Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Nicoletta
Neznanka
Neznanka


Starost: 55
Pridružen/-a: 10:13, 03-Dec-2003
objave: 40
Teme: 8
Kraj: ljubljana
32.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2004 11:26     Naslov sporočila:  Ko vam ni do ničesar Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kadar padete v neko duševno krizo,ste jezni,žalostni,skratka,ko vam ni do ničesar,ali se takrat tudi do vaše/ga partnerja/ke obnašate hladno?Vam takrat,ko ste v totalni depri tudi do vaše/ga partnerja/ke ni kaj dosti?Si takrat želite biti sami,da vas vsi pustijo pri miru?




 Vodnar Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od NicolettaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2004 11:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

v depresijo ne zapadam, a sem bila in to v tisti tapravi, tko das vem kaj depresija je. č mam SD (slab dan) pač povem, tudi sodelavcem tko da sem tisti dan bolj v rokavicah tretirana. A ponavadi me ob takem času bližina partnerja še bolj paše. Nisem človek, ki bi zelo dolgo sitnarla oz. sitnarim niti ne. če pa sem raje sama pač povem.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2004 11:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma to mate ženske neko čudno foro, ko ste depresivne in slabe volje, iz principa nočete biti dobre volje, čeprav se nekdo trudi spraviti vas u dobro voljo, pr tem jst čist popizdim.
Pa še druga fora, ko ste slabe volje se nekako trudite spraviti v slabo voljo tudi partnerja, to kr kliče po kreganju, in mi gre full na živce.
Kadar sm slabe volje, pokličem frenda greva na kak pir, mal potožim in je ok.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2004 12:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ah no vse ne... pa tut tipi ste isti!!!!




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2004 12:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:

ah no vse ne... pa tut tipi ste isti!!!!


jp.

he he he he




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2004 13:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Eh, jest pa ponavad povem, da sem sitna in mi ob vsej sceni gre full neki na smeh, skratka full mi neki dogaja, ker nočem bit sitna pa sem kr neki sitna pa ne vem zakaj Laughing
Ko sem pa jezna pa res bolje, da ni nikogar zraven mene, ker majhna pika na i sproži ogenj in lahko še tako nedolžno rožico naderem brez razloga Laughing A j¤¤¤¤¤ ga Laughing




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2004 13:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:

Ko sem pa jezna pa res bolje, da ni nikogar zraven mene, ker majhna pika na i sproži ogenj in lahko še tako nedolžno rožico naderem brez razloga A j¤¤¤¤¤ ga


pač tipično ženske!

Laughing




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2004 13:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Piky Napisal/a:
Citat:

Ko sem pa jezna pa res bolje, da ni nikogar zraven mene, ker majhna pika na i sproži ogenj in lahko še tako nedolžno rožico naderem brez razloga A j¤¤¤¤¤ ga


pač tipično ženske!

Laughing


Ampak paše Twisted Evil Laughing




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2004 13:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:

Ampak paše


ma sej vem, sam da vam paše!

Laughing smeh Laughing




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2004 13:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pr men doma so se kr navadl da ce recem da sm tecna al pa slabe volje, da si noben niti v mojo sobo ne upa Twisted Evil Tko da tkrat se zaprem notr dam kksno musko gor..cist odvisn kaj od metala do narodnjakov (odvisna kera faza jeze al pa depresije je Laughing ) in pol me mal mine..pol grem pa se s kksno frendioc na kavo in pol je sploh cist kul.
Sm se pa odvadla na druge svojo jezo stresat ker gre men to pr drugih blazno na zivce..ok vcasih mi se mal uide pa mi nardi snap pa koga mal natulm za brezveze ampak drgac sm se pa poboljsala. pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Snežka
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 19:54, 03-Dec-2003
objave: 107
Teme: 4

624.9 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 29 Jan, 2004 15:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jaz povem da sem tečna, da mi gre vse na jetra itd.. in me poskuša razumeti ... in me pusti pri miru...
se zgodi.. da je človek gdaj take volje da še sam ne ve kaj bi naredil pa kam bi se dal. takrat pa je najbolje da pustiš takega človeka na miru.
saj moški imajo tudi takšne dneve.

LP
nasmeh




 škorpijon Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od SnežkaPošlji zasebno sporočilo
 ZMAJA
Neznanka
Neznanka



Pridružen/-a: 16:51, 13-Dec-2003
objave: 13
Teme: 0

0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Feb, 2004 02:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja želim si biti sama, a hkrati vedeti, da me ima nekdo rad in me podpira.




  Spol:ženska  NI na linijiOsebna Galerija od ZMAJAPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 17 Feb, 2004 00:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No jz v takih primerih ratam prec boljše volje,če pride deklca h men...če jo imam seveda in ne,nism nč tečn do nje,ampak sm še bl prjazn in nežn...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 alina
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 47
Pridružen/-a: 15:30, 05-Feb-2004
objave: 98
Teme: 2
Kraj: domžale
392.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 20 Feb, 2004 13:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz nisem nikoli tako jezna,da si nebi uzela poseben čas za "njega".
Drugi pa najebejo,ja! Twisted Evil




 Dvojček Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od alinaPošlji zasebno sporočilo
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 20 Feb, 2004 14:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zmaja
Citat:

Ja želim si biti sama, a hkrati vedeti, da me ima nekdo rad in me podpira.

Tudi jaz.
In, da mi to pokaže.




  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3639s ][ Queries: 38 (0.1119s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.