Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 12 Jul, 2004 11:36     Naslov sporočila:  Lovec / Plen Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Spoznate osebo ki vas privlači in postanete lovec: toliko časa da je oseba vaša... sta skupaj...
... čez čas vam postane dolgočasno. Morda tiste prave privlačnosti niti ni bilo, kajti ko ste bili lovec ste razmišljali: "nedosegljiv/a je" "moram jo/ga imeti"... in sedaj po določenem času vam upade zanimanje...
Oseba ki je zaljubljena v vas ne razume zakaj ste se spremenili... kar naenkrat vi postanete plen in on/a lovec, ker se trudi da vas zadrži ob sebi.
Začaran krog se prične.


če imate srečo sčasoma dojamete da je tisto za kar se borite vrednejše od borbe same! Vrednejše od katerekoli zmage v teh borbah!

Temu se reče zrelost. In je najboljši ulov ki si ga lahko zamislite. pomežik

Malce sem po svoje napisala, drugače pa pobrala z nekega drugega posta.


Ste večkrat lovec ali plen? Je tole napisano po vašem mnenju napačno? Mogoče o partnerstvih razmišljate kako drugače? Vaše teorije so:...




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 12 Jul, 2004 11:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se uvrščam med lovce...priznam. Meni je to neka igra ...ko ga osvojim, mi postane nezanimiv. Moški so zame zelo predvidljivi, ponavadi dolgočasni, prehitro mi dovolijo zmago.
In verjetno se bo to ustavilo takrat, ko se nekdo ne bo pustil kar tako naenkrat ujeti.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 12 Jul, 2004 15:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah jaz bi bil z veseljem kdaj plen,seveda od take deklce,ki bi mi bila po godu.
Saj sem že bil,samo je bil lovec (meni) meprimeren,tako,da se nisem dovolil ujeti oz. sem lovcu preprečil ulov.

Jah,v bistvu sm vedno lovec,ker ženske (večina večina njih/vas) pač ne znate bit lovci in vse kar dobim od vas je kak nasmeh,rahlo sramežljiv pogled in pol se mogoče podam na lov.Sej večinoma je lov hitro ujet ali me pa hitro odpodi stran,drugih varjant skoraj ni.Se mi še ni zgodil,da bi deklca na začetku neki oklevala,pa bi si potem premislla.
če pa se mi deklca parkrat ne pusti ujet,potem je pač ne lovim več,ker nočem pa biti vsiljiv in tečn...dostkrat mi je folk že reku,naj bom mal bl vztrajn pa tko,samo ne morem,ker imam filing,da se vsiljujem.

Nočem deklce,ki bi bila z mano nekak pod prisilo...ne hvala.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 primoza
Neznanec
Neznanec



Pridružen/-a: 8:27, 28-Maj-2004
objave: 42
Teme: 1
Kraj: Kamnik
28.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 12 Jul, 2004 20:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Neko tako razmišljanje o lovcu/plenu sem prebral med jutranjim umivanjem zob v neki reviji, ki jo dobiš skupaj s cenenimi japankami.
V bistvu sem bolj lovec, vendar bolj po sili razmer, ker nočem da oba v kompletu postaneva plen koga drugega. Nujno je, da v partnerstvu ne resničuje eden le želja drugega, ampak oba uresničujejta skozi partnerstvo svoje osebne želje oziroma cilje. Velikokrat eden ali oba od partnerjev ne uresničujeta svojih želja, ampak bolj želje ali pričakovanja drugih, to je zelo škodljivo.




  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od primozaPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jul, 2004 08:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Teh iger se ne grem, ker je brez veze.
To je neko filanje ega in dokazovanje, da si privlačen in da lahko dobiš kar hočeš.
Teh igric se igra ogromno folka, zato pa je tud potem prizadetih ogromno ljudi, ker to je igranje s čustvi.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jul, 2004 08:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislm da ga ni cloveka ki bi mu blo bolj zanimivo nekaj prineseno na pladnju kot pa tisto za kar se je treba potrudit...pac tiste stvari do katerih ne pridemo z najvecjo lahkoto bolj cenimo.pika.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jul, 2004 16:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja no,s tem zadnjim se ne strinjam glih...vsaj jz nism čist tak. Kvaliteta je vseen kvaliteta,pa nima veze kako jo dobim in kvaliteta je tisto,kar cenim.

Sam recimo jaz dostkrat nardim tako,da sem prvo lovec in ko vidim,da je plen že ujet,se mal na izi prelevim v plen.Tko na izi čist a ne.Mal tko nardim,da more ona mene kj poklicat pa kam povabt pa tko,ker mi gre na živce pri ženskah to (ja posplošujem ja,zato,ker je % tistih ki niso take minimaln....pomoje je bl promil,kot procent),da same ne naredijo NIč in jih tko pol mal prsilm v to,ker (kot palčica vedno govori) hočem enakopravno partnerico.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 19 Jul, 2004 22:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim, da se gredo take igrice tisti ljudje,ki iščejo zgolj željo po sexu in potrditvi. Ne spuščam se v sex veze, ker mi sex kot samostojni vir neke veze ne pomeni nič drugega, kot tistih pet sekund ob orgazmu in nič dugega. Je pa res, da se pustim zapeljati tistemu, ki me zanima in mogoče rada malo nedolžno pospletkarim, da mi je zadeva bolj zanimiva.
Vendar nikoli nisem marala sistema lovec/plen, ker to vedno pomeni hitr konec in eno zlomljeno srce.




   
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 21 Jul, 2004 14:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Lovec, plen to so bile igrice, ki sem jih včasih igrala iz dolgočasja, preden sem spoznala svojega fanta. Bilo mi je zanimivo, spoznavat akcijo in reakcijo, vendar se tega nikoli nisem igrala z nekom, ki mi je bil všeč. če mu 'naravna' jaz nisem bila dovolj zanimiva, potem pač ni bilo vredno. Mislim pa, da ljudje s temi igricami zgubljamo čas. Aja pa še to... plen, lovec igro- seveda veliko bolj sofisticirano najdemo tudi na drugih področjih, se vam ne zdi?




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 mity
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 53
Pridružen/-a: 17:31, 26-Feb-2004
objave: 877
Teme: 26
Kraj: Ljubljana
13807.0 kinta/e
102.0 šold/e
63.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 22 Jul, 2004 11:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jp...skor vsa podrocja lajfa funkcionirajo na ta nacin..se posebej v poslu je tega velik...




Èe zliješ žlico gnojnice v sod vina - dobiš gnojnico!
Èe zliješ žlico vina v sod gnojnice - dobiš gnojnico!


 Ribi Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mityPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 22 Jul, 2004 11:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jap:).
Mi je prav hecn gledat v akademski sferi ko je vse tko poštirkano... kako se hitro vidijo osnovni človeški impulzi...




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 22 Jul, 2004 15:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ne vem naya, ne morem ti odgovoriti na to vprašanje. nekateri ljudje preveč komplicirajo, da bi prišli do f¤¤¤¤¤. predvsem ženske ste take. vaše besede velikokrat ne povzamejo dejanskega stanja in vaši umotvori zvenijo precej klavrno. zato moški raje sodelujemo v vstopanju v vaš konfuzen in zapleten svet, vas osvojimo, po¤¤¤¤¤, ostanemo tiho in se taki predamo užitkom v spolnosti.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 13:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pol bo pa novo leto vsakdan ankh:).
Ti zdej trdiš da ste tipi manj konfuzni?




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 15:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če nismo ali smo vsaj manj, ste nas ženske naredile take.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 15:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hehehehehe... jah sej za ženske konfuznosti pa ste krivi moški




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2386s ][ Queries: 40 (0.0677s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.