Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 13 Dec, 2005 11:46     Naslov sporočila:  emocionalna slepota v tranziciji ljubezenskega razmerja Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Povzeto iz drugega foruma:
po tisti temi, v kateri je as vrgel svoja čustva do neke zmedene lažnive deklice na plano (seveda, če ni odigral obeh uporabnikov na različnih ip številkah), se mi je utrnil dvom v verodostojnost pisanja nekaterih mlajših uporabnikov. posploševati namreč ni treba. niso vse ženske take, da bi izkoristile zaupanje moškega. prav tako za nezvestobo ne smemo kriviti frigidnega razmerja oziroma prepirljivosti.

ta tema je namenjena predvsem mlajšim moškim.

dragi moji fantje, vem, da ste v teh letih najpametnejši na svetu, vendar preberite vsaj te vrstice in se zapomnite teh nekaj besed veterana duèeta z debelo kožo okoli srca in tanko kožo okoli ku¤¤¤¤¤.

v kolikor je ženska na začetku ljubezenskega razmerja preveč zmedena oziroma veliko igra in torej moški ne zna oceniti njene prave osebnosti že takoj, ko se dotikata drug drugega bolj kot kadarkoli v življenju, praviloma moški ne nadaljuje s tako žensko po tranziciji iz zaljubljenosti v ljubezensko razmerje. s tem še posebej ne nadaljuje moški, ki je čustvno labilen in takšno žensko začenja ljubiti. če pa je moški s čustvi na mestu, lahko sestajanje z njo nadaljuje. je trden in se ne boji posledic nezvestobe ali posesivnosti.

razmerje se tako nadaljuje v primeru, ko je moški trden in ženska labilna, ali pa takrat, ko sta oba trdna. tudi v slednjem primeru lahko razmerje razpade. skupni otroci in nepremičnine pa vsa razmerja le še podaljšajo. v slednjem primeru je lepo, da čustveno labilni moški v procesu že predčasno odpadejo, saj ne bi mogli prenesti odsotnost svojih otrok, ki jih sodni sistem praviloma dodeli materam.

pravi moški ženskam nikoli ne sme govoriti česa si želi, ker ženska nikoli ničesar ne pokaže slučajno. če povem po domače: ženske, ko so zaljubljene, velikokrat pozabijo na svoje resnične zahteve in se predstavljajo moškim v luči, ki jo sami zahtevajo. ženske tako torej igrajo, da bi moškega še bolj omrežile. s tem posipavajo sladkor po svojih pi¤¤¤¤¤ in moškega vabijo kot muholovke krilate žuželke. zato ženskam, vse dokler jih zares ne spoznate, zamolčite svoje želje in skrivnosti. naj ženske zaupajo svoje. vendar pa njihovih zaupanj ne izkoriščajte in se ne pretvarjajte, da vam je npr. všeč glasba domna kumarja in game over (ali kaj so že tisto za eni pederski dečki).

moški svojega okusa ne prilagaja ženskam, pač pa ženska prilagaja svoj okus moškemu, ker moški ni copata, ampak je to ženska, kajti statistično je dokazano, da takrat, ko moški ni pravi moški, in ženska ni prava ženska, povprečna življenjska doba obema primeroma krajša življenje tudi za desetletje ali več.

moški je agresor. s svojim nabreklim falusom naskoči žensko, jo prime za vrat in jo vso prijetno prestrašeno po¤¤¤¤¤, da ta predige sploh ne potrebuje.

vem, da je kurčevo težko dobiti pospravljeno žensko (in moškega) v tem svetu, ampak tako je pač prav zaradi permisivne vzgoje. že mojo generacijo so starši razvajali in vzgajali tako, da so nam vse dovolili. da o vaši generaciji ne govorim. in potem takšni razvajeni ljudje nikoli ne odrastejo ali pa zelo težko prenesejo resnico, da niso več v sredini pozornosti v nekem krogu ljudi. temu se pravi odraščanje in zaradi tega želi vsak v razmerju čim več prejemati in čim manj dajati. zato so odnosi v ku¤¤¤¤¤. naši starši niso poznali ločitev in zmešnjav v glavi. zakaj? ker niso imeli ničesar, ko so vstopali v odraslo življenje. mi imamo vse in smo razvajeni. moja razvajenost je na primer lenoba. za to stanje sem kriv sam, ker sem se prepustil tokom permisivne vzgoje. ne trudim se za svoje ženske, ne trudim za prijatelje, moja poznanstva so kratka in gnijem v samoti. včasih mi družbo dela steklenica, včasih črtica. svet nima barv. nima jih ne ljubezen, ne spolnost. nič. zato vam, dragi mladi prijatelji, pišem te vrstice, da poskusite hitreje odrasti in si ne zaigrate življenje kot si ga je zaigral stric duèe. izstopite iz svojih lupin in ljubite ljudi, ki so vredni vaše ljubezni. ostalih ne ljubite, ampak jim pomagajte. škoda časa, bolečine preteklosti pa preveč bolijo, da bi jih lahko odpravili.


na zdravje!



never send a boi to do a man's job!

zato vam vsem slabièem, ki tukaj jokate na forumu, predlagam, da se vpišete v duèetovo šolo 'kako postati kreposten'. v tej šoli ugašamo cigarete na hrbtu, delamo sklece, tečemo po dežju, dvigujemo uteži, dajemo čelne kroglam za bowling in podobno! pridružite se duèetovi četi zdaj! odrastite in nadaljujte po poti skromnosti v svet hedonizma! spoštovali in ljubili boste vsakogar, ki bo vstopil v vaše življenje. tudi vaše sovražnike! spoznali boste kaj je to čast, zaobljuba, kaj je to zaupanje in resnicoljubnost. ne zamudite te edinstvene prilike, pošljite mi p.m. v naslednjih 43,5 sekundah in deležni boste posebne nagrade, rokovali se boste z našim prvakom! dragi moji fantje, iz vas bom naredil moške!

najprej bi se zahvalil za forumska in zasebna sporočila, ki sem jih prejel. interesentov je kar nekaj, zato bom z dodatnimi dopisovalci bolj skromen.

s to temo sem želel predvsem opozoriti mlajše moške, naj imajo pod kontrolo svoja čustva in se ne obnašajo kokošje, ampak moško. pristno in nepopustljivo. preudarno in odločeno. kokoši so dekleta in naloga nas moških je, da jih osvojimo, centriramo njihove razvajene in otročje možgane ter iz njih oblikujemo ženske po svoji podobi. da bi to storili kar se da popolneje in s tem v razmerju ostali dlje časa, pa moramo biti strpni.

vemo, da nekatera dekleta nikoli ne postanejo ženske (veliko kokošjih primerov poznam tudi pri tridesetih), vseeno pa ne gre vreči puške v koruzo, če nam metamorfoza notranje podobe mlajše ženske seveda ocenjeno ne vzame preveč časa.

sam sem ponosen na svoje dosežke, saj sem v svojem življenju trem zmedenim mlajšim ženskam pokazal smisel življenja. pred tem so se utapljale v hedonizmu in hiperaktivnosti. s svojim ljubečim odnosom in čaščenjem njihovega ega, so se začele spraševati kaj je z menoj narobe in česa si od njih želim v zameno za moje številne pozitivne jezike ljubezni. v mnogih seansah, sem jim bil vedno bližji in odprle so svoje trdnjave ter mi spregovorile o svojih težavah. opravil sem psihoanalize. prva je v hiperaktivnosti kompenzirala negativne vzorce vzgoje. druga je hladnost družinskih odnosov zamenjala za številne vroče phallose, ki si jih je tlačila v nožnico. tretja pa je bila načeta v samozavesti z razmerji s številnimi poročenimi moškimi. danes so vse prave ženske. prekleto dobre ženske. poglaviten cilj prve je najti moškega, s katerim bi si ustvarila družino. druga je v obdobju za menoj spoznala moškega, se z njim poročila in dobila otroka. tretja se je zaposlila, naredila vozniški izpit in postala mati. nezavedno sem iz njih naredil ženske. ko je vsaka dosegla zaželen nivo in se je izenačila, ni bilo težko zapustiti razmerja, ker je bilo le to izenačeno. in to nekakšno poslanstvo mi vedno osvetli dobra novica o njihovem napredku. menim, da bi moralo biti takšnih moških čim več. zmedenih žensk ne smemo izrabljati, ampak jim moramo pomagati, da najdejo svojo pot v družbi. in to je naloga pravega moškega.

vseeno pa moških solz, jeze ali pretiranega veselja njim usojena ženska ne sme videti, saj se kot nosilka čustvenosti v razmerju čuti odgovorno in s tem prizadeto. prav tako obstajajo ženske, ki bi moško šibkost izrabile. zato pravi moški ne kažejo svojih globljih čustev svojim ženskam. v procesu odraščanja svojih žensk sem uporabljal odkrito čustvenost, ker sem se zavedal, da z njimi skoraj gotovo ne bom ostal v nekakšni družinskosti. ženske so dobile občutek, da je ob njih nekdo, ki mu ni vseeno, da niso same na svetu in ne bodo umrle pozabljene. funkcija moškega je torej ta, da žensko spremlja vse do svoje smrti ali dokler se sama ne odloči, da bi šla svojo pot. moški se takrat pokončno odmakne in ne pretaka solz. sooči se s smrtjo ali novo usodo.

seveda je žalostno, ko se moški obnaša kot se je obnašal as v primeru, ki smo ga brali v zaklenjeni temi. da se fant obnaša kokošje v razmerju s kokoško, je nezaslišano! as, takoj naredi 20 sklec in 5 čelnih v steno za pokoro! no, šalo na stran. as me spominja name v procesu čiščenja žensk. morda je še nekoliko premlad, da bi lahko izgubljeno pišče, pripeljal do cilja v življenju, saj o njeni raztresenosti pričajo neuspehi v življenjskih odločitvah, šolanju in karieri.

moja naloga je, da iz fantov naredim moške. če pa dekleta (aaliyah želi spoznati še moje nasvete mlajšim ženskam) želite nekoga, ki bi iz vas naredil ženske, naj še enkrat povem, da je to naloga nas, moških. ni čudnega, da mnogi tega niso sposobni narediti, ko pa je po svetu toliko čustveno labilnih moških - fantov. zato bodo fantje, ko bodo postali moški, zapustili moje vodstvo in odšli po svetu. iz deklet in kokoši bodo delali ženske! očetje so svojo funkcijo nezadovoljivo opravili, zato sem tukaj vaš duèe silverback




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 13 Dec, 2005 12:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zelo.. hmm.. preroško.
Še dobro, da te ta svet ima. nasmeh




   
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 13 Dec, 2005 18:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma skor bols od ruglja Laughing




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 13 Dec, 2005 23:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kar naenkrat je izginil dvom o čudnih, nenormalnih moških...!!?




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 14 Dec, 2005 09:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Phah...kdaj pa moski postane moski..in kdo bo vodil tiste moske k so zmedeni..ker po moje jih je mal prevec za tvojo solo ankh...




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Mojzes
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 33
Pridružen/-a: 18:01, 28-Nov-2005
objave: 293
Teme: 8

7125.5 kinta/e
22.5 šold/e
307.5 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 15 Dec, 2005 19:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

preveč znanja, na pamet teorije, brez praxe in izkušenj, človek postane melodičen in umeten,




 Lev Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od MojzesPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2386s ][ Queries: 34 (0.0758s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.