Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 09 Maj, 2005 11:11     Naslov sporočila:  "Rešpekt" Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ko poslušam ljudi ali pa ko gledam sebe in najbližje, se mi zdi, da se večina boji ljubezni.
Pa ne da si je nebi zaželeli ali kaj podobnega, pač pa se bojimo, da se nebi opekli, da nebi znali dovolj dobro peljati razmerja in podobno.

Zdi se mi, da imamo ljudje nenormalno preveč strahov v sebi in se s tem onesrečujemo.

To mi je prišlo na misel zaradi tega, ker sem razmišljala, zakaj veze ne funkcjonirajo pri ljudeh, zakaj gredo narazen....in me jezi, ker ljubiti je tako enostavno in lepo, potem pa ljudje vse zakompliciramo stokrat in gre vse po vodi.

Malo sem zakomplicirala:rdec: , pa vseeno, kaj pa vi pravite na to?




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Maj, 2005 11:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja, kot nekateri pravijo osel gre samo 1x na led.
Večina pač tko razmišlja, ampak pri ljubezni ne moreš gledat tako.

Ljubezen je tako, kolikor daješ toliko prejmeš.
če daješ z zadržki, prejmeš zadržke.

Zato je pač treba vzet v zakup to, da če se prepustiš, se zaljubiš do konca, uživaš najlepše trenutke v življenju, da obstaja možnost, da se zadeva podre in da moraš sedaj plačati tisto neizmerno uživanje z bolečino in trpljenjem.

Ampak večinoma kolikor sem jih vprašal vedno pravijo, da je bilo vredno, seveda pa v drugi sapi da nikoli več.

Jst trdim nasprotno, vedno znova maximalno.....




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 09 Maj, 2005 11:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To je meni vse jasno in to smo predelal že tud v drugih temah. Mene bol jezi dejstvo, da si zakompliciramo odnos in vse kar je povezano z ljubeznijo, čeprav je ljubezen najbolj preprosta stvar na svetu.




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Maj, 2005 11:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če se odnos zakomplicira se ponavadi ali zaradi preslabe komunikacije, ali pa zaradi neujemanja, ampak ko si zaljubljen tega itak ne vidiš.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 09 Maj, 2005 11:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pri otrocih obstajajo strahovi pri majhnih, nepomembnih stvareh. Pri nekaterih drugih, tudi v ljubezni, je otrok neverjetno pogumen. Ko se v nekaj poda, ne misli v istem trenutku že na konec, niti pomisli ne, da mu ne bi uspelo.
No, z leti se vse skupaj spremeni. Mali strahovi izginejo in bojimo se drugih stvari, in kompliciramo pri stvareh, ki jih zna vsak otrok izpeljati brez kompliciranja. Mogoče se na 'napakah' tudi nekaj naučimo ali pa le izgubimo vero v to, da je ljubezen lahko čudežna in da se čudeži lahko res dogajajo. Tako pač je, ko nehamo verjeti v pravljice...

En komad, ki me (v nekoliko obratnem smislu) spominja na to 'temo' pa je (Seemingly) Nonstop July od Aha

Walking by strangers
Stranger than me
We talk of the future
Between you and me

Sweet little darling
Where will we be
Sweet little darling
Where will we be

It's hard to conceive it
All comes to an end
A joke when it's funny, well...
I laugh and pretend

We're fools to believe it
We're fools to try
To slow down this seemingly
Nonstop July




   
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Maj, 2005 12:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mislim da je kompliciranje v ljubezni najveckrat povezano s strahom o izgubi partnerja... ce bom pa to naredil/naredila, me bo mel/mela pa dost pa bo odsel/odsla... ker ze sami tezko sprejmemo cloveka z vsemi napakami, se bojimo, da bo partner tudi nas tezko ali pa sploh ne sprejel...
kar se mene tice sm se ze parkrat opekla, sam ne govorim nikoli vec, ampak dej se širok smeh




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Rok-11
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 57
Pridružen/-a: 14:03, 11-Apr-2005
objave: 259
Teme: 2
Kraj: Ljubljana
7048.0 kinta/e
0.0 šold/e
198.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Maj, 2005 12:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Very, very true...

Ampak razmislek na to temo zgleda pride s časom... zdaj je npr. že kar nekaj let, ko se ne bojim več... bojim se edino še tega, da se ne bi dogajalo nič.
Vsaka druga čustvena izkušnja, pa čeprav se opečeš in boli, pa le bogati človeka in doda en delček v mozaik osebnosti in izkušenj, ki jih ta oseba nosi s seboj.

Torej vsaka ljubezen, vsak odnos je dober dokler obstaja. In ko ga je konec, po določenem času, se je lepo in pametno spominjati dobrih stvari in se iz slabih naučiti, kako se jim v bodoče izogneš.
To je, mislim, vsa osnovna znanost o razmerjih.

Sicer imaš pa prav - na začetku se verjetno vsi grozno bojimo vsega - drugih ljudi, prizadetosti, izgube ljubezni, itd. Potem je pa le stvar odraščanja kako daleč pridemo v tem, da se počasi sprostimo in začnemo dojemati stvari take kakršne so in NE z velikimi očmi polnimi strahu.

Ni pa to edini razlog zakaj gremo ljudje narazen - obstaja še drugi - enostavna nekompatibilnost dveh ljudi. Nekateri zgleda pač niso za skupaj - če skupno življenje zahteva preveč prilagajanja, kompromisov in potlačenih želja oz. potreb in eden ni srečen - to ni to.
Je pa velika umetnost ugotoviti kateri od obeh razlogov je pravi - ker prvega se da nekako preseči in predelati, drugi pa je (vsaj po mojih izkušnjah) dokončen.




 Strelec Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Rok-11Pošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 09 Maj, 2005 12:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No v določeni meri se strinjam z vami, a tu je še nekaj; ljubezen je tako mogočna, tako močno čustvo, poveličana, tako velika, fa jo tudi tako jemljemo in to nas po moje privede k temu, da eno tako simpel stvar zakompliciramo ravno zato, ker deluje tako mogočno.

če dap eno tako hecno primerjavo....ko naši slovenčki hočejo narest prireditev kot so naprimer Viktorji in hočejo posnemat mogočni Holliwood in ustvarit nek jaki glamur in potem tok zakomplicirajo, da izpade cela polomija.
če me razumete, kaj približno hočem povedat.




   
 Rok-11
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 57
Pridružen/-a: 14:03, 11-Apr-2005
objave: 259
Teme: 2
Kraj: Ljubljana
7048.0 kinta/e
0.0 šold/e
198.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Maj, 2005 12:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tudi na tem bo nekaj, se strinjam.

Pa le še opomba - mnenje, da je ljubezen čustvo... je bolj del problema. Ljubezen se sicer lahko začne kot čustvo, vendar sčasoma mora postati veliko več - način življenja in dela, način dojemanja sveta in ljudi,... - ali pa propasti.




 Strelec Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Rok-11Pošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Maj, 2005 13:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

dobra tema jagoda. dejstvo, je da se bojimo ljubiti in to zaradi tega, ker se zavedamo, da smo ljudje vedno večji slabiči. ženske kot občutljive, se hitro naveličajo moškega, moški kot pohotni, pa hitro postanemo nezvesti. to so največje težave sodobnih odnosov in zato se resnim razmerjem piše zelo slabo. po domače povedano: odnosi so v ku¤¤¤¤¤.

prekleti liberalizem in hedonizem, ki zagovarjata šibke in razvajene!




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 09 Maj, 2005 13:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hvala ankh za pohvalo, jaz pa tebe tud moram pohvalt, da si končno mal bol resno vzel eno stvar pa normalno odgovoru pomežik

Bo kar držalo, kar praviš ja.




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Maj, 2005 13:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Stvar je v tem da starejši kot smo bolj se bojimo, da če bomo skočili v neznano, da ne bo nikogar ki bi nas pobral če bomo padli. Kajti strah nas je zlomljenega srca, strtega na koščke, ker kaj hitro se lahko naredi, da na koncu ne moremo več sestaviti skupaj vseh delčkov.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Maj, 2005 14:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah ja...ljubezen and shit!

Mah sej v bistvu ste dejstva že navedl,pa bi loh v bistvu sam ponavlu,samo to je zato,ker smo pač vse preveč odprtega duha in se (večinoma) ljudje zadovoljijo z vsakim/vsako,ki pokaže zanimanje,pol je pa taka beda,kot jo opisujete.

Ma raj dr¤¤¤¤ na avatarje,kokr pa da bi mogu eno ljubosumno in tečno deklco prenašat. k¤¤¤¤¤ jo gleda...sam ne moj!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Maj, 2005 14:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

poklièunga, spet razmišljaš nesamozavestno in nezrelo. žensko je potrebno spoštovati in ne imeti samo za fu¤¤¤¤¤ ter jo gledati v oči medtem, ko ji odpiraš zadrgo in posegaš v njen kazenski prostor, da bi kasneje falično prodrl v njen prepovedan sadež.

sicer pa se mi smiliš, poklièunga. nihaš med posesivnimi in fičfirič pi¤¤¤¤¤, tiste, ki je v sredini pa nikoli ne boš po¤¤¤¤¤, ker si premalo samozavesten. najbolje, da nastavljaš svojo rito pito mimoidočim nepotešenim moškim, ki vegetirajo v frigidnih razmerjih.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Maj, 2005 18:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sama priznam da se bojim ljubezni. Se mi zdi da čim starejši si, težje spustiš nekoga blizu sebe. Ker imaš pač toliko več slabih izkušenj za sabo. Vsaka od njih ti pusti sled, ki se je ne da izbrisati in ko pride nekdo nov, se čisto podzavestno zapremo...
Ne vem... mogoče je mlajšim lažje?




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2430s ][ Queries: 36 (0.0731s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.