vračal od punce, ustavila njegova bivša in mu je rekla, naj gre z njo in naj jo tako po¤¤¤¤¤ kot je po¤¤¤¤¤ njo.

sicer pa lahko morda celo obe ostaneta z njim. kje pa piše, da moramo biti moški zvesti? v svetem pismu?




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 13:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

PikiPoki Napisal/a:
da ga pustim ne pride v postev ker mi prevec pomeni, borila se bom dokler bo on hotu bit z mano..jst samo nocm da je to med nama

če mene vprašaš, se za take ni treba dosti boriti, jih je kot listja in trave.
Najti si moraš pač boljšega, če misliš, da si ga v tem trenutku vredna. To presodi sam !




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 10:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Avg, 2005 13:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no jst bi rajs kot da neham z njim al pa da se vidm z bivso...rekla tkole:
Dragi moj, mene to prevec moti in prevec prizadane da bi se lahko s tem vsak mesec ukvarjala, zato ji povej ko se naslednjic vidita da ne bo mogoce prav nic med vama in da se lahko pozdravita kaj pev pa ze tezko. Sicer pa ce se bo to dogajal se naprej se bos ti lahko z njo dobival prav vsak dan kadar ti bo to pasal, ker mene ne bo vec da bi vaju motila in morila.
Odloci se torej za njo ali pa zame, ker se JST NE GREM VEC...




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5198s ][ Queries: 36 (0.2117s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.