Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 smeska
Neznanka
Neznanka


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:31, 20-Feb-2004
objave: 8
Teme: 2
Kraj: Ljubljana
35.8 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Feb, 2004 21:11     Naslov sporočila:  Zvestoba in varanje... Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ne zanima me, kaj to je pomežik Zanima me kaj je za vas varanje? To,
* da si z nekom in mislis na drugega (torej ljubis drugega),
ali
* da si z nekom in ga ljubis, vendar skaces cez plot ( gre zgolj za telesno pozeljenje)
Kaj obsojate in kaj ne?




 Bik Spol:ženska Konj NI na linijiOsebna Galerija od smeskaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Feb, 2004 22:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Glede varanja je tko kot sem rekel.
Začne se v glavi in konča v postelji!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Feb, 2004 22:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja prvi primer je pred vsem primer čistega laganja....partnerju in kar je še huje,SAMEMU SEBI! To sux in to hmal začne škripat... dej si dodala še tisto v oklepaju,da ljubiš drugega in za tak primer sm jz to napisu.
Sej mogoče pa kdaj pomisliš na drugega,kar pa niti ni tok krize,če samo pomisliš,ne pa da tudi misliš.Misliš , pomisliš...velika razlika!
Pomislil sem že na drugo,ko sm bil z svojo deklco,samo da bi pa prov razmišlaj in mislil o drugi,to pa ne vem,da bi se mi kdaj zgodilo...hvala bogu!

Drugi primer je pa čisto varanje...i hate that!

Nikol še nism varu in tud nimam namena!Ne rečem,da nikoli ne bom,ker ne morm vedt,kaj mi bo life prnesu,sam do zdj pa še nikol nism!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Feb, 2004 23:47     Naslov sporočila:  Re: Zvestoba in varanje... Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

smeska Napisal/a:
No ne zanima me, kaj to je pomežik Zanima me kaj je za vas varanje? To,
* da si z nekom in mislis na drugega (torej ljubis drugega),
ali
* da si z nekom in ga ljubis, vendar skaces cez plot ( gre zgolj za telesno pozeljenje)
Kaj obsojate in kaj ne?


Definitivno se odločim za prvo varianto. To je tisto kar boli. Vsaj mene.

Skok v drugo posteljo ( seveda ce je to nekako neplanirano, tista posebna prilika ) pa je zame popolnoma biološka potreba. Potešitev nekega telesnega zadovoljstva, ki nima popolnoma ničesar opraviti z ljubeznijo. čeprav je ravno to dvoje skupaj nekaj najlepšega, kar lahko nekdo ima .





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 00:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

OK...tega pa sploh ne bom komentiru,kar si zdj napisala palčica...

Milsm...bad...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 00:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmmm..kaj ti pa zdej ni jasno?
Da sem napisala da je ljubezen skupaj z telesnim zadovoljstvom najboljša možna kombinacija ? Question Rolling Eyes Question





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 10:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:

Začne se v glavi in konča v postelji!

Obsojam vsako, tudi najmilejšo obliko varanja, ki se začne z mislijo na ...




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 11:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm, palčica... kako ti to misliš? Da če grem jaz sexat z nekom drugim (pa da imam partnerja), potem je to samo biološka potreba ki jo moram zadovoljit in to ni varanje?
Najbrž sem narobe razumela Embarassed pomežik

Smeška, za mene je oboje varanje, kar si napisala. In obsojam oboje... če se gre za mene. Drugi pa naj počnejo kar jih je volja... se ne vmešavam...




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 11:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Varanje je vse, za akr partner ne ve!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 smeska
Neznanka
Neznanka


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:31, 20-Feb-2004
objave: 8
Teme: 2
Kraj: Ljubljana
35.8 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 11:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin Napisal/a:
Varanje je vse, za akr partner ne ve!
cakaj cakaj.. a to pomeni, da jaz pridem domov in recem "cuj danes sem pa spala z enim".. in pol to ni varanje nasmeh

hecam se...




 Bik Spol:ženska Konj NI na linijiOsebna Galerija od smeskaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 11:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

smeska Napisal/a:
Admin Napisal/a:
Varanje je vse, za akr partner ne ve!
cakaj cakaj.. a to pomeni, da jaz pridem domov in recem "cuj danes sem pa spala z enim".. in pol to ni varanje nasmeh

hecam se...


ne, ampak, če boš ti rekla preden greš, dragi zdele grem pa sexat z enim, pa on reče ja ok, ne pozab kondom, to pol ni varanje




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 11:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Hm, palčica... kako ti to misliš? Da če grem jaz sexat z nekom drugim (pa da imam partnerja), potem je to samo biološka potreba ki jo moram zadovoljit in to ni varanje?
Najbrž sem narobe razumela Embarassed pomežik



Ne, nisi narobe razumela, ampak sem ti dolžna še malo pojasnilo glede mojega razmišljanja, čeprav lahko sedaj pričakujem napad na tole. A tako mislim in tudi zagovarjam. In zaenkrat to popolnoma dobro funkcionira.
Zame se sex deli na sex (torej z nekom, s katerim niti ne mislim ostati v neki vezi in me to sploh ne zanima) in sex s čustvi (beri z nekom, ki mi nekaj pomeni) . Pri meni je to zelo dobro ločeno.





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 11:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, ločeno že... toda ko imaš nekoga ki ga ljubiš, s katerim pač imata neko vezo in greš sexat z drugim ker ti tako pač zapaše in se potem nazaj vrneš k partnerju - to ni varanje?
Ali kako?

Drugače pa itak da moraš imeti to ločeno, ker drugače se lahko pregloboko zapleteš... sem se že, pa ni fajn pomežik Od takrat strogo ločim to dvoje.

Torej če sexaš z nekom do katerega ne čutiš nič, potem to ni varanje? Hm.. mar narobe razumem? pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 11:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Neya, dej ne zapenjaj za vsako besedo....k to se greva lahko cel dan.

Jaz zagovarjam odprto vezo....ja, to zame pomeni, da lahko sexam z nekom drugim, če to hočem. In pravtako on. Ali oba skupaj nekoga povabiva v posteljo. Sorry, ampak jaz ne vidim v tem nič slabega, le morda mi ne bo postalo prekmalu dolgčas.
Je pa res, da je treba o tem govort, preden se to zgodi. To je zame bistveno.





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 12:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ne zapenjam za vsako besedo, samo nisem razumela, ker nisi povedala točno kako misliš. Saj ni treba odgovorit če nočeš. Samo vprašam Sad

In nisem rekla da je to kaj slabega. Ne me obtoževat vnaprej. Kot sem že prej rekla mene ne zanima kaj se dogaja v drugih vezah in če ima nekdo odprto vezo, tako kot vidva, je to vajina stvar. Se mene ne tiče. Vaju ne obsojam.
če bi se to dogajalo meni, potem je to druga zgodba.

V moji vezi ne odobravam varanja kar pa se dogaja drugje - se pa mene še zdaleč ne tiče. Torej: vsak dela tisto kar njemu odgovarja in če vama paše tako, v redu, vaju podpiram.
Bolj cenim ljudi kot sta vidva: ker se pogovorita, povesta kako in kaj in ker se oba strinjata potem pač furata tako vezo. In kaj je s tem narobe? popolnoma nič - ker se oba strinjata s tem!
Kot pa tiste ki varajo za partnerjevim hrbtom. Takih ne maram - ampak konec koncev je njihovo življenje in kaj meni to mar?

Ne misli da so zdaj vsi proti tebi, če se večina ne strinja s takim načinom življenja. Tvoje življenje je in živi ga kot tebi paše... kaj te briga za druge! pomežik Jaz nikakor ne obsojam ne tebe ne ljudi ki imajo take veze. Nikakor!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5433s ][ Queries: 34 (0.2671s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.