povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Sep, 2004 09:35     Naslov sporočila:  vloga ženske Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

bivši pride do tebe, te parkrat zabriše ob steno, da dobiš modrice in buško. nato joče, da mu je žal, ti pa si tako prekleto zmedena, čustveno razpeta med staro in možno novo ljubeznijo, da ne boš v to vmešala policije, ne telefona 'kaj ti je deklica?', niti ne svoje porajajoče se ljubezni, ki bi ga lahko namlatila, da bi kri scal, ter boš raje ostala sama, ne da bi se obrnila na kogarkoli za nasvet.

povejte mi, pi¤¤¤¤¤, zakaj ste take kure?




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Sep, 2004 09:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vpraši zakaj so, ne zakaj smo.....




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Sep, 2004 10:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ce bi me tip namlatu me nikol vec neb vidu... najbrz bi mu se svojga fotra za vrat spustila Twisted Evil z mano lahko samo custveno pometajo oops




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 20 Sep, 2004 10:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz nebi tko hitr govorila! Sem skoz zatrjevala, da mene noben tip nebo udaru, pa me je celo pričo svojih staršev. Pa ti povem, da sem bla v takem šoku, da sem samo otrpnila in življenje je šlo dalje. Hočem povdat, da tist moment težko pravilno odreagiraš. No jaz se za reakcijo rabla kako leto dni.
Težko sodiš o teh stvareh, če jih sam ne doživiš. Marsikatera žal nikoli ne dojame, da si ne zasluži trde roke partnerja na nepravih mestih.




   
 Orfea
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 51
Pridružen/-a: 11:18, 10-Jun-2004
objave: 62
Teme: 2

314.0 kinta/e
59.7 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Sep, 2004 11:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ðizs :shock: tega tud js ne morem zastopit Rolling Eyes kaj jim gre takrat po glav...
zase lahk zdele rečem, da si tega ne bi dovolila... kaj bi pa dejansko v taki situaciji naredla - ne vem... še nism bla tok delč, pa upam, da mi tud ne bo treba kej tacga probat klicaj




 Vodnar Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od OrfeaPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Sep, 2004 12:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sapramish, ženska je samostojna in živi sama ter zavrača vsakršno nasilje. mislim, da to še najbolj razume jagoda.

mislim, da jo čakajo še dolgi meseci, da pospravi razmetana čustva po svojem podstrešju in se reši psihopata, da sama ne bo postala psihopat. njenim znancem pa preostane le opazovanje, ker človeka niti ne poznamo, niti ne moremo slišati njegove plati zgodbe.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Sep, 2004 12:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz razumem da v nekem trenutku clovek tok izgubi zivce da nekomu prisoli klofuta..cist tko nagonsko k mu zivc popusti..ampak to razumem ce te nekdo grozn dolg provocira, vem tud da ti najbolj na zivc lahko stopi nekdo k ga mas najrajs ker te najbolj pozna in najbolj ve kje te lahko prizadane najhujs.Tko sm jaz ze ene 6 let nazaj usekala enga tipa k mi je cel dan moril..ampak res cel dan..samo je tud res da takrat nism mela tok samokontrole kt jo mam zdej.
Me je pa 1x udarla zenska iz moje familje..in sm jo nazaj..in se nekaj casa po tem dogodku so se v men ob misli nanj znajdla vsa mogoca custva..po eni strani bes in jeza ..po drugi strani misel da se sreca da nism zgubila tok kontrole da bi mi padu mrak na oci in da bi jo lahko ornk udarla al pa kej. pomežik
Tko da ne wem kako bi pa blo ce bi me udaril moj fant/ljubimec karkol ze..ampak dvomim da bi lahko to pozabila in sla cez to. Mislm da bi se moja custva zlo hitr ohladila.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Sep, 2004 12:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah ankh...glede na to,da si glih pred kratkim jamral,zakaj ni tako,da lahko vsakemu mal rebra prešteješ,ko pogleda tvojo deklco. No,glede na to,da ti ta deklca tok pomen...fajn se pozanimi kdo in kaj je ta model in mu pejd rebra preštet in zagrozit,da če se je še dotakne,mu boš še zobe preštevu... hmmmmmmm...

Drugač pa ... deklce,ne bit preveč glasne.
Poznam primer,ko ima deklca moškega,ki jo pretepa in vsake tok cajta pretepe še njeno familijo. Kaj narest? Nč! Vsi se ga bojijo,noben nič ne upa,ona ne upa it stran in tko naprej. Kaj bi pa vi nardile? NIč! Trpele bi,tako kot trpi ona,ker drugega itaq ne morš. No ja,loh neka sodišča,sam pol te pa še parkrat pretepe pa že mal pomislš,a ga sploh češ tožit,ker pol te bo pa še bl....zaj¤¤¤¤¤¤ situacija ja.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Sep, 2004 13:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

shy je lepo napisala, vseeno pa tukaj ni šlo le za klofuto ampak za načrtno dolgotrajno psihopatsko teroriziranje, ki je prešlo v prerekanje in fizični obračun. v tvojem primeru ni šlo za osebo, ki bi se zaprla vase, bila žalostna, ter ostala potrpežljiva, naivna in dobra tudi do tistega, ki jo zlorablja.

pokličunga, hvala za predlog, toda sem za en k¤¤¤¤¤ detektiv, ženska pa noče nobenemu ničesar izdat. z veseljem bi najprej povprašal še njenega bivšega in ga premikastil.

kar pa se tiče tvojih znancev; svetujem ti, da pokličeš 0801155, sos telefon za otroke in ženske žrtve nasilja, ter povsem anonimno brez imen poveš to zgodbo in povprašaš kaj bi lahko storil kot nevpleteni ali kam bi se obrnil, da bi trpečim pomagal, če si oni ne morejo ali nočejo.

če boš zadevo prijavil na policijo, pa lahko lepega dne človek dobi prepoved približevanja oškodovanim osebam. čim prej je to treba storiti. kaj ko se bo nekomu kaj hudega zgodilo?




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Sep, 2004 13:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Halooooo...dejte nehat.
Noben nima pravice nekoga drugega udarit. če jaz nekoga razpizdim, potem naj mi na isti način tudi vrne....in otrplost Jagode si jaz osebno razlagam z njeno mladostjo in seveda nepričakovanim dogodkom. In verjetno o tem ni nikoli razmišljala. Predvidevam....

Vsekakor pa bi bilo to zadnje kar bi se zgodilo, če bi se v mojem primeru...mislim, da bio bil prej izseljen iz mojih prostorov, preden bi sploh lahko nastala modrica na telesu...

Stvar je samo v temu, koliko je pretepena oseba sposobna samozavestno odreagirati.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Sep, 2004 13:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Palčica jaz ne pravim da ma kdorkoli pravico kogarkoli udarit...jaz sm samo napisala primer v kerem se to zgodi in se mi je zgodilo.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Zlobko
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 20 Sep, 2004 15:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nek kitajski modrec je nekoč dejal:

Žensk se ne tepe, tudi z rožami ne,.....
.....zato pa rastejo bambusove palice.

O.K
dost je blo zaj¤¤¤¤¤¤.

tut mene resno zanima zakaj ste pi¤¤¤¤¤ take?
dec vas mlat k psa, ve ga mate pa še rajš. Ne zastopm tega njbl, res ne.
Dejte mi razložit da bom zastopu.




   
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Sep, 2004 20:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Prvič ko bi se me dotaknil bi letel. Pa mi ne bi bilo treba dvakrat premislit. In nikakor mi nihče ne more rečt: ah kaj pa ti veš, čE bi se znašla v tem bi bilo vse drugače...
Ma ja... Rolling Eyes
Nekatere se pač ne znajo postavit same zase, ne upajo si predstavljat da živijo same... kaj jaz vem kaj... strahopetne so po eni strani...

Niti slučajno ne bi tega trpela.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 20 Sep, 2004 20:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj pa če bi men edn razložu, kako to, da imajo moški pravico tepst svoje ženske, če se že vsi tok nerazumevajoče sprašujete o pretepenih ženskah, zakaj to dopustijo partnerju.

Mene pa to moti, ker pri takih stvareh skoraj da ne izpade žrtev obsojena-i! Tako je dostikrat pri kakšnih posilstvih, kjer na koncu najrajš še pol posiljeno žensko obtožijo, da je sama kriva, ker se je nastavljala, in da je itak hotla fasat čeprav je čez cel posiljen odnos vpila NE!




   
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Sep, 2004 20:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Halo, Jagoda a nis še nkol slišala da pa ona pretepe njega ? Sam ponavad se on prec postavi za sebe, medtem ko se pretepene ženske kar nočejo in nočejo.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4301s ][ Queries: 38 (0.2181s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.