Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Avg, 2005 17:56     Naslov sporočila:  Poženščeni??? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kako gledate na tipe, ki recimo poznajo vso kozmetiko, jo tudi uporabljajo, seveda... se spoznajo na vse kar se tega tiče... skratka so v nekaterih očeh že skoraj kot babnice Laughing Vedo več kot jaz, no :no:

Poznate katerega ki stoji pred ogledalom celo večnost in se ne odpravi od doma dokler ni zrihtan tipo top? i.t.d...

Kakšno mnenje imate o takih moških?




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 12 Avg, 2005 18:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hmmm, če ne dela v drogeriji ali pa ni trgovski potnik za kozmetične izdelke, potem je vsaj meni mal čuden tak moški.
Sej ni treba, da je tip zanemarjen, ampak bog ne daj, da pozna več 'čudežni' kozmetičnih pripravkov kot jaz oz. jih celo uporablja.
Mislim, da imajo ženske rade urejene moške, ampak tako, da je v njih še vedno nekaj moške 'živalskosti'. Ta tako opevan vonj po moškem, je vonj po moškem ne pa po palmolive, loreal, garnier...
Sicer pa lahko da se motim in da so se v moji odsotnosti spremenili ne le moški ampak tudi ženske. nasmeh




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Avg, 2005 19:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Em moški mora še vedno dišat po moškem ja. Ne vem no tipa, ki bi preživel več časa v kopalnici kot pa jst že nočem več imet, ker to je prava nočna mora.
Lepo je če tip diskretno diši po britju ja ali pa če je v obleki po kakšnem blagem parfumu to pa je tudi vse. čeprav če tip uporablja kremo za roke se mi ne zdi čudno, ampak razni losijoni in vodice za obraz in toniki za telo ...to pa hm kaj pa vem.
Po eni strani če lahko to uporabljamo ženske kje piše da ne bi smeli tudi moški....




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Avg, 2005 20:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj si mislite o meni,ki imam par različnih parfumov,imam mleko za telo za po tuširanju,ko sem se vaskič po sončenju ornk namazu po celem telesu,ko imam milo za obraz,ko imam šampon,vlažilno kremo... Sem čuden?




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 12 Avg, 2005 20:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Eh, dokler nimaš tudi laka za nohte (v več različnih barvah), več različnih pudrov (podloga, puder v kamnu, puder v prahu...), senčila, korektorje, eye-linerje, lip-glosse, maskare, pa več različnih kremic (za oke proti gubam, vlazilno za okrog oči, proti podočnjakom), pa proti gubam, pa s q10, pa s čistim vitaminom c, pa z retinolom, pa nočno, pa dnevno, pa za suho kožo, pa mešano kožo, pa depilacijske kremice, pa pene, pa balzami za alse, pa amska za alse, pa 10 različnih pelingov, pa gelov za tuširannje z različnimi vonji (recimo za vsak dan v tednu en), pa pena za tuširanje, pa osvežilna voda v spreju, pa osvežilna maska v peni, pa maska z vitaminom E, pa deodorant za podnevi, pa deodorant za zvečer, pa deodorant za ponoči (za lepše sanje)... No, dokler nimaš vsega tega, si še NORMALEN.




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Avg, 2005 20:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no v bistvu nimam popolnoma nobene take namenske kreme,kot si jih ti napisala zdj...niti ene.

Mam vlažilno kremo za obraz (pač k mam filing,da mam suho kožo namažem) to je pa v bistvu tud vse.

Sam bi mi pa prov pršla una proti podočnjakom.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 10:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: Ned 14 Avg, 2005 15:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

joooooj groza, da bi bil tip kr naprej v kopalnici in bi mel cel kovcek kozmetike ko bi sla na dopust..jao ne znam si predstavljat.
Lepo je da ma par parfumov in ne samo enega in deodorant, losjon za po britju in kremo za obraz potem pa se pocasi ze neha.
Men osebno pa je sexy to da me tip labelo, ne vem zakaj ampak en moj sosolc jo je mel in ko sem to vidla mi je iz neznanega razloga postal bolj vsec kot pa vsi ostali sosolci...ocitno to na men pali.




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 14 Avg, 2005 15:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Uffff ja labela je pa meni tudi tolk všeč, ko se mu pol ustnice tak mal svetijo in kar vabijo k poljubom. Drugače pa kakšen diskreten parfum tudi pali ja.
Ja kaj čemo, priznajmo si, vsem so nam všeč dišeči ljudje, če je pa ta vonj prijeten za naš nos in poleg tega še na ljubljeni osebici še pa tolko bolj.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Avg, 2005 11:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Itak se meja med ženskim in mškim spolom, kar se tiče družbenih norm briše. Mene ne motijo 'metrosexualci' je pa res, da mi pa niso privlačni. Sej je različa med bit urejen in čist in bit zrihtan tip-top.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Avg, 2005 12:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No jaz uporablam neki srednga kozmetike oz. glede na ene zenske res mal..sam sm kr blo navajena da je moski uporablja se manj. Poznam enga k je mela pa za dva dni na morje s sabo cel neseser...tema..ne hvala.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Avg, 2005 12:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

js sm se zadne cajte navadla uporablat cistilno peno... drgac pa krema/tonik in to je to...
sam unadva "modna oblikovalca/stilista" sta pa ze na tvju scary, v zivo bi pa clovk kr pobegnu Confused




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Avg, 2005 12:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

moški, ki jih opisuje -naya-, so odgovor na keš pi čke.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 cuker
Uporabnik
Uporabnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 21:15, 17-Feb-2005
objave: 92
Teme: 11

2381.4 kinta/e
50.0 šold/e
66.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Avg, 2005 12:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah kozmetika. Manj jo uporabljam rajš jo mam. Tud v pradavnini niso mel tega šita pa so vseen prežvel, pa sexal ......




 Dvojček Spol:Moški Petelin NI na linijiOsebna Galerija od cukerPošlji zasebno sporočiloBlog
 KALIPSA



Starost: 45
Pridružen/-a: 14:32, 09-Sep-2005
objave: 1
Teme: 0

26.1 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Sep, 2005 15:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Poznam celo enega, ki si brije noge... Ogabno! :wayecry




Nikoli nisem bila in nikoli ne bom ena od mnogih...


 Vodnar Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od KALIPSAPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Sep, 2005 15:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

KALIPSA Napisal/a:
Poznam celo enega, ki si brije noge... Ogabno! :wayecry


nekateri vrhunski športniki si morajo briti noge, naprimer kolesarji, ker če pade, da se rana ne zagnoji




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3092s ][ Queries: 34 (0.1020s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.