Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 02 Jul, 2007 18:50     Naslov sporočila:  Ajd moj kolo Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Je ena tema "Ajd na kolo",jz sm pa odpru temo "ajd moj kolo".

Zakaj?

SPET so mi ukradl kolo in sicer že šestič. Ja,res nimam sreče.
Kaj naj? Nč...druzga morm nabavt,da se bom loh km sploh premaknu,ker na bus ne grem,če je le mogoče,avta nimam,skiro je pa mal prepočasn.

To bi pa jz unmu naredu,k mi ga je spizdu madrfakrnarokedelannepofukankreten...
Image

Uam,da bom dobu kak ql bike zdj...




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 03 Jul, 2007 10:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj ga pa ne paziš! Saj ne da ti privoščom, ampak men še v lj kolesa niso ukradli, to pa samo zato, ker ga imam skoz ampak res skooooz na očeh! Eni pač nimate pameti zraven pa še sreče ne. Mojemu kolegu so tud zadnjič pajsnili nekaj mesecev starega. pa sem mu rekla da naj ga pazi. In ja njegov izgovor, pa saj sem ga sam za pol ure pred trgovino pustil. NE; to se ne dela. Takega vrednega kolesa ali ktiregakol ni za puščat, pred trgovinami, gostilnami, itd. Upam, da te je šestič izučilo!




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 03 Jul, 2007 12:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zaklepat kolesa dragi moji! js svojga zaklenem sam zato, d se mi ne bi kdo kam odpeljal z njim... ma sam se emocionalno vrednost vec al manj pomežik




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 03 Jul, 2007 14:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sj moj je bil prklenjen....

Jah,sm šu na sprehod mal okol in sm ga PRVIč tkole pustu. Ponavad sm ga zravn mel,ko sm šu na sprehod,zdj sm ga pa pač pustu tkole in HOP...kolesa ni več.

Pa bo šlo spet ene 600€ nenačrtovanih stroškov. Grrrrr....
Najbl smešn je pa to,da sploh nism bil presenečn pa nč,k sm skor vedu,da se bo to zgodil. Kr neki.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 03 Jul, 2007 15:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja Prvič in zadnjič. pa itak da si vedu da ga nebo več, če si ga pa pustu hehehehe, Pa ne bomo ti pameti solili, vem da si sam nase dovolj jezen. Ampak upam vsaj da naslednjih 600€ nebo šlo komu drugemu, če pa ga misliš spet kje pustit pa povej, ti ga jaz ukradem, pa ti ga pol posodim ko ga boš rabil nasmeh




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 03 Jul, 2007 16:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sj ga nism kr tko pustu,sm ga prklenu tko kot vsakič,k sm ga kje pustu,to je blo pa glih ene 2X za 10min,nč več,al pa če sem samo v štacuno skoču za minutko...vedno prklenen.

Sj nima veze...mam vsaj izgovor za nov kolo.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 04 Jul, 2007 08:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa @ Tue 03 Jul, 2007 10:14 Napisal/a:
Kaj ga pa ne paziš! Saj ne da ti privoščom, ampak men še v lj kolesa niso ukradli, to pa samo zato, ker ga imam skoz ampak res skooooz na očeh! Eni pač nimate pameti zraven pa še sreče ne. Mojemu kolegu so tud zadnjič pajsnili nekaj mesecev starega. pa sem mu rekla da naj ga pazi. In ja njegov izgovor, pa saj sem ga sam za pol ure pred trgovino pustil. NE; to se ne dela. Takega vrednega kolesa ali ktiregakol ni za puščat, pred trgovinami, gostilnami, itd. Upam, da te je šestič izučilo!


A ne vidiš, da on kolesa ne uporablja za na kavice, ampak za splošno prevozno sredstvo.

Pokličunga, nabavi si dve kolesi. Eno naj bo zarad mene miljon, drugo naj pa stane 5 jurjev. Z dragim se vozi na kakšne ture v naravo itd...z drugim pa pejt na banko pa v službo. Tko sm jaz nardila in se obnese, ker mi tiste grde šipše za v center noben ni spizdu. Dokler ga nisem nekomu podarila, ki ga je pustil odklenjenega sredi študenta.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 04 Jul, 2007 10:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Antigona jaz točno vem zakaj ma on kolo. Pa ne meni govorit kak je s kolesom ko praktično živim na njem in ga mam za vse možne stvari, za v mesto, za na dolge 100 km ture itd. Tko da vem o čem govorim. Vem pa tudi da so ga ukradli cimri, ker si je kupla novega, za ključavnico se ji pa ni dalo dat in je kupla najbolj navadno, pa da so ga ukradli kolegu ki ga je pustil pred trgovino pol ure. itd. Pr kolesu je kot pr uni reklami, vsaka sekunda šteje. In jaz sem ključavnico privlekla za moje kolo iz Danske, ker je pr nas take sploh ne dobiš nikjer. Za kolo je pač treba skrbet kot za denarnico.

Pa nima veze, komur ukradejo kolo je sam kriv, glede na to, da je vsem jasno da kolesa pr nas kradejo k pr norcih! One ki pa kradejo bi pa tak blo treba obesit!




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 05 Jul, 2007 16:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa mam novo kolo....wiiiiiiii...

Sam klinc,ni glih tak k sm mislu nabavt,sam je bil pa zato tok cenej in sm ga kr nabavu. Sm ga že včer gledu,pa nism mislu nabavt,pa me je dons mojsa prsilla,da sm šu še 1X tja pogledat,pa sm se pol kr odloču ga kupt.
Škoda sam to,da nima tanjših gum. Sj so slike,sam so kr široke. Prvotno je mel kramparce,pa sm kr takoj tm zasiku,da zamenja in to je to.

Ja,pa klučavnco sm tud kupu ja in nosilc za bidon.

Zdj pa študiram,da bi ga s časom mal izboljševal,sam bom še vidu,kok mi bo do tega kasnej. A mi bo škoda € za to al ne...bomo vidl. Sj verjetno mi bo škoda in ne bom nč posegal vanj,ampak pustmo se presenett.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 05 Jul, 2007 18:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kupiš za 600€ bike pol pa klučavnico za 2€, kje je tu logika.
kupiš pol klučavnico za 60€, če je bajki 600€




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 05 Jul, 2007 18:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

joj pokličunga če si kupu unga k sem ga jaz gledala v trgovini, ga mirkaj, če ne ti ga bom ukradla. mene kr ena klučavnca nena prestraši kr tko nasmeh
pazi se pazi da ti pazi kolo spet ne ukrade!




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98666 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2314s ][ Queries: 34 (0.0841s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.