Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Avg, 2004 20:02     Naslov sporočila:  Ljubiti ali biti ljubljen? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj vam več pomeni: če ljubite ali če ste ljubljeni?

Kaj vas bolj zadovolji?
Kaj vam prinese več sreče?




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Avg, 2004 22:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pri meni je to dvoje pogojeno. Ena stvar ne izključuje druge.

če sem ljubljena, je to veliko. če samo ljubim, sem nesrečna.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 prue
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 24 Avg, 2004 08:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pregovor pravi. Ljubiti in biti ljubljen je najlepša stvar na svetu, ljubiti in ne biti ljubljen pa druga. Hmmm...

Zame pa..oboje hkrati ali nič.
Druge enostranske variante mi pa niso prav nč všeč. Tako da se ne morem odločiti, katero mi pomeni več, ker mi niti eno niti drugo ni všeč, če je izključujoče.




   
 EAGLE-1
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:15, 20-Dec-2003
objave: 443
Teme: 17
Kraj: Mojstrana
7811.0 kinta/e
2.0 šold/e
64.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Avg, 2004 08:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

prue Napisal/a:
Pregovor pravi. Ljubiti in biti ljubljen je najlepša stvar na svetu, .

Tole me spominja na najvažnejše Jezusove besede, ko je svojim učencem dal najvažnejšo zapoved vseh časov: ''pojdite in ljubite se med seboj, tako kot sem jaz ljubil vas''. In na teh besedah se je razvil svet ki ga poznamo sedaj. Kaj to pomeni? To zame pomeni predvsem to, da je naveza ''ljubiti in biti ljubljen'' človekovo najvažnejše poslanstvo. Vse kar je lepega izhaja iz tega, ako tega ni, je življenje samo prazna lupina.

G




 Rak Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od EAGLE-1Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Avg, 2004 09:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pridružujem se tistim, ki pravijo, da je najlepše ljubiti IN biti ljubljen.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Avg, 2004 14:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nočem ne ene ne druge od teh dveh možnosti,če nista obe na 1X na sceni.

So že pred mano napisal:
-ljubiti in ne biti ljubljen je beda,nesreča...
-biti ljubljen od osebe,do katere ti ni nič je bedno,ker ti vse skp samo mori...če nisi žleht in izkoriščevalec seveda.

Drugače je pa to tisto za čemer vsi težimo...da bi bili ljubljeni in bi ljubili to osebo nazaj....mmmmmmm....NICE!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Nannna
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 40
Pridružen/-a: 22:49, 29-Mar-2004
objave: 159
Teme: 12
Kraj: Lj.
2815.2 kinta/e
2.0 šold/e
337.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Avg, 2004 16:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se strinjam z ostalimi, more biti oboje skupaj. če samo ljubiš in oseba tebe ne si nesrečen in tudi obratno, če si ljubljene ampak sam ljubezni ne vračaš je pa ta oseba nesrečna.




 Lev Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od NannnaPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Avg, 2004 20:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

O.K. očitno niste dojeli vprašanja, lahko ponovimo? Laughing

Kaj vam več pomeni: če ljubite ali če ste ljubljeni?
Vem da je najbolje oboje skupaj in to je tisto kar si vsi želimo, ampak če bi izbirali, kaj vam več pomeni, kaj bi vas bolj osrečilo če bi imeli na možnost samo eno od teh dveh stvari?




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Avg, 2004 21:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

blesavo vprašanje




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Nannna
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 40
Pridružen/-a: 22:49, 29-Mar-2004
objave: 159
Teme: 12
Kraj: Lj.
2815.2 kinta/e
2.0 šold/e
337.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Avg, 2004 21:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No če se je pa res treba odločiti pa raje Ljubim, kot pa sm ljubljena




 Lev Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od NannnaPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Avg, 2004 12:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja,men se tud to zdi mal sumlivsko vprašanje,pa ajde,če je že postavljeno,če deklco zanima.

Jaz bi raje bil ljubljen,kot pa da ljubim. Raje vidim,da drugi trpijo, kot pa da jaz trpim.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 25 Avg, 2004 22:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nič ali pa oboje




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Avg, 2004 22:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- kaj je pa tebi boljše?




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Avg, 2004 11:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mijau Napisal/a:
blesavo vprašanje


....se meni tud zdi tako




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Avg, 2004 12:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ljubiti... ker me to izpolnjuje pa se navdih dobim smeh




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3793s ][ Queries: 40 (0.0963s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.