povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 07 Feb, 2004 12:46     Naslov sporočila:  Lord Of The Rings 3 Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ste gledali film?

Kakšno sporočilo ste potegnili iz tega filma?

Kaj vam je bilo najbolj všeč?

Men je blo tist najbolj všeč, ko se je začela množica ljudi dret v en glas, to grejo dlake pokonci in človek se kar naenkrat počuti močanga kot še nikoli.
To je treba doživet v živo, jst sem in to je nekaj neverjetnega, kok ti to da energije, da si sposoben vse.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 07 Feb, 2004 13:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Jaz itak že skoz govorim da je ta zadnji del najbolj tak... življenjski. Da so v njem detajli ki so tako resnični... ma detajli ... ne znam razložit... veš, kot tisti pregovori ki jih včasih govorimo, ko so tako zelo resnični - v bistvu nekaj vsakdanjega in tako zelo resničnega. Full je bilo takih odlomkov v tem tretjem delu in ravno zaradi tega mi je bil dober.

Ok primer: Ko je un stari hotel zažgati sina... prepričan da je mrtev... ni poslušal nikogar... on je pač tisti ki ima vedno prav ne glede na vse kar se dogaja okrog njega........ potem pa tik pred smrtjo (torej ko je prepozno) ugotovi da ni imel prav, da se je zmotil... kot da je bil celo življenje slep, da je spregledal šele ko je bilo prepozno za popravljanje zadev - takih ljudi je ogromno okoli nas, taki smo mi vsi včasih. Preprosto vidimo tisto kar na nek način hočemo videti. Ne tisto kar je resnično.

Ja da ne govorim o prijateljskih vezeh v filmu... to itak smeh
Tudi ko sta se vilin in škrat v zadnji bitki pogovarjala in je škrat rekel, da si ni mislil da bo umrl ob vilinu, pa je vilin rekel, da naj razmišlja tako: da bo umrl ob prijatelju. Spet ena življenjska: ne delajmo razlik med barvo kože, narodnostmi... i.t.d... prijatelji so osebnosti, pri prijateljih se ne gleda na nič drugega.

Kaj vem... ma oooogromno je bilo takih detajlev, ogromno. In zato mi je ta film tako zelo poseben.

Kar pa še zdaleč ne pomeni da se moram cmerat zraven Laughing



V filmu je bilo full enih sporočil. Vseh se niti ne spomnim ne. Kot sem že napisala: veliko takih prizorov ob katerih se res zamisliš in dojameš vse tiste pregovore in reke ki si jih kdajkoli prebral.

Misliš tisto vpitje v zadnji bitki? Ko ta tip reče: "tole je za Frodota!" in se požene vdir z vpitjem, potem pa najprej ta maledva in vsi ostali z vpitjem za njim? Kao: "Vsi za enega, eden za vse!" Hudo, ja!


Ampak veste kaj je bilo zame največje sporočilo tega filma? Saj se boste smejali, ja Embarassed Najboljši pridejo na koncu!
Ko so hodili tja k postelji od Frodota, pa so šli v bistvu tako kot so bili rangirani v filmu... najboljši na koncu. Seveda Samo zadnji. Takrat skoraj mi je prišla solzica na oko Embarassed Ker sem se spomnila na stavek: Najboljši pridejo na koncu!
Kot v življenju: imamo kar nekaj takih in drugačnih partnerstev, ampak tisti najboljši nas pa še čaka nekje... in tisti bo prišel na koncu, ko bomo dovolj izkusili v življenju, ko bomo šli čez vse izkušnje ki jih moramo dati čez pred partnerstvom... in takrat bo prišel tisti najboljši in z njim bomo ostali. Tako nekako. To mi je bilo nekaj najlepšega v filmu in v bistvu največje in najlepše sporočilo




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 07 Feb, 2004 19:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No jst sem si najbolj zapomnil stavek, ko je tip rekel!
NE morem ti dati tistega kar hočeš od mene!

In pa glavno sporočilo filma!

Ni pomembno, kdo si, kaj si, kako izgledaš, kakšne postave si, kako močan, ali kako pameten si ali bogat.
Pomembno je samo eno, trdna volja in odločnost.
če si v nekaj prepričan, verjameš v to in imaš trdno voljo, ti lahko uspe vse.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Ned 08 Feb, 2004 12:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

izmed vseh pripovedkarjev, ki so bazirali na skandinavskih mitih in legendah ter bitjih (škrati, vilinci, orki, troli, goblini, itn.) je bil tolkien morda še največji perfekcionist pri ustvarjanju svojega namišljenega sveta - srednjega sveta - in scenarija, ki se je dogajal pretežno v drugi dobi.

vseeno pa se je tolkien ognil nekaterih sicer nepisanih pravil omenjenih mitov in legend. trola sicer lahko pokončaš, vendar mu regeneracijo preprečijo le ogenj, strup in voda ali led ter niti niso tako ogromni. vilinci pa npr. živijo večno le, če jih ne pokonča meč (uboj) ali dolgotrajna žalost; arwen bi potemtakem v svojem žalovanju morala umreti.

naravnost genialna je bila implementacija koruptiranega halfinga smeagola, ki je bolehal za preprosto dementio praecox - razdvojeno osebnostjo - dokazom kako močna je bila volja prstana.


no, saj bi še kaj nakladal, pa sem v pisalni krizi, pa tudi ne spomnim se več dobro tistih knjig in pravljic iz otroštva, hehe...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5286s ][ Queries: 40 (0.2531s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.