Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 02 Okt, 2004 20:09     Naslov sporočila: Snif ! Ljubezen ki ubija... Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ljubezen bi nam morala dajati energijo, nas potiskati naprej, nas osrečevati... Zakaj potem tolikokrat izberemo ljubezen ki nas uničuje?
Počasi nam dan za dnem jemlje delček za delčkom našo dušo. Pa se ji kljub temu nismo sposobni upreti. In trmasto vztrajamo. In nas ubija. Nekaj kar bi nas moralo polniti samo z dobrimi stvarmi...




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 02 Okt, 2004 21:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To je čisto stvar posameznika, kaj hoče in kaj sprejema in daje.
če te neka ljubezen uničuje izčrpava in ubija, potem to ni ljubezen, mogoče misliš da je, ker so tvoja čustva takšna, ampak čustva morajo biti obojestranska. če niso potem nima smisla in to ni ljubezen.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Sob 02 Okt, 2004 21:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Problem nastane, ko daš preveč sebe v ljubezen in te sčasoma res izčrpa .....in če se to dogaja prevečkrat, ugotoviš, da si utrujen, da si ne želiš več tega ...
Ok no, sem pač v eni taki fazi ...




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 02 Okt, 2004 23:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

to je bila pa res sebična izjava, palči. saj se bo tudi za tvojo rit našel štil. sit sem žensk s podobnimi problemi. svoje težave povzdigujejo v raven prijateljskega razmerja s človekom, katerega fu¤¤¤¤, le-ta pa se sprašuje ali je z njim kaj narobe, ker mora takim ženskam veliko dajati, ne da bi veliko dobil v zameno. navedena disfunkcija izvira iz preteklosti in občutka žrtve, kar je sposobna gojiti le čustveno nelabilna osebnost, beri: ženska.

kar pa se tiče ljubezni, moram ponovno povdariti, da ljubezni ni. edina ljubezen odraslega človeka je ljubezen matere do dojenca, ki jo zadrži do svoje smrti.

kdor ljubi, ni zrel in nima pospravljenega podstrešja. to, kar zgoraj opisujete - bolečina proti veselju, dajanje proti prejemanju in poniževanje proti spoštovanju - temu se strokovno reče 'karakteristike in navade v razmerju'. o tem sem nekoč že pisal razpravo.

vsaka ženska, ki se zaljubi v moškega preden se po¤¤¤¤¤, se zaveda, da bo moški iskal mnoge priložnosti v nezvestobi, ko se je bo naveličal ali si bo zaželel drugačne pi¤¤¤¤¤. zvestoba je pomanjkanje priložnosti, torej je pogosta nezvestoba eliksir mladosti in napoj izpostavljenih nadpovprečnih moških, katerim njihovo superiornost plačujejo sokovi različnih pi¤¤¤¤¤.

ko se ženska navlaži in moškemu pokloni pi¤¤¤¤¤, se le-ta ob predpostavki, da je bil fu¤¤¤¤¤ dober in mamljiv, nazaj zaljubi vanjo. tej zaljubljenosti nekateri upravičeno pravijo ljubezen, ki je kratka in sčasoma preide v prijateljstvo, navezanost ter medsebojno spoštovanje. tisti, ki rezultatu le-tega stanja rečejo 'ljubezen', so nezreli, nesamostojni sanjači in odvisniki od drugih oseb, v katerih iščejo nadomestek za lastno nesposobnost in motenost.

nayi priporočam, da uživa v življenju in ne skuša povezovati prijateljstva s spolnostjo tako, da bo iz tega dobila ljubezen. ljubezni namreč ni. čim prej bo to spoznala, tem prej bo začela uživati v številnih phallosih, ki strmijo vanjo iz vseh smeri, pa se tega trenutno niti ne zaveda.

moški se zavedamo, da je življenje kratko. zato po¤¤¤¤¤ čim več različnih žensk. s tem se mladimo in si krepimo samozavest. ko se bodo tega začele zavedati tudi ženske, ne bo nikomur več potrebno poslušati tarnanja starejših občank s povešenimi joški prek abdomna in sramnih ustnic do kolen, da so v mladosti bile premalokrat poškropljene z različnimi viri tekočine življenja.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 03 Okt, 2004 13:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh Napisal/a:
nayi priporočam, da uživa v življenju in ne skuša povezovati prijateljstva s spolnostjo tako, da bo iz tega dobila ljubezen. ljubezni namreč ni. čim prej bo to spoznala, tem prej bo začela uživati v številnih phallosih, ki strmijo vanjo iz vseh smeri, pa se tega trenutno niti ne zaveda.


hahahaha
OK...ta post mi je bil zelo všeč,sploh pa ta quotan del hehe

-Naya- a vidš...sm ti reku,pa mi nisi vrjela...zdj sva že 2,ki ti to praviva!

Ja,sej v bistvu je ankh kr velik takih zadev napisal,ki sem jih jaz mislil napisati,vendar bi jaz uporabil druge besede,samo bistvo je isto.

Tukaj imam predvsem v mislih daj-dam situacije in pa ljubezen vs. prijateljstvo, navezanost ter medsebojno spoštovanje.
To so te bistvene zadeve,ki sem jih hotel povdart!

Pa da še nekaj dodam na prvi post.
Ljubezen ti daje energijo,kadar je situacija daj-dam,čim ena od teh 2 stvari manjka je že trplenje in takrat to vse skp sux!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 03 Okt, 2004 19:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zgoraj napisani uvodni post se mene ne zadeva niti malo ne!
če v vsem tem cajtu odkar smo skupaj tu gor - še nista dojela da marsikatero temo dam sem gor predvsem zato da se pišejo nove teme, ne pa zato ker bi trenutno imela v življenju kaj od tega o čemer pišem Rolling Eyes ja potem vama pa res ne morem pomagat...
smeh

In upam da kdo od vas začne razmišljat kdaj v tej smeri in napiše kakšno novo temo!!! Bi bil že skrajni cajt!!!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Ned 03 Okt, 2004 21:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

naya, narobe si me razumela. poznam te in vem, da tvoje življenje še zdaleč ni tako patetično in dolgočasno, da bi sebe opisovala.

le malo sem si želel popoprati vaju s palčico, ki tako zelo zagovarjata ljubezen. stavka, v katerima se omanjata vajina nicka, jemlji torej bolj za šalo kot zares, za ostalimi besedami pa trdno in resno stojim.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 03 Okt, 2004 21:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim, to da daješ preveč sebe v ljubezni se mi je precej sebično in (oprosti) neumno. Ker dejstvo je da to kar daješ to žanješ.
če daješ premal dobiš premal, če daješ dvom, dobiš nazaj dvom.
Torej če daješ vse, dobiš vse, v kolikor imaš občutek, da nasprotan stran ne daje dovolj je to čisto iz tega, da ljubezen ni prava.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 05 Okt, 2004 20:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kdaj sem sploh rekla da verjamem v ljubezen ankh? smeh




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 05 Okt, 2004 21:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

rekla nisi, si pa nekajkrat napisala. če se moje celice ne motijo.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 05 Okt, 2004 22:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja... mogoče se pa res motijo. Mogoče sem pa takrat tako razmišljala. Saj včasih sem pa res verjela pomežik
Zdaj niti slučajno ne več.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 05 Okt, 2004 22:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

In kaj je razlog, da zdej ne verjameš več???




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2732s ][ Queries: 33 (0.0797s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.